Omadlajmy kolejne wspólnoty parafialne, które nawiedzi znak Miłości Serca Jezusa do każdej i każdego z nas: dzisiaj Zapałów, jutro Szówsko i potem kolejno: Wiązownica, Piwoda, Radawa, Mołodycz i Dobra.

  1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. W dni powszednie o 17:30, w niedziele godzinę wcześniej. Bezpośrednio po różańcu Eucharystia.
  2. W niedziele za tydzień będziemy mogli wesprzeć materialnie przed kościołem „żywy pomnik” wdzięczności dla św. Jana Pawła II czyli Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która od lat kształci młodzież z ubogich rodzin.
  3. W piątek wspominamy bł. Honorata Koźmińskiego, nazajutrz św. Małgorzatę Marię Alacoque.
  4. W sobotę Dzieło Biblijne im. św. Jana Pawła II zaprasza wszystkich chętnych do lepszego poznania Biblii i modlitwy słowem Bożym na spotkanie formacyjne, które odbędzie się u nas od godz. 10:00, zakończenie ok. 14:00.
  5. Wtedy też przypada Dzień Edukacji Narodowej. Modlimy się za naszych nauczycieli i wychowawców – żyjących i zmarłych.
  6. W przyszłą niedzielę wybory Parlamentarne połączone z referendum. Weźmy w nich udział, a równocześnie polecajmy naszą Ojczyznę Opatrzności Bożej w naszych codziennych modlitwach widząc w świecie tyle niepokoju. Pan Bóg podtrzymuje ten świat w istnieniu, ale potrzebuje dzisiaj nas, naszej modlitwy, naszej pokuty, aby zachować go przed wpływami złego ducha i obdarzyć łaską pokoju.

Dziękujemy za pomoc finansową przekazywaną na konto:

58 9096 0004 2001 0042 7517 0001

Rektorat św. Mikołaja; ul. Benedyktyńska 5; PL 37-500 Jarosław

Bank Spółdzielczy Jarosław; Code BIC/SWIFT: POLU PL PR