Matka Boza Milosierdzia Opactwo pion 1280

Cześć oddajemy Ci, Matko Chrystusowa, Nasza Pani. Jak Ojcowie nasi, tak i my gromadzimy się przed Twoim łaskawym Obliczem. Z wysokości ołtarza patrzą na nas Twoje Matczyne Oczy.

Pozwól i nam, Matko, podnieść ufne spojrzenie ku Tobie. Pozwól na to szczególnie tym, którym ciężko na sercu, ludziom spracowanym, zmęczonym, chorym, słabym. Swoim możnym Orędownictwem przeprowadź do Serca Bożego braci naszych, którzy zboczyli z drogi wiary i przykazań, a uproś wszystkim łaskę, by żyli jak dzieci Boże.

Wstawiaj się za nami, osłaniaj naszą młodzież i dzieci, bądź Panią naszych ognisk rodzinnych, otaczaj opieką wszystkie miejsca pracy, czuwaj nad naszymi drogami, wyjednaj nam moc wiary, bezpieczeństwo, pomyślność w poczynaniach, radość, nadzieję i pokój.

Strzeż nas wszystkich: naszych biskupów, kapłanów i cały lud wierny. Uproś błogosławieństwo naszej Ojczyźnie. Niech Twoja dobroć i Twoje miłosierne pośrednictwo skierują myśli i czyny nasze do Jezusa, Syna Twego a naszego Odkupiciela, abyśmy, tak jak Ty, wszystko czynili dla Niego. Amen.

Oryginalny wizerunek Matki Bożej w Ostrej Bramie zdobi srebrny półksiężyc z wygrawerowanym napisem podziękowania za wysłuchanie próśb, złożony jako wotum w 1849 r. W naszym Kościele Matce Bożej ofiarował taki półksiężyc w 2010 roku Kazimierz K. Jest to znak wdzięczności Bogu za życie i zdrowie. Obok ołtarza jesz szereg wot, złożonych Matce Bożej za wysłuchane modlitwy.

W każdą środę wieczorem włączamy przekazane intencje w nabożeństwo nowenny do Matki Bożej Miłosierdzia
17.30 –  nowenna w kościele a następnie Msza Święta

Koronka do Matki Bożej Miłosierdzia

Na początku:

Witaj, Królowo, Matko miłosierdzia, życie, słodyczy i nadziejo nasza, witaj. Do Ciebie wołamy, wygnańcy synowie Ewy. Do Ciebie wzdychamy, jęcząc i płacząc na tym łez padole. Przeto Orędowniczko nasza, Twoje miłosierne oczy na nas zwróć, a Jezusa, błogosławiony owoc żywota Twojego, po tym wygnaniu nam okaż. O łaskawa, o litościwa, o słodka Panno Maryjo.

Na dużych paciorkach:

Maryjo, Matko łaski i Matko Miłosierdzia, broń nas od nieprzyjaciół i przyjmij w godzinę śmierci (1 raz).

Na małych paciorkach:

Maryjo, Matko Miłosierdzia, uproś nam miłosierdzie u Syna swojego (10 razy).

Na zakończenie:

Najmiłosierniejsza Matko, otwierasz przed nami, , szeroko swe ramiona i wyciągasz ręce pełne wszelkich łask i darów. Twoje serce matczyne pragnie nas obdarzyć wszystkim, czego potrzebujemy. Zachęcone tą dobrocią z ufnością zwracamy się do Ciebie. Uproś nam, Matko, wszystko to, co jest nam potrzebne, a przede wszystkim spraw swym możnym pośrednictwem, abyśmy strzegły czystości i niewinności, wiernie i wytrwale pielęgnowały dziecięcą miłość ku Tobie, a w sercu nosiły obraz serca Twojego Syna. Niech to Serce nas broni, kieruje nami i zaprowadzi nas do światłości wiecznej. Amen.

Intencje złozone w ostatnim okresie:
2023-11-29
Dorota
Matko Miłosierdzia, dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie, za wyproszone łaski. Wypraszaj u Syna Swego o łaskę wiary dla moich dzieci, o zatrzymanie się wady wzroku dla córki i rozwiązanie problemów dla syna.
2023-11-29
Anna
Matko Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość. Wypraszaj zdrowie psychiczne dla Doroty, bądź zawsze przy niej.
2023-11-29
Anna
Matko Miłosierdzia, dziękuję za wszelkie wyproszone łaski. Wypraszaj u Syna Swego światło Ducha Św. , spokój w czasie zdawania egzaminu dla Agnieszki.
2023-11-28
Matka
Matko Miłosierdzia, dziękuję za wszystko, błagam o zdrowie dla mojej rodziny, o potrzebne łaski, o zgodę i spokój w rodzinie, żebyśmy mogli normalnie żyć. Jezu ufam Tobie.
2023-11-28
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję Ci za otrzymane łaski, wypraszaj u Swojego Syna łaskę uzdrowienia dla mojego ukochanego syna, błagam dopomóż mu zdać egzaminy i skończyć studia, dla mojej ukochanej córki błagam o zdrowie, szczęśliwe ukończenie studiów i potrzebne łaski. Maryjo nie opuszczaj nas.
2023-11-28
Matko Boża Miłosierdzia, proszę o Boże błogosławieństwo i łaskę uzdrowienia kręgosłupa mojej mamy Aliny oraz szczęśliwą operację dla niej. Proszę Cię, Maryjo, opiekuj się moją mamą. Dziękuję za wszelkie otrzymane od Ciebie łaski.
2023-11-25
Kazimiera
Proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej.
2023-11-22
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2023-11-21
Córka
Królowo Miłosierdzia, proszę w rocznicę śmierci za duszę śp Janiny i Albina o wieczny odpoczynek i spokój duszy.
2023-11-21
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za wszystko co otrzymałam, błagam o uzdrowienie syna, zdrowie dla córki i dla nas, błagam o potrzebne łaski, opiekę, zgodę i błogosławieństwo każdego dnia. Błagam opiekuj się moimi dziećmi, chroń przed złem, błagam o zdrowie i żeby nie byli samotni. Maryjo, nie opuszczaj nas.
2023-11-20
Anna
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za otrzymane łaski. Wypraszaj u Syna Swego zdrowie psychiczne dla Doroty.
2023-11-20
Dorota
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją dobroć i pomoc. Wypraszaj u Syna Swego łaskę wiary dla moich dzieci oraz dla córki zatrzymanie wady wzroku, a dla syna dobre rozwiązanie problemów Panu Bogu wiadomych.
2023-11-19
Ewa
Matko Miłosierdzia, proszę w intencji syna, aby zaprzyjaźnił się z kolegami i koleżankami z klasy i szkoły, proszę o bardzo dobre wyniki w nauce i uzdrowienie krzywego kręgosłupa i trądziku na twarzy. Maryjo, módl się za nami.
2023-11-15
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2023-11-14
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję Ci za otrzymane łaski, błagam o uzdrowienie mojego syna, zdrowie dla córki i dla nas. Błagam nie opuszczaj nas w potrzebie, prowadź dobrą drogą, wypraszaj potrzebne łaski u Twojego Syna, Maryjo, Matko Miłosierdzia, Twojej Matczynej opiece powierzam moje ukochane dzieci, dopomóż im żeby nie pobłądziły, skończyły studia i miały dla kogo żyć; błagam o zgodę w rodzinie i uzdrowienie męża z chorobliwej zazdrości, o siłę i cierpliwość dla mnie. Maryjo, nie opuszczaj nas.
2023-11-08
Renata
Maryjo, Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie dla mojej mamy Elżbiety, Czcicielki Twojej z arytmii i innych chorób oraz kalectwa. Dziękuję, Maryjo, za wszystko. Amen
2023-11-08
Irena
Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie z choroby, nawrócenie dla Jarosława i Mariana oraz o potrzebne dla nich łaski.
2023-11-06
Mama
Matko Miłosierdzia, prosimy o błogosławieństwo Boże dla mojej rodziny, zdrowie. Matko Miłosierdzia, dziękuję za wszystko co otrzymałam, błagam o opiekę nad moją rodziną, o zdrowie dla mojej córki, dobrą przyszłość dla niej, żeby nie była samotna. Matko, Ty wiesz co ją trapi i czego potrzebuje, okaż swoje miłosierdzie, wysłuchaj wołania. Maryjo nie opuszczaj nas.
2023-11-06
Matka
Matko Boża Miłosierdzia, w dniu urodzin mojego syna błagam o potrzebne łaski dla niego, błagam o uzdrowienie z choroby, przywrócić mu dawną radość i chęć do życia, dopomóż żeby odnalazł sens i cel w życiu. Maryjo, nie opuszczaj nas Jezu ufam Tobie
2023-11-06
mama
Matko Miłosierdzia, dziękuję za Twoją opiekę i znaki wsparcia. Proszę kolejny raz, wspomóż moje dzieciaki w egzaminach i poszukiwaniu mieszkania wśród ludzi z moralnymi zasadami.
2023-11-01
Renata
Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie duszy i ciała, o zdrowie dla mojej Rodziny i pokój w sercu i na świecie. Dziękuje za Twoja pomoc przez ostatnie 6 tygodni. Bóg zapłać.
2023-10-31
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2023-10-31
Mama
Matko Miłosierdzia, proszę o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę dla mojego syna w dniu urodzin. Matko Boża Miłosierdzia, błagam o uzdrowienie mojego syna, Ty wiesz co mu jest, co go trapi i jaki jest samotny, proszę ulecz go, wspieraj prowadź dobrą drogą i opiekuj się każdego dnia. Maryjo. nie opuszczaj nas, Jezu Ufam Tobie.
2023-10-30
Patrycja
Matko Miłosierdzia, proszę o potrzebne łaski i błogosławieństwo dla Oli i jej rodziny.
2023-10-26
Łucja
Matko Miłosierdzia, uproś dla mnie, Rodziny mojej oraz ludzi Bogu znanych miłosierdzie Boże. Amen
2023-10-24
Dorota
Matko Miłosierdzia, dziękuje że jesteś. Wypraszaj u Syna Swego łaskę wiary i powrót moich dzieci do Boga.
2023-10-24
Anna
Matko Miłosierdzia, dziękuję za wyproszone łaski, za Twoją miłość. Wypraszaj u Syna Swego o spokój, radość życia i rozwiązanie trudnych spraw po ludzku nie możliwych dla Doroty.
2023-10-24
Renata
Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie duszy i ciała i o zdrowie dla całej Rodziny. Dziękuje za wszystkie otrzymane łaski.
2023-10-24
Żona
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za wszystko co otrzymałam, błagam o zdrowie dla mojej rodziny, o uzdrowienie męża z chorobliwej zazdrości, o cierpliwość dla mnie i umiejętność podejmowania słusznych decyzji, Jezu, ufam Tobie.
2023-10-24
Matka
Matko Miłosierdzia, dziękuję Ci za każdą chwilę mojego życia, dziękuję za wszelką okazaną pomoc. Błagam o zdrowie dla mojej córki, o opiekę nad nią. Prowadź ją właściwą drogą, błogosław każdego dnia i wspieraj. Maryjo, Ty wiesz co ją gnębi, dopomóż żeby nie była samotna, żeby miała rodzinę i miała dla kogo żyć. Maryjo nie opuszczaj nas, Jezu, ufam Tobie.
2023-10-24
Matka
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski, błagam o uzdrowienie i zdrowie dla mojego syna, wysłuchaj mojej prośby, dopomóż mu skończyć studia, żeby mógł pracować, normalnie żyć i żeby był samodzielny. Błagam, żeby nie był taki samotny, żeby spotkał dziewczynę która go pokocha, żeby miał dla kogo żyć i odnalazł sens życia. Błagam, Matko, prowadź go dobrą drogą i błogosław każdego dnia, Maryjo nie opuszczaj nas.
2023-10-24
Mama
Matko Miłosierdzia, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę o nawrócenia syna, uwolnienie z poranień z dzieciństwa i powrót do rodziny.
2023-10-24
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Piotra, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2023-10-18
Otylia
Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie z wady serca dla Elżbiety, z wady wzroku dla Justyny, o zdrowie oczu dla Elżbiety i całej rodziny, uzdrowienie z chorób laryngologicznych, w intencji Anny, Artura, Ireny, za służbę zdrowia, o łaskę ślubu dla Joanny i Kamila, za dusze zmarłych: Jadwigi, Stanisława, Zbigniewa, Karola, w intencji Łukasza.
2023-10-18
Renata
Matko Miłosierdzia, uproś dla mnie uzdrowienie duszy i ciała i zdrowie dla moich Bliskich. Daj nam mocną wiarę. Dziękuję za wszystkie już otrzymane łaski. Amen
2023-10-18
Córka
Królowo Miłosierdzia, proszę o wieczny odpoczynek dla moich rodziców i teściów.
2023-10-18
Mama
Matko Miłosierdzia, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, błagam o zdrowie dla mojej rodziny, o uzdrowienie mojego syna, dopomóż, żeby skończył studia mógł pracować, założyć rodzinę i normalnie żyć, błagam o opiekę nad moimi dziećmi, prowadź ich właściwą drogą i błogosław każdego dnia. Maryjo, Ty wiesz co nas dręczy i niepokoi, proszę o zdrowie dla Małgorzaty. Jezu, ufam Tobie.
2023-10-17
Dorota
Matko Miłosierdzia, dziękuję za wszystko. Wypraszaj u Syna Swego łaskę wiary i powrót do Boga moich dzieci.
2023-10-17
Anna
Matko Miłosierdzia, dziękuję za wyproszone łaski i za Twoją miłość. Wyproś u Syna Swego pokój serca i rozwiązanie trudnych spraw dla Doroty.
2023-10-17
Mama Ewa
Maryjo, Matko Miłosierdzia, zawierzam syna Huberta, abyś jeśli taka wola Boża pomogła mu zaprzyjaźnić się z kolegami i koleżankami z klasy aby nie był samotny. Wyproś Maryjo, aby został uwolniony i uzdrowiony z zaburzeń psychicznych i emocjonalnych, z fobii społecznej i szkolnej nieśmiałości, lęków, fobii i depresji. Proszę ratuj go. Proszę Maryjo, aby stał się odważnym otwartym pogodnym wesołym młodzieńcem. I zaczął się dobrze uczyć i z chęcią chodzić do szkoły. Zawierzam Ci siebie, męża, córkę, syna, wnuka, przyszłego zięcia, nasze życie wszystkie sprawy radości i smutki. Matko Miłosierdzia, proszę wstaw się za nami i pomóż uprosić potrzebne łaski.
2023-10-15
Jan
Matko Boża Miłosierdzia, wypraszaj u Pana Jezusa Chrystusa dla rodzin: Jana, Ireny, Piotra, Olka, Kazimierza i Teresy przebaczenie grzechów, uzdrowienie z chorób, ochronę przed wrogami duszy i ciała, dary Ducha Świętego I obfite błogosławieństwo na każdy dzień. Amen
2023-10-14
Renata
Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie skóry twarzy i z innych chorób, oraz o zdrowie dla mojej mamy, męża i syna i o mocna wiarę dla mojej rodziny. Amen
2023-10-14
Ciocia
Maryjo, Matko Miłosierdzia, miej w opiece Karinę, pomagaj by lepiej szła jej nauka matematyki, spraw by czuła się kochana i miała mniej stresów.
2023-10-11
Otylia
Matko Miłosierdzia, prosimy o łaskę nawrócenia, zdrowie, miłość, dobrą godziwą prace dla Elżbiety i rodziny.
2023-10-11
Otylia
Matko Miłosierdzia, proszę w intencji Agnieszki, Justyny i Waldemara, o miłość dla ks. Marka, ks. Witolda, ks. Kamila, o zdrowie psychiczne dla Elżbiety i całej rodziny, w intencji Pauliny o łaskę nawrócenia, za dusze zmarłego Stanisława, Mariusza, Edwarda, o. Maksymiliana, Jadwigi, w intencji Krystiana o prowadzenie i opiekę, jeśli wyjazd, który planuje nie jest czymś dobrym o orędownictwo w tej sprawie.
2023-10-11
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Piotra, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel.
2023-10-11
Renata
Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie skóry twarzy i z innych chorób duszy i ciała, o zdrowie dla syna i dobrą podróż, o siły i zdrowie dla męża i o zdrowie dla mamy. Dziękuje Maryjo za liczne Twoje łaski.
2023-10-11
Anna
Matko Miłosierdzia, błagam ratuj nas.
2023-10-11
mama Anna
Matko Boska Miłosierdzia, błagam o pomoc dla córek Aleksandry i Anny. O pokonanie wszystkiego co złe i Twoją opiekę .Zawierzam Ci ich zdrowie, teraźniejszość i przyszłość. Proszę ratuj je. Ja już nie wiem co robić aby im pomóc, jestem bezradna, próbuję ale to nie pomaga. Popełniałam i popełniam mnóstwo błędów, nie umiałam po prostu kochać i służyć pomocą. Proszę Matko napraw moje błędy. Otul je Swym płaszczem opieki. Proszę żeby zaczęły szczęśliwie nowy etap życia. Proszę o pokonanie trudności, nieśmiałości , lęków. O poznanie na studiach wartościowych ludzi, koleżanek, kolegów, aby nie były tak samotne. Aby pozbyły się kompleksów i zahamowań. Proszę o to aby wypełniła się wola Pana Boga w ich życiu i jeśli chodzi o studia. O rozeznanie i pomoc czy to jest właściwa droga. Bo ja nic już nie mogę, ani mąż, ani córki. Wszystko jest coraz gorzej i nie wiemy nawet co doradzić. Nie rozumiem, tak jakby zło nie pozwalało normalnie żyć. Błagam Matko Miłosierdzia , uproś Miłosierdzie u Swojego Syna. Ratuj córki, proszę i ratuj naszą rodzinę.
2023-10-11
mama Anna
Matko Boska Miłosierdzia błagam o Twoją pomoc dla córek Anny i Aleksandry. Proszę o uwolnienie ich od działania złych duchów i demonów oraz wpływu złych ludzi. O uwolnienie od bezsilności, niemocy, lęków, fobii, załamania i braku wiary we własne możliwości. O odwagę, śmiałość i nadzieję. O leczenie jeśli taka jest potrzeba i zgodę na nie. O uleczenie zranień, uleczenie serca, uleczenie ciała, psychiki i duszy. O pokonanie trudności i bezradności i rozpoczęcie normalnego, nowego etapu życia na studiach.. O potrzebne łaski bo już nie wiem o co mam prosić i co jest wolą Pana Boga. Proszę o ratunek. Matko Miłosierdzia uproś miłosierdzie u Swojego Syna, błagam.
2023-10-10
Dorota
Matko Miłosierdzia, dziękuję za wyproszone łaski. Wypraszaj u Syna Swego łaskę wiary i powrót do Boga moich dzieci.
2023-10-10
Anna
Matko Miłosierdzia, dziękuję za wyproszone łaski. Bardzo proszę wypraszaj u Syna Swego o pokój serca i rozwiązanie trudnych spraw dla Doroty.
2023-10-10
Matka
Matko Miłosierdzia, dziękuję za wszystko co otrzymałam, błagam Cię wyproś u Twojego Syna łaskę uzdrowienia dla mojego syna i zdrowie dla mojej rodziny; proszę także o zdrowie dla Julci, Meli, Nikoli, Dorotki dzieci moich siostrzenic, o zdrowie dla Małgorzaty, zgodę i spokój w rodzinie, Jezu Ufam Tobie.
2023-10-09
Mama
Matko Boża Miłosierdzia dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, błagam o zdrowie dla mojej rodziny, szczególnie dla syna o uzdrowienie z choroby, Ty wiesz co nas trapi i czego potrzebujemy. O Matko Ty wiesz co trapi mojego syna, wiesz czego pragnie i czego potrzebuje, błagam otocz go swoją matczyną opiekę i miłością, wypraszaj u Swojego Syna potrzebne łaski dla mojej rodziny szczególnie dla dzieci, żeby na swojej drodze trafiały na mądrych ludzi, żeby mieli cel swoim życiu i nie byli samotni, Maryjo wysłuchaj mojego błagania, ulecz, wspomóż, wysłuchaj Jezu Ufam Tobie
2023-10-04
mamunia
Mateńko, dziękuję za wszystko czego doświadczyła moja rodzina od Ciebie i Twojego Syna. Proszę nadal o znalezienie poczciwej pracy dla córki i syna. Wypraszaj Dar Ducha świętego przy egzaminach i zrozumienia przez zatwardziałe osoby. Zdrowia i pomyślności dla wszystkich tych którzy pomogli mojej rodzinie we wszystkich trudnych sytuacjach w życiu. Otaczaj ich i nas swoją bezgraniczną opieką.
2023-10-04
Otylia
W intencji Justyny i Waldemara, o łaskę małżeństwa, szczęśliwego zżycia rodzinnego, potrzebne łaski dla nich i ich rodzin. Módl się w intencji Ireny, Teresy, Kamila, Miłosza, o uzdrowienie z nowotworu dla Urszuli, łaskę ślubu dla Joanny i Kamila, za dusze zmarłych: Antoniego i Janiny, Marii i Stanisława, Walentego i Katarzyny, Łucji, Anieli, Anny, Bogumiła, Karola, Wioletty, Łukasza, Jana, Mariusza, Stanisława, Kazimierza, Mariana. Wypraszaj nawrócenie dla Katarzyny, Karoliny, Mai, Aleksandry.
2023-10-04
Renata
Proszę Cię, Maryjo, wypraszaj uzdrowienie skóry twarzy i uniknięcie operacji oraz uzdrowienie z innych chorób, zdrowie duszy i ciała dla całej Rodziny. Wypraszaj dobrą i bezpieczna podróż dla syna.
2023-10-04
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Piotra, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel.
2023-10-03
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za wszystko co otrzymałam. Błagam Cię, wyproś u Twojego Syna łaskę uzdrowienia dla mojego syna. Błagam daj mu siłę i wytrwałość żeby skończył studia, żeby mógł pracować, założyć rodzinę i mógł normalnie żyć i funkcjonować. Błagam o potrzebne łaski i zdrowie dla mojej córki, o opiekę, żeby miała dla kogo żyć, żeby założyła rodzinę. Proszę o zdrowie i zgodę w rodzinie. Matko Najukochańsza wysłuchaj mojej prośby usłysz wołanie. Jezu Ufam Tobie.
2023-10-02
Anna
Matko Miłosierdzia, dziękuję za łaski wyproszone. Bardzo proszę, wyjednaj u Syna Swego pokój duszy i ciała oraz dobre rozwiązanie po ludzku niemożliwe dla Doroty.
2023-09-27
Otylia
18. Matko Boża Miłosierdzia, proszę w intencji zmarłego Mariusza, oraz o opiekę i potrzebne laski dla Alicji, Ireny z rodziną i Anny.
2023-09-27
Otylia
Pani Ostrobramska, wypraszaj życie wieczne dla o. Wacława, Karola, Filipa , Rafała, ks. Mariana. Łaskę nawrócenia i potrzebne laski dla Katarzyny , Aleny, Michała, Marka, Krystiana. Łaskę ślubu kościelnego dla Anny i Dawida. Opiekę dla Artura, Teresy, br. Władysława, o. Damiana, Kamila, Miłosza, Damiana, Moniki, Anny z rodziną. i uzdrowienie dla Michała.
2023-09-27
Renata
Matko Miłosierdzia, wyproś uzdrowienie duszy i ciała dla mnie. zdrowie dla całej Rodziny i mocną wiarę.
2023-09-27
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Piotra, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2023-09-26
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję Ci za otrzymane łaski, błagam o wyproszenie zdrowia dla mojego syna, przywrócenie radości i chęci życia. Dopomóż mu żeby odnalazł się na studiach, mógł je skończyć, normalnie żyć i pracować. Najukochańsza Matko, błagam Cię, wyproś dla niego potrzebne łaski, postaw na jego drodze mądrych ludzi żeby miał przyjaciół i znajomych, żeby nie był taki samotny. Maryjo zawierzam pod Twoją matczyną opiekę mojego syna i moją rodzinę, wypraszaj zdrowie i potrzebne łaski dla mojej córki, prowadź ją właściwą drogą, obdarz zdrowiem i dopomóż żeby nie była samotna. Dla moich dzieci proszę, aby znalazły miłość, kochali i byli kochani.
2023-09-24
Mama Ewa
Maryjo, Matko Miłosierdzia, zawierzam Ci syna Huberta, abyś jeśli taka wola Boża pomogła mu zaprzyjaźnić się z kolegami i koleżankami z klasy aby nie był samotny. Wyproś Maryjo, aby został uwolniony i uzdrowiony z zaburzeń psychicznych i emocjonalnych, z fobii społecznej i szkolnej nieśmiałości, lęków, fobii i depresji. Proszę ratuj go. Proszę Cię Maryjo, aby stał się odważnym otwartym pogodnym wesołym młodzieńcem, aby miał dużo przyjaciół w klasie i szkole. Pomóż, aby do 10 października 2023 znalazł przyjaciół w klasie i szkole i zaczął się dobrze uczyć i z chęcią chodzić do szkoły. Zawierzam siebie, męża, córkę, syna, wnuka, przyszłego zięcia, nasze życie wszystkie sprawy radości i smutki. Matko, proszę wstaw się za nami i pomóż uprosić potrzebne łaski.
2023-09-20
Renata
Maryjo, Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie duszy i ciała oraz o zdrowie i pokój w naszej Rodzinie.
2023-09-20
Justyna
Matko Miłosierdzia, prosimy w intencji uzdrowienia z nowotworu dla Urszuli, o łaskę zdrowia dla całej rodziny, o odnalezienie drogi życia dla Justyny, o nawrócenie, uzdrowienie i uwolnienie dla Elżbiety, Mateusza, za dusze zmarłych: Ryszarda, o błogosławieństwo dla firmy Panu Bogu znanej.
2023-09-19
Córka
O wieczny odpoczynek dla moich rodziców Janiny i Albina
2023-09-19
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję Ci za otrzymane łaski, za Twoją miłość i dobroć, błagam wyproś potrzebne łaski dla mojej rodziny, a szczególnie dla moich dzieci zdrowie i potrzebne łaski. Maryjo, nie opuszczaj nas. Jezu, Ty się tym zajmij, Ty wiesz czego nam potrzeba i z czym się zmagamy, błagam o uzdrowienie dla mojego syna. Jezu, ufam Tobie
2023-09-19
Patrycja
Matko Miłosierdzia, proszę o potrzebne łaski i błogosławieństwo oraz opiekę Twoją dla księdza Tytusa.
2023-09-19
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Piotra, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2023-09-15
Ewa
Maryjo, Matko Miłosierdzia, zawierzam Ci syna Huberta, abyś jeśli taka wola Boża pomogła mu zaprzyjaźnić się z kolegami i koleżankami z klasy aby nie był samotny. Wyproś Maryjo, aby został uwolniony i uzdrowiony z zaburzeń psychicznych i emocjonalnych, z fobii społecznej i szkolnej nieśmiałości, lęków, fobii i depresji. Proszę ratuj go. Proszę Cię Maryjo, aby stał się odważnym otwartym pogodnym wesołym młodzieńcem, aby miał dużo przyjaciół w klasie i szkole. Pomóż aby do 10 października 2023 znalazł przyjaciół w klasie i szkole i zaczął się dobrze uczyć i z chęcią chodzić do szkoły. Zawierzam siebie, męża, córkę, syna, wnuka, przyszłego zięcia, nasze życie wszystkie sprawy radości i smutki. Matko, proszę wstaw się za nami i pomóż uprosić potrzebne łaski.
2023-09-15
Renata
Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie skóry policzka i o uzdrowienie z kalectwa. Maryjo, pomóż proszę Cię!
2023-09-13
Łucja
Matko Miłosierdzia, prosimy w intencji Justyny i Waldemara, o miłość miedzy nimi, pomoc w wyregulowaniu wagi dla wiadomych osób, o potrzebne łaski dla Renaty, Piotra, Bogusławy, Stanisława i ich rodzin.
2023-09-13
Otylia
Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie z nowotworu dla Urszuli, o zdrowie jamy ustnej dla Justyny, zdrowie psychiczne dla rodziny Panu Bogu wiadomej, za dusze zmarłych Ryszarda, Krzysztofa, Stanisława, Mariusza, Edwarda, w intencji nawrócenia Elżbiety, Artura, Magdaleny, Roksany. O potrzebne łaski dla Wiesława, Elżbiety i pozostałych pracowników urzędu, w intencji Justyny i Waldemara, Piotra, o błogosławieństwo Boże dla firmy Bogu znanej, o łaskę nabożeństwa do Matki Bożej Bolesnej dla Elżbiety.
2023-09-13
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Piotra, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2023-09-13
Mama
Matko Miłosierdzia, dziękuję za wszystko co otrzymałam, błagam o uzdrowienie mojego syna i zdrowie dla mojej córki. Matko Miłosierdzia, wysłuchaj mojego błagania, ulecz mojego syna, nie pozwól mu zginąć. Maryjo, nie opuszczaj nas. Jezu ufam Tobie.
2023-09-12
Renata
Matko Boża Miłosierdzia, proszę o zdrowie dla syna Maksymiliana, o zmniejszenie bólu dla mamy i o zdrowie, o zdrowie i sili dla męża i o uzdrowienie skóry twarzy i z kalectwa dla mnie. Dziękuje za wszystko, Maryjo.
2023-09-12
Halina
Maryjo, Matko Miłosierdzia, proszę o wieczny odpoczynek dla zmarłego Krzysztofa.
2023-09-06
Otylia
Matko Miłosierdzia, proszę w intencji uzdrowienia i uwolnienia od prokrastynacji i spóźniania się dla Justyny i osób spokrewnionych, o opiekę i potrzebne łaski dla Michała i jego rodziny, łaskę nawrócenia, uwolnienia, uzdrowienia dla Katarzyny, Marcina, Filipa, Anny, Mateusza, Kamila, Filipa, za dusze zmarłego Mateusza.
2023-09-06
Justyna
Matko Miłosierdzia, prosimy o nawrócenie, uzdrowienie, uwolnienie oraz o potrzebne łaski dla Michała, Ireneusza, Artura, Rafała, Grzegorza, Marcina, Roberta i jego zony Anny, Kaliny i Soni, Mai, Agnieszki, Mai, Michała, Doroty, Beaty, Marka i Krystiana, o opiekę i potrzebne łaski dla Rozalii i jej rodziny , doktor Anny, doktor Beaty, o. Damiana, Miłosza, Teresy, Aleny( RUS) , Moniki, o łaskę nawrócenia na wiarę katolicką dla Wiktora i jego rodziny, za dusze zmarłego o. Jacka, Wojciecha i Bartłomieja, ks. Antoniego, o. Bonawentury, Filipa, Michała, Rafała, ks. Piotra, Mariusza, Ryszarda, Karola, Mariana, o uzdrowienie z nowotworu dla Urszuli, zdrowie dla Krystyny, o łaskę ślubu kościelnego dla Anny.
2023-09-05
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję Ci za otrzymane łaski, za Twoją miłość i dobroć, błagam wyproś potrzebne łaski dla mojej rodziny, a szczególnie dla moich dzieci zdrowie i potrzebne łaski. Maryjo, nie opuszczaj nas. Jezu, Ty się tym zajmij, Ty wiesz czego nam potrzeba i z czym się zmagamy
2023-09-05
Renata
Maryjo, Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie dla mnie i o zdrowie mojej Rodziny. O pokój duszy mojego ojca Zbigniewa w 21 szą rocznice śmierci.
2023-09-05
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Piotra, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2023-09-04
Dzieci
Matko Miłosierdzia, dziękujemy za 80 lat życia naszego taty Jana, i prosimy o zdroje łask dla niego.
2023-09-03
Krystian
Maryjo, Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie mojej chorej duszy. I pomóż moim rodzicom wyjść z choroby alkoholowej.
2023-09-03
Matko Miłosierdzia, proszę o uwolnienie od zła dla mojego syna i męża....dziękuję Ci Maryjo.
2023-09-03
Matko Miłosierdzia, wyproś miłosierdzie Boże dla Janka, aby zapragnął relacji z Jezusem Twoim Synem, która wyrażałby się między innymi przez stała spowiedź i komunię św. Dziękuję Matko.
2023-09-03
Mariusz
Matko Miłosierdzia, proszę o Twoje wstawiennictwo, o Boże błogosławieństwo i opiekę Bożą dla osób, które pojechały do pracy w winnicach w Francji.
2023-09-03
mama
Matko Miłosierdzia, Ty wiesz... za co jestem Ci wdzięczna i za co dziękuję. Bez Ciebie i Twoich łask życie mojej Rodziny byłoby jeszcze bardziej skomplikowane. Proszę, błagam o zdrowie i pracę dla moich dzieci. Wiem, że Twoje wstawiennictwo wszystko może...
2023-09-03
Anna
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za otrzymane łaski i Twoją miłość. Wyproś u Syna Swego zdrowie duszy i ciała i spokój wewnętrzny dla Doroty.
2023-09-03
Dorota
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość i otrzymane łaski. Matko, bardzo proszę wypraszaj łaskę nawrócenia moich dzieci i powrót do Boga, a dla Izy o rozwiązanie trudnych spraw Bogu wiadomych.
2023-08-30
Twoja córka
Matko Boża Miłosierdzia, proszę o odnalezienie swojej drogi życiowej, powołania i wykonywanie takiej pracy, która będzie zgodna z wolą Bożą, da mi poczucie radości w sercu i spełnienia. Proszę Matko, abym mogła wykorzystać dane mi przez Boga talenty i rozwijanie pasji.
2023-08-30
Justyna
Za dusze zmarłego Mariana, o. Maksymiliana, Grzegorza, Diany, o potrzebne łaski dla Moniki.
2023-08-30
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Piotra, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2023-08-30
Matka
Matko Miłosierdzia, dziękuję za wszystko co otrzymałam, błagam o zdrowie dla mojej rodziny, szczególnie dla syna, o uzdrowienie dla niego, dopomóż żeby skończył studia mógł pracować i normalnie funkcjonować, żeby nie był taki samotny. Maryjo, nie opuszczaj nas, wysłuchaj mojego błagania.
2023-08-28
Renata
Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie skóry twarzy i z innych chorób dla mnie i o zdrowie dla całej Rodziny. O spokój duszy dla Oli w ósmą rocznice śmierci.
2023-08-26
Mama E
Maryjo, Matko Miłosierdzia, uproś dla mojej córki dobrze płatną pracę na miejscu, aby nie musiała dojeżdżać. Proszę ratuj ją, bo bardzo potrzebuje pieniędzy na utrzymanie swojej rodziny. Pomóż jej wrócić na studia i je ukończyć. Ratuj ją.
2023-08-23
Justyna
O zdrowie cery dla Justyny, potrzebne łaski dla Karoliny w dniu urodzin, Moniki, o uzdrowienie z nowotworu dla Urszuli, o laskę nawrócenia i potrzebne laski dla Moniki, o łaskę nieba dla śp. Mateusza, Bartłomieja.
2023-08-23
Renata
Pani Ostrobramska, patronko mojej Mamy, proszę o zdrowie dla niej.
2023-08-23
Siostra
Matko Boża Miłosierdzia, błagam aby moja siostra znalazła pracę, dopomóż jej przetrwać ten trudny czas, o zdrowie dla Małgorzaty. Maryjo, nie opuszczaj nas.
2023-08-22
Córka
O wieczny odpoczynek i spokój duszy dla moich rodziców Janiny i Albina.
2023-08-22
Mama
Matko Miłosierdzia, dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski, błagam o zdrowie i opiekę nad moimi dziećmi, prowadź ich dobrą drogą, strzeż od złego, dopomóż żeby nie byli tacy samotni. Maryjo, nie opuszczaj nas.
2023-08-22
Matka
Matko Miłosierdzia, dziękuję za otrzymane łaski, wypraszaj zdrowie dla mojej rodziny oraz wszelkie potrzebne łaski. Ty wiesz czego nam potrzeba i co nas trapi. Matko Miłosierdzia, wyproś u Swojego Syna łaskę uzdrowienia mojego syna, dopomóż mu, żeby uwierzył w siebie, żeby skończył studia, mógł normalnie żyć i pracować.
2023-08-21
Matka
O uwolnienie od zła: Lidii, Antoniego, Agnieszki i Daniela, o zerwanie przekleństw w rodzinie, o pokój i radość w rodzinie.
2023-08-21
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Piotra, Łukasza, Joanny, Katarzyny i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel.
2023-08-21
Renata
Matko Boża Miłosierdzia, proszę o wszystkie potrzebne laski dla syna Maksymiliana w dzień 28 urodzin i dziękuje Maryjo za dar jego życia i za moja Rodzinne. Bóg zapłać.
2023-08-17
Mama Ewa
Maryjo, Matko Miłosierdzia, uproś dla mojej córki dobrze płatną pracę na miejscu, aby nie musiała dojeżdżać. Proszę ratuj ją, bo bardzo potrzebuje pieniędzy na utrzymanie swojej rodziny. Pomóż jej wrócić na studia i je ukończyć. Ratuj ją.
2023-08-16
Justyna
Maryjo, Matko Miłosierdzia, wypraszaj potrzebne łaski dla Mikołaja i jego rodziny, Ryszarda i Agnieszki, Kornelii, Justyny. Wypraszaj nawrócenie, uzdrowienie i uwolnienie oraz potrzebne łaski dla Karoliny, Krystiana oraz szybki powrót do zdrowia, uzdrowienie z wszelkich chorób i potrzebne łaski dla Krystyny i Urszuli.
2023-08-15
Renata
Pani Ostrobramska, wypraszaj uzdrowienie skóry twarzy dla mnie, zdrowie dla mojej Mamy, Męża i Syna. Proszę o mocną wiarę dla nas.
2023-08-15
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wypraszaj zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Piotra, Łukasza, Joanny, Katarzyny i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel.
2023-08-14
Halina
Matko Miłosierdzia, wypraszaj łaskę nieba dla śp. Krzysztofa.
2023-08-14
Halina
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za otrzymane łaski. Wypraszaj zdrowie i potrzebne łaski dla mojej córki Agnieszki, prowadź ją dobrą drogą, błogosław i opiekuj się każdego dnia.
2023-08-10
Renata
Matko Miłosierdzia, wypraszaj uzdrowienie mojej skóry i poprawę stanu zdrowia oraz zdrowie i mocną wiarę dla mojej Rodziny. Wstaw się za duszami zmarłych z mojej Rodziny.
2023-08-09
Królowo Miłosierdzia, wypraszaj laskę nieba dla śp. Whitney.
2023-08-09
Justyna
Pani Ostrobramska, wypraszaj potrzebne łaski dla doktor pediatrii Ireny, Dominika z rodziną, Zuzanny, Edyty Ch. Proś o laskę nawrócenia i inne potrzebne łaski dla Mateusza, Anny, Dawida, Jacka, Aleksandry, Kazimierza, Waldemara, Eweliny, Barbary, Edyty. Wypraszaj łaskę nieba dla śp. Marii.
2023-08-08
Matka
Matko Miłosierdzia, dziękuję za otrzymane łaski, błagam Cię o wypraszanie zdrowia dla mojej rodziny, o wszelkie potrzebne łaski. Ty wiesz czego nam potrzeba i co nas trapi, Błagam, o Najukochańsza Matko, wyproś u Swojego Syna łaskę uzdrowienia mojego syna, dopomóż mu, żeby uwierzył w siebie, mógł normalnie żyć i pracować.
2023-08-08
Renata
Pani Ostrobramska, W czterdziestą rocznicę śmierci mojego dziadka Maksymiliana wstawiaj się za jego duszę. Upraszaj uzdrowienie duszy i ciała dla mnie oraz zdrowie i mocną wiarę dla całej Rodziny.
2023-08-07
Anna
Matko Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość i pomoc. Wypraszaj u Syna Swego siłę dla Doroty w sprawach Panu Bogu wiadomych, czasami po ludzku nie możliwych. Maryjo bądź zawsze przy niej.
2023-08-07
Dorota
Matko Miłosierdzia, dziękuję za wyproszone łaski, za to że jesteś przy mnie, bardzo proszę wypraszaj u Syna Swego światło Ducha Świętego w czasie pisania i obrony pracy licencjackiej dla Izy oraz łaskę nawrócenia moich dzieci i powrót do Boga. Prosi Mama.
2023-08-06
Matko Miłosierdzia, dziękuję za pomoc w pomyślnym zdaniu matury Andżeliki i jej dostanie się na studia.
2023-08-03
Maria
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za otrzymane łaski. Wypraszaj błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie, a dla zmarłych rodziców radość wieczną w niebie.
2023-08-02
mama
Matko, dziękuję za opiekę i wszystko to co za Twoim pośrednictwem było mi doznać. I znów proszę o wsparcie... w sprawie znalezienia pracy dla moich dzieci, tak aby mogły podjąć samodzielne, dorosłe życie. Nie opuszczaj ich w zdrowiu otaczając ich swoją opieką.
2023-08-02
Justyna
O łaskę nieba dla śp. Anny, Grażyny, Stanisława, Marii, Bartłomieja, Ryszarda, o łaskę uzdrowienia dla Grażyny, potrzebne łaski dla Krystiana, Gabrieli, Patryka z rodziną, Natalii, dr Elżbiety i jej rodziny, Tatiany, Aleksandry, o łaskę ślubu kościelnego dla Oksany i potrzebne laski oraz o łaskę nawrócenia uzdrowienia i uwolnienia z nałogu alkoholowego dla rodziny Leniart, potrzebne łaski dla Urszuli oraz dla Grzegorza, Artura z rodzinami.
2023-08-02
Matka
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za otrzymane łaski, błagam o zdrowie duszy i ciała dla całej mojej rodziny, o pomoc w rozwiązaniu problemów i pokonywaniu trudności, żeby dzieciom ułożyło się w życiu i zdrowie dla syna, wysłuchaj nas Panie.
2023-08-02
Renata
Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie duszy i ciała i o zdrowie dla mojej Rodziny. O mocną wiarę dla nas. Dziękuje Ci Maryjo za doznaną dzięki Tobie pomoc już wielokrotnie.
2023-08-01
AnnaWH
Matko Miłosierdzia, proszę o pomoc kapłanom w wytrwaniu w wierze katolickiej. Proszę o pomoc dla ks. Aleksandra i innych kapłanów. Ty wiesz... Otul ich Swoją czułą opieką, dodaj sił, nie pozwól błądzić, pocieszaj i prowadź do Swojego Syna Jezusa Chrystusa.
2023-08-01
AnnaWH
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za wyproszone łaski i Twoją opiekę. Proszę otul nas Swym płaszczem opieki, chroń od złego, pocieszaj i prowadź do Swojego Syna Jezusa Chrystusa. Proszę prowadź nas, abyśmy nie błądzili. Matko Miłosierdzia, błagam o miłosierdzie dla nas. Ratuj nas. Ty wiesz z czym się zmagamy i czego nam potrzeba. Proszę pomóż. Błagam.
2023-08-01
AnnaWH
Matko Miłosierdzia, błagam o pomoc dla mnie, w intencji 20-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od skutków i konsekwencji grzechów przodków i innych osób. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, dręczeń, klątw, nienawiści, zniewoleń, uzależnienia od internetu, gier i mediów, mangi, kreskówek, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, magii, czarów, z nałogów i wpływu złych ludzi. Proszę o światło Ducha Świętego i Jego dary, o łaskę rozeznania, rozróżniania dobra i zła. O zaufanie Panu Bogu. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O jasny znak co robić, czego chce Pan Bóg. O uzyskanie realnej pomocy. Matko Miłosierdzia, ratuj. Prowadź nas, błagamy.
2023-07-31
Ewa S
Maryjo, Matko Miłosierdzia, uproś dla mojej córki dobrze płatną pracę na miejscu, aby nie musiała dojeżdżać. Proszę ratuj ją, bo bardzo potrzebuje pieniędzy na utrzymanie swojej rodziny.
2023-07-30
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Bardzo proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Piotra, Łukasza, Joanny, Katarzyny i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2023-07-28
Proszę o dobrą, szczerą spowiedź dla nas i głębokie nawrócenie. Maryjo, błagamy Cię.
2023-07-26
Justyna
O łaskę nieba dla śp. Justyny, potrzebne łaski dla Anny i jej rodziny, o uzdrowienie małżeństwa Joanny i potrzebne łaski.
2023-07-26
Halina
Matko Miłosierdzia, proszę o łaskę nieba dla śp. Krzysztofa.
2023-07-26
Renata
Królowo Miłosierdzia pełna, proszę o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie, o zdrowie dla całej Rodziny i o rozwiązanie różnych, trudnych problemów. Amen
2023-07-26
Justyna
Matko Miłosierdzia, prosimy o potrzebne łaski dla dr okulistyki Anny B ., Anny i Pawła , o. Joachima, Krystiana, Alicji, Weroniki z rodziną, o łaskę nieba dla jej śp. brata , potrzebne łaski dla Kingi, Anny Marii Magdaleny, Seleny (US) , o laskę nieba dla śp. Olgi.
2023-07-26
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Bardzo proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Piotra, Łukasza, Joanny, Katarzyny i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2023-07-25
Twoja czcicielka
Pośredniczko nasza przed Bogiem, Żywa Krynico rozlewająca strumienie łask, Matko Miłosierdzia, proszę o błogosławieństwo Boże, zdrowie dla mojej pani dyrektor Anny Korczewskiej z okazji imienin.
2023-07-25
Twoja czcicielka
Matko Miłosierdzia, wiem, że bez względu na czas, miejsce jesteś z Nami i udzielasz potrzebnych łask. Proszę o Twoje Matczyne błogosławieństwo dla Anny, czekającej ją jutro operacji onkologicznej. Proszę dodawaj sił i pozwól wrócić do zdrowia. Matko, ulituj się i nie opuszczaj.
2023-07-25
Twoja czcicielka
Matko Miłosierdzia, proszę o Twoją Matczyną opiekę i łaskę powrotu do zdrowia, siły w walce z chorobą dla mojej kuzynki Małgorzaty. Proszę nie opuszczaj, Matko ufam Tobie i dziękuję za udzielone łaski.
2023-07-25
Mama Małgorzata
Matko Miłosierdzia, pragnę podziękować za Twą Matczyną opiekę i łaskę pozytywnego finału rozmowy o pracę. Proszę wspieraj i dodawaj sił w pracy. Dziękuję z całego serca. Matko ufam Tobie.
2023-07-25
Babcia
Pani Ostrobramska, pragnę błagać o opiekę i Twoje błogosławieństwo podczas piątkowej wizyty kontrolnej. Nie opuszczaj mojego wnuka Antosia i udziel potrzebnych łask. Dziękuję za Twoją obecność w jego życiu, proszę strzeż od złego.
2023-07-25
Twoja czcicielka
Matko Boża Miłosierdzia, Twej opiece pragnę zawierzyć Michała i Patrycję, proszę pozwól wrócić do pełni zdrowia po przebytym wypadku samochodowym. Udziel potrzebnych łask, wspieraj w cierpieniu i błogosław na dalsze dni.
2023-07-25
Matko Miłosierdzia, prosimy o wieczny odpoczynek i spokój duszy śp. Czesławy i Władysława, Jana i Walerii.
2023-07-25
Córka
Królowo Miłosierdzia, prosimy o wieczny odpoczynek i spokój duszy w dzień śmierci śp. Albina i Janiny.
2023-07-25
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę i uzdrowienie syna. Maryjo, nie opuszczaj nas.
2023-07-24
Dorota
Maryjo, Matko Miłosierdzia, dziękuję za wyproszone łaski za to, że jesteś przy mnie w każdej potrzebie. Wypraszaj u Syna Swego łaskę powrotu moich dzieci do Boga.
2023-07-24
Anna
Matko Miłosierdzia, dziękuję za pomyślne zdanie matury Patrycji i dostanie się na studia.
2023-07-24
Anna
Matko Miłosierdzia, dziękuję za opiekę bezpiecznego pielgrzymowania po Sanktuariach Europy i głębokie przeżycia duchowe.
2023-07-23
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, proszę pomóż synowi znaleźć dobrą pracowitą wierzącą dziewczynę, jest samotny. Proszę o dary Ducha Świętego dla niego. Maryjo, ratuj go przed złem.
2023-07-19
Justyna
O laskę uzdrowienia z choroby metabolicznej MSUD dla 4 letniej Leny
2023-07-19
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Bardzo proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Piotra, Łukasza, Joanny, Katarzyny i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2023-07-19
Justyna
Matko Miłosierdzia, prosimy o potrzebne łaski dla Krzysztofa z rodziną, Jakuba, Jarosława, Szymona, Urszuli z rodziną, Eliasza i Marty, Marzeny, Laury z rodziną.
2023-07-18
Twoja czcicielka
Pani Ostrobramska, dziękuję z serca za wszystkich ludzi, których spotkałam, spotykam i będę spotykać na swojej drodze. Błogosław i udziel potrzebnych łask, strzeż od nieszczęść i chorób. Prowadź przez życie.
2023-07-18
Babcia
Matko Miłosierdzia, pragnę podziękować za Twą Matczyną miłość i opiekę podczas zabiegu dla mojego wnuczka Antosia, ufam że dzięki Twojemu wstawiennictwu powróci do pełni zdrowia. Noszę w sercu ogromną wdzięczność i błagam nie opuszczaj i strzeż od złych ludzi i prowadź przez życie.
2023-07-18
Mama Małgorzata
Matko Miłosierdzia, pragnę podziękować za opiekę, Twoje błogosławieństwo podczas rozmowy o pracę. Matko, Ty wiesz jak bardzo praca jest potrzebna młodym ludziom. Nosimy w sercu nadzieję, że będzie miała pozytywny finał. Dziękuję za wszystkie łaski i pomoc. Matko, nie opuszczaj.
2023-07-18
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za otrzymane łaski, błagam o zdrowie dla mojej córki, o potrzebne łaski, dopomóż jej żeby dostała się na studia, prowadź ją dobrą drogą, błogosław i opiekuj się każdego dnia. Maryjo, nie opuszczaj nas.
2023-07-18
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za otrzymane łaski, dziękuję za to że mój syn dostał się na studia, błagam Matko przywróć mu zdrowie, uzdrów, dopomóż żeby mógł się uczyć i skończyć studia, żeby był samodzielny. Maryjo, nie opuszczaj nas.
2023-07-14
Renata
Proszę o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i o zdrowie dla moich bliskich. O mocną wiarę dla nas. Amen
2023-07-13
Ewa
Matko Bożego Miłosierdzia, uproś dla mojego syna Huberta łaskę uzdrowienia z zaburzeń psychicznych emocjonalnych, które zaburzają jego psychikę. Pomóż, aby wyszedł do ludzi i stał się odważnym otwartym mądrym chłopcem. Ratuj go Maryjo, pomóż mu zaprzyjaźnić się z kolegami z klasy i szkoły aby nie był dłużej sam. Matko Miłosierdzia proszę ulituj się i wyproś potrzebne łaski dla niego.
2023-07-12
Justyna
Matko Miłosierdzia, proszę o laskę nieba dla śp Wioletty i Mariusza.
2023-07-12
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Bardzo proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Piotra, Łukasza, Joanny, Katarzyny i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2023-07-12
Justyna
Matko Miłosierdzia, proszę o łaskę nieba dla śp Stanisława P. , Stanisława i Marii K. , Jadwigi oraz o dar szkaplerza karmelitańskiego dla Elżbiety, Beaty, Moniki, Małgorzaty, Jessie (UK) oraz o łaskę uzdrowienia i uwolnienia dla Agnieszki z rodziną.
2023-07-11
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, błagam o zdrowie dla mojego syna, dopomóż mu żeby się dostał na studia, żeby chciał się uczyć i mógł się uczyć. Matko Miłosierdzia, wyproś u Swojego Syna łaskę uzdrowienia dla niego, żeby mógł normalnie żyć, żeby nie był taki samotny. Maryjo, nie opuszczaj nas.
2023-07-11
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za otrzymane łaski, za każdą chwilę mojego życia, dziękuję za to, że moja córka szczęśliwie zdała egzaminy, błagam Matko o dalszą opiekę nad nią, o zdrowie; prowadź ją dobrą drogą, chroń od złego, błogosław każdego dnia.
2023-07-11
Twoja czcicielka
Matko Miłosierdzia, pragnę błagać o potrzebne łaski dla Anny, Marzeny, Doroty zmagających się z chorobą nowotworową. Proszę o ulgę w cierpieniu i przetrwaniu tych ciężkich chwil, jeżeli będzie to zgodne z wolą Bożą. Miej je w swojej opiece.
2023-07-11
Mama Małgorzata
Pani Ostrobramska, błagam o łaskę pracy dla mojego syna Łukasza. Otocz opieką i udziel swego błogosławieństwa na czas rozmowy klasyfikacyjnej w ten piątek Dziękuję z serca za wszystkie łaski i Twą Matczyną miłość, proszę nie opuszczaj.
2023-07-11
Babcia
Matko Boża Miłosierdzia, Twej opiece pragnę zawierzyć mojego wnuczka Antosia, proszę o potrzebne dla niego łaski podczas poniedziałkowego zabiegu. Strzeż i chroń. Błagam z całego serca.
2023-07-05
Justyna
Matko Miłosierdzia, polecam Tobie Agnieszkę mieszkającą w USA jej małżeństwo, rodzinne, prace a także Waldemara, Artura, Kamila, Dominika i ich prace.
2023-07-04
Justyna
O łaskę uzdrowienia z nowotworu dla 2- letniego Mikołaja
2023-07-04
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie mojego syna, dobrą przyszłość, żeby dostał się na studia, skończył je, mógł się uczyć i pracować, żeby nie był taki samotny, Matko Miłosierdzia, wysłuchaj mnie.
2023-07-04
Ewa
Matko Bożego Miłosierdzia, uproś dla mojego syna Huberta łaskę uzdrowienia z zaburzeń psychicznych emocjonalnych, które zaburzają jego psychikę. Pomóż, aby wyszedł do ludzi i stał się odważnym otwartym mądrym chłopcem. Ratuj go Maryjo, pomóż mu.
2023-07-03
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Bardzo proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Piotra, Łukasza, Joanny, Katarzyny i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2023-06-28
Mama Ewa
Matko Boża Miłosierdzia, proszę ulituj się nade mną i moja rodziną, wyproś łaskę zdrowia psychicznego dla syna. Pomóż mu zaprzyjaźnić się z kolegami i koleżankami z klasy, aby go zaakceptowali. Pomóż nam wyjść z długów.
2023-06-28
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za otrzymane łaski, błagam o zdrowie dla moich dzieci i dobrą przyszłość dla nich, o opiekę, Matko, prowadź ich właściwą drogą, Maryjo nie opuszczaj nas.
2023-06-28
Matko Miłosierdzia, dziękuję za Twoje znaki dobroci i pomocy. Pokornie proszę, nadszedł czas egzaminów mojego syna, miej Jego w swojej opiece, wesprzyj działaniem Ducha Świętego. Wesprzyj w znalezieniu pracy, aby mógł się usamodzielnić.
2023-06-28
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Bardzo proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Piotra, Łukasza, Joanny, Katarzyny i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2023-06-21
Mama
O światło Ducha Świętego dla córki w czasie egzaminów i obrony pracy, dobrą przyszłość i zdrowie. Maryjo, nie opuszczaj nas.
2023-06-21
Mama
O uzdrowienie syna i dobrą przyszłość dla niego.
2023-06-20
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Bardzo proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Piotra, Łukasza, Joanny, Katarzyny i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2023-06-19
Dorota
Maryjo, Matko Miłosierdzia, dziękuje za każdą chwilę mojego życia i pomoc. Wstawiaj się u Syna Swego o łaskę wiary i powrót do Boga moich dzieci.
2023-06-19
Anna
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość. Proszę o opiekę w czasie pielgrzymowania po sanktuariach Europy i owoce duchowe tej pielgrzymki.
2023-06-18
Matko Miłosierdzia, wesprzyj mojego Brata w pozytywnym rozwiązaniu Jego spraw zdrowotnych i życia codziennego. Weź go w swoją opiekę, aby stanął wreszcie na poprawnej drodze po latach zawirowań.
2023-06-18
mamulinka
Matko Miłosierdzia, chociaż moje prośby wydają się błahe przy innych, teraz kiedy nadszedł ten czas, czas ostatnich egzaminów na studiach, prosimy Cię otocz Syna opieką, daj jasność umysłu od Ducha Świętego, pomóż przezwyciężyć stres, a włożony trud w przygotowanie zakończył z pozytywnym wynikiem. Proszę, pomóż również rozwiązać pozytywnie problem mieszkaniowy.
2023-06-14
Zosia
Matko Miłosierdzia, prosimy w intencji mojej nauczycielki, o zdrowie i o dobra decyzje, jeżeli Twoja wola by zmieniła prace.
2023-06-13
Żona
Matko Boża Miłosierdzia, błagam Cię o uleczenie męża z chorobliwej zazdrości, błagam dla siebie o umiejętność podejmowania słusznych decyzji. Matko, Ty wiesz jak bardzo jest nam ciężko, jak bardzo jestem zagubiona, Maryjo nie opuszczaj nas.
2023-06-13
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję Ci za każdą pomoc, każdą chwilę mojego życia. Błagam Cię najbardziej jak tylko potrafię o zdrowie dla mojego syna, błagam zabierz od niego tę straszną chorobę, przywrócić mu radość życia i chęć życia, a jeśli taka Twoja wola, żeby był chory błagam natchnij go swoją łaską żeby zaakceptował chorobę i potrafił z nią normalnie żyć i funkcjonować. Matko Najukochańsza Ty wiesz jak on cierpi i wiesz czego mu potrzeba, ulituj się, wysłuchaj, uzdrów, nie opuszczaj nas.
2023-06-13
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję Ci za otrzymane łaski, błagam Cię o zdrowie dla mojej córki, opiekę i jasność umysłu podczas egzaminów i obrony pracy, nie opuszczaj jej w potrzebie, prowadź każdego dnia i błogosław.
2023-06-13
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Bardzo proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Piotra, Łukasza, Katarzyny i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2023-06-06
mamulinka
Matko Miłosierdzia, proszę o o opiekę, duchowe wsparcie i jasność umysłu dla mojego syna podczas końcowych egzaminów na studiach. Spraw, aby opanował stres, a włożony trud w przygotowanie zakończył z pozytywnym wynikiem.
2023-06-06
mamunia
Matko Boża Miłosierdzia, pięknie dziękujemy za opiekę podczas obrony pracy. Dzięki Twojemu wsparciu wszystko "poszło jak z płatka".
2023-06-04
Anna
Matko Miłosierdzia, dziękuję za wyproszone łaski za Twoją miłość. Wypraszaj u Syna Swego pokonywanie problemów Bogu wiadomych dla Doroty. Bądź zawsze przy niej.
2023-05-30
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za otrzymane łaski. Błagam o opiekę nad moją córką, o zdrowie psychiczne i fizyczne, żeby przetrwała wszystko co złe, prowadź ją dobrą drogą, błogosław każdego dnia, nie opuszczaj w potrzebie.
2023-05-30
Córka
O wieczny odpoczynek i spokój duszy dla moich rodziców Janiny i Albina
2023-05-30
Matka
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za otrzymane łaski, błagam o uzdrowienie mojego syna, o siłę w walce z chorobą, o wszelkie łaski potrzebne dla niego, Ty wiesz najlepiej co go trapi, ulituj się uzdrów, błogosław każdego dnia.
2023-05-30
Justyna
Maryjo, Matko Miłosierdzia, proszę przyjdź z łaskami do mojej matki Elżbiety. Proszę o Ducha Świętego dla niej i dla nas, o laskę nawrócenia, zdrowia, o łaskę szczególnego nabożeństwa do Ciebie dla niej, zwłaszcza pod Twoim tytułem Matki Bolesnej / 7 boleści.
2023-05-30
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Bardzo proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Piotra, Łukasza, Katarzyny i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2023-05-30
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Bardzo proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Piotra, Łukasza, Katarzyny i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2023-05-24
Justyna
Maryjo, Matko Miłosierdzia, wspomagaj nieustannie mnie i moją rodzinę we wszystkich naszych sprawach.