Matka Boza Milosierdzia Opactwo pion 1280

Cześć oddajemy Ci, Matko Chrystusowa, Nasza Pani. Jak Ojcowie nasi, tak i my gromadzimy się przed Twoim łaskawym Obliczem. Z wysokości ołtarza patrzą na nas Twoje Matczyne Oczy.

Pozwól i nam, Matko, podnieść ufne spojrzenie ku Tobie. Pozwól na to szczególnie tym, którym ciężko na sercu, ludziom spracowanym, zmęczonym, chorym, słabym. Swoim możnym Orędownictwem przeprowadź do Serca Bożego braci naszych, którzy zboczyli z drogi wiary i przykazań, a uproś wszystkim łaskę, by żyli jak dzieci Boże.

Wstawiaj się za nami, osłaniaj naszą młodzież i dzieci, bądź Panią naszych ognisk rodzinnych, otaczaj opieką wszystkie miejsca pracy, czuwaj nad naszymi drogami, wyjednaj nam moc wiary, bezpieczeństwo, pomyślność w poczynaniach, radość, nadzieję i pokój.

Strzeż nas wszystkich: naszych biskupów, kapłanów i cały lud wierny. Uproś błogosławieństwo naszej Ojczyźnie. Niech Twoja dobroć i Twoje miłosierne pośrednictwo skierują myśli i czyny nasze do Jezusa, Syna Twego a naszego Odkupiciela, abyśmy, tak jak Ty, wszystko czynili dla Niego. Amen.

Oryginalny wizerunek Matki Bożej w Ostrej Bramie zdobi srebrny półksiężyc z wygrawerowanym napisem podziękowania za wysłuchanie próśb, złożony jako wotum w 1849 r. W naszym Kościele Matce Bożej ofiarował taki półksiężyc w 2010 roku Kazimierz K. Jest to znak wdzięczności Bogu za życie i zdrowie. Obok ołtarza jesz szereg wot, złożonych Matce Bożej za wysłuchane modlitwy.

W każdą środę wieczorem włączamy przekazane intencje w nabożeństwo nowenny do Matki Bożej Miłosierdzia
17.30 –  nowenna w kościele a następnie Msza Święta

Koronka do Matki Bożej Miłosierdzia

Na początku:

Witaj, Królowo, Matko miłosierdzia, życie, słodyczy i nadziejo nasza, witaj. Do Ciebie wołamy, wygnańcy synowie Ewy. Do Ciebie wzdychamy, jęcząc i płacząc na tym łez padole. Przeto Orędowniczko nasza, Twoje miłosierne oczy na nas zwróć, a Jezusa, błogosławiony owoc żywota Twojego, po tym wygnaniu nam okaż. O łaskawa, o litościwa, o słodka Panno Maryjo.

Na dużych paciorkach:

Maryjo, Matko łaski i Matko Miłosierdzia, broń nas od nieprzyjaciół i przyjmij w godzinę śmierci (1 raz).

Na małych paciorkach:

Maryjo, Matko Miłosierdzia, uproś nam miłosierdzie u Syna swojego (10 razy).

Na zakończenie:

Najmiłosierniejsza Matko, otwierasz przed nami, , szeroko swe ramiona i wyciągasz ręce pełne wszelkich łask i darów. Twoje serce matczyne pragnie nas obdarzyć wszystkim, czego potrzebujemy. Zachęcone tą dobrocią z ufnością zwracamy się do Ciebie. Uproś nam, Matko, wszystko to, co jest nam potrzebne, a przede wszystkim spraw swym możnym pośrednictwem, abyśmy strzegły czystości i niewinności, wiernie i wytrwale pielęgnowały dziecięcą miłość ku Tobie, a w sercu nosiły obraz serca Twojego Syna. Niech to Serce nas broni, kieruje nami i zaprowadzi nas do światłości wiecznej. Amen.

Intencje złozone w ostatnim okresie:
2024-07-11
ULA
Matko Miłosierdzia, proszę o uwolnienie rodziny od przekleństw, zniewoleń i złorzeczeń ze strony ludzi. Od okultyzmu, wszelkiego bałwochwalstwa wobec TrójJedynego Boga, spirytyzmu, astrologii.
2024-07-10
Matka Małgorzata
Maryjo, Matko Miłosierdzia, błagam o łaskę uwolnienia od nałogów i zła, które zagnieździło się w duszach moich synów Dawida i Agrona, aby mogli się uwolnić i żyć zgodnie z wolą Bożą, błagam o uzdrowienie psychiczne dla nich, żeby pozbyli się złych myśli. Duchu Święty, oświeć ich serca i umysły. Jako matka Tobie Maryjo powierzam moje ukochane dzieci.
2024-07-10
mama
Matko Miłosierdzia, proszę o opiekę dla mojego syna podczas piątkowego egzaminu i wszystkich następnych. Daj mu natchnienie i spokój, a wynik był pozytywny.
2024-07-10
mama
Mateńko, pokornie proszę dla mojej córki w jej szczególnym dzisiejszym dniu - Dniu Urodzin, o wszelkie łaski, o których Ci wiadomo i których Ona potrzebuje,
2024-07-09
Matka
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, błagam o uzdrowienie mojego syna, zdrowie dla mojej rodziny, wyproś u Swojego Syna wszelkie potrzebne łaski, miej w opiece moją rodzinę; błagam za moją siostrzenicą, która jest w bardzo trudnej sytuacji, Matko Najukochańsza, Ty wiesz co ona przeżywa, błagam Cię dopomóż jej podjąć właściwą decyzję. Maryjo, nie opuszczaj nas.
2024-07-09
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i zdaną maturę Kinga.
2024-07-09
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś, Matko, zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Łukasza, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Anny, Bogdana i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2024-07-03
E.
Matko Miłosierdzia, uproś dla mnie i mojego męża potrzebne łaski, abyśmy mogli pokonać wieloletni kryzys w naszym małżeństwie. Matko Miłosierdzia, potrzebujemy Twojej pomocy, pomóż nam ocalić i odbudować nasze małżeństwo.
2024-07-03
Mama
Matko Miłosierdzia, wyproś łaskę uzdrowienia dla mojego ukochanego syna, dopomóż mu żeby znalazł pracę i skończył studia, błagam dla moich ukochanych dzieci, o dobrego męża dla córki i dobrą żonę dla syna. Matko Najukochańsza, dziękuję za wszystko co otrzymałam od Ciebie, błagam nie opuszczaj nas w potrzebie, wyproś dla mojej rodziny potrzebne łaski, żeby zapanowała zgoda i miłość. Maryjo, wysłuchaj mnie.
2024-07-02
Mama E
Maryjo, Matko Miłosierdzia, uproś dla mojej córki dobrego wierzącego męża, awans w pracy i wyjście z długów. Proszę, aby syn zdał prawo jazdy, zdał maturę i wybrał dobry kierunek studiów, aby mógł później znaleźć dobrą pracę. Proszę, Maryjo, miej w opiece moją rodzinę.
2024-07-02
Matka Małgorzata
Przenajświętsza Panno Maryjo, błagam o łaskę uwolnienia i uzdrowienia umysłu dla mojego syna Dawida, aby traumy z przeszłości nie władały jego duszą, broń go o Przenajświętsza przed wszelkim złem, uproś łaskę uzdrowienia jego umysłu, aby nie ulegał agresji i nie niszczył sam siebie. Błagam, Matko Chrystusowa, dopomóż mu. Jako matka powierzam Tobie mojego ukochanego syna Dawida.
2024-06-30
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś, Matko, zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Łukasza, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Anny, Bogdana i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2024-06-27
E.
Matko Miłosierdzia, wyproś potrzebne łaski dla mojego męża i mnie, aby udało nam się odbudować w naszym małżeństwie to co sami, wspólnie doprowadziliśmy do ruiny. Pomóż nam ocalić nasze małżeństwo i naszą rodzinę.
2024-06-26
Mama E
Maryjo, Matko Miłosierdzia, wyproś potrzebne łaski dla mojego męża, córki wnuka i syna. Pomóż w naszych troskach i potrzebach. Ratuj proszę.
2024-06-26
Renata
Maryjo, Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i zdrowie dla bliskich i o mocną wiarę dla nas. Dziękuje za wszystkie otrzymane już łaski.
2024-06-26
córka z rodziną i syn
Matko Boża, proszę za moich zmarłych rodziców, Julię i Władysława, w dniu imienin Ojca, aby dostąpili łaski wiecznego odpoczynku i spokoju duszy.
2024-06-26
Siostra
Matko, Ty wiesz .... - ratuj mojego brata.
2024-06-26
Dorota
Matko Miłosierdzia, dziękuję za Twoją opiekę, proszę o dobre rozwiązanie dla Patryka i Martyny.
2024-06-26
Dorota
Matko Miłosierdzia, dziękuję za wyproszone łaski, wypraszaj u Syna Swego światło Ducha Świętego w czasie obrony dla Izy i łaskę wiary.
2024-06-26
Córka
Matko Boża, proszę za moich zmarłych rodziców Janinę i Albina, aby dostąpili łaski wiecznego odpoczynku i spokoju duszy.
2024-06-26
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, wypraszaj łaskę uzdrowienia dla mojego syna, zdrowie psychiczne i fizyczne dla mojej córki i rodziny. Matko Najukochańsza, Ty wiesz co nas gnębi i czego nam potrzeba, błagam wypraszaj potrzebne łaski, prowadź właściwą drogą chroń od złego i błogosław każdego dnia. Maryjo, nie opuszczaj nas.
2024-06-24
Córka
Najświętsza Panno Maryjo, proszę za moich zmarłych rodziców Janinę i Zygmunta, aby dostąpili łaski wiecznego odpoczynku w królestwie niebieskim. Z wielką wdzięcznością chylę głowę za ich trud. Powierzam ich dusze Twojej opiece Matko Miłosierdzia.
2024-06-24
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś, Matko, zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Łukasza, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Anny, Bogdana i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2024-06-23
Matka
Matko Przenajświętsza, błagam strzeż mojego syna Dawida, wesprzyj go w staraniach o uwolnienie duszy spod wpływu zła, aby udało mu się żyć i funkcjonować bez gniewu, żalu i stresu, który zawładnął jego umysłem, aby udało mu się wyleczyć swoją duszę, pomóż mu Matko Chrystusowa, w Tobie moja nadzieja. Powierzam Ci jako matka matce mojego ukochanego syna Dawida.
2024-06-19
Pani Ostrobramska, swoją modlitwą wspieraj także naszych wolontariuszy, którzy bezinteresownie angażowali się w sprawy naszego kościoła, domu rekolekcyjnego i parku, wśród nich o Reginie, Zbigniewie, Alinie, Beacie i Agnieszce oraz wielu innych.
2024-06-19
Królowo Miłosierdzia, dziękujemy za natchnienie dobrych ludzi, którzy w ostatnich tygodniach wsparli finansowo Jarosławskie Opactwo – wypraszaj im Boże błogosławieństwo, wspieraj ich swoją opieką, a w godzinę śmierci wprowadź ich do wiecznej szczęśliwości. Polecamy: Zofię Teresę, Pawła, Jadwigę Longinę, Agnieszkę, Małgorzatę, Marię, Antoniego, Krystynę, Bartłomieja, Wiktorię, Anetę, Irenę, Łukasza, Annę, Jana, Marię, Michała, Annę, Józefę, Janusza, Jana, Marię, Halinę, Zbigniewa, ks. Wiesława, Marcina
2024-06-19
Córka
O wieczny odpoczynek dla moich rodziców i teściów
2024-06-18
Mama
Matko Boża Miłosierdzia dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, błagam o uzdrowienie mojego syna, zdrowie dla mojej córki i mojej rodziny; błagam Cię dopomóż moim dzieciom żeby się odnalazły we współczesnym świecie, by mogły normalnie żyć i pracować, oddal od nich wszelkie zło, błagam o to żeby nie byli samotni, o dobrą żonę dla syna i dobrego męża dla córki, żeby kochali i byli kochani. Matko Najukochańsza, proszę o szczęśliwe zdanie egzaminów. Maryjo, wysłuchaj mojej prośby.
2024-06-18
E.
Maryjo, zaopiekuj się cała moja rodziną. Uproś u Boga wszystkie potrzebne łaski, aby nasze małżeństwo przetrwało, abyśmy pokonali trudności i mogli żyć w zgodzie, miłości i szczęściu. Maryjo, w Twoje ręce powierzam wszystko co mam najcenniejsze - mojego męża, moje małżeństwo, moje szczęście. Pomóż nam.
2024-06-17
mateusz
W intencji czystości dla mnie i brak nerwów, stanów lękowych i skrupułów. O dobre rozeznanie powołania dla Aleksandra O. Za Chorego Księdza Michała. Podziękowanie za otrzymane łaski.
2024-06-17
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś, Matko, zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Łukasza, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Anny, Bogdana i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2024-06-14
Renata
Matko Boża Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie z arytmii, kalectwa, choroby skory i innych chorób dla mnie i o zdrowie dla mojej Rodziny. Dziękuje za wszystkie otrzymane już łaski.
2024-06-12
Anna
Matko Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość. Wypraszaj u Syna Swego światło Ducha Świętego w czasie sesji egzaminacyjnej dla Patrycji.
2024-06-12
Dorota
Matko Miłosierdzia, dziękuję za wyproszone łaski. Wypraszaj u Syna Swego łaskę zdrowia psychicznego i fizycznego dla Izy oraz łaskę wiary dla niej.
2024-06-11
Żona
O uratowanie mojego małżeństwa, uzdrowienie męża z chorobliwej zazdrości i pijaństwa i lenistwa.
2024-06-11
Mama
O pomyślne zdanie egzaminów i zaliczenie semestru dla moich dzieci, Maryjo wysłuchaj mojej prośby.
2024-06-11
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, błagam o zdrowie dla mojej rodziny, szczególnie dla moich ukochanych dzieci, o uzdrowienie mojego syna z choroby, o wszelkie potrzebne łaski, błagam zabierz do nich wszystkie lęki i niepokoje, błagam dopomóż, żeby uwierzyły w siebie i w to że są wartościowymi ludźmi. Matko Najukochańsza, dziękuję za wszystko co otrzymałam od Ciebie. Maryjo, wysłuchaj mnie.
2024-06-11
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś, Matko, zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Łukasza, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Anny, Bogdana i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2024-06-05
Córka
O potrzebne łaski oraz zdrowie dla taty
2024-06-05
Renata
Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie z kalectwa i innych chorób dla mnie i o zdrowie dla moich bliskich. Maryjo, Matko Miłosierdzia, dziękuje za wszystkie już otrzymane łaski.
2024-06-05
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, błagam Cię o zdrowie psychiczne i fizyczne dla moich ukochanych dzieci, uzdrowienie mojego syna. Błagam, żeby mogły normalnie żyć i funkcjonować, dopomóż żeby zaliczyły egzaminy i skończyły studia, żeby były szczęśliwe. Maryjo wysłuchaj mnie.
2024-06-04
Mama
O uzdrowienie mojej córki z lęków i natręctw
2024-06-04
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Łukasza, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Anny, Bogdana i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2024-06-03
Dorota
Matko Miłosierdzia, dziękuję za wyproszone łaski. Wypraszaj u Syna Swego zdrowie psychiczne i fizyczne dla Izy oraz łaskę wiary.
2024-06-02
Magdalena
Najdroższa Matko, proszę o przemianę serca mojego męża, o jego nawrócenie i odnowienie miłości małżeńskiej.
2024-05-29
Karolina
O łaskę zdrowia dla dziecka I szczęśliwy przebieg ciąży
2024-05-28
Mama
Najukochańsza Matko, dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski. Błagam Cię wyproś u Swojego Syna łaskę uzdrowienia mojego ukochanego syna, wysłuchaj mojego wołania, błagam o zdrowie dla całej rodziny, o wszelkie potrzebne łaski dla moich ukochanych dzieci, o zdrowie, szczęśliwe ukończenie studiów i opiekę każdego dnia. Błagam Cię opiekuj się moimi dziećmi, chroń od złego i błogosław każdego dnia; błagam dla mojego syna aby wytrwał w pracy, którą dostał, żeby się nie załamał; błagam Cię wysłuchaj mojego błagania, Maryjo, nie opuszczaj nas.
2024-05-27
Mariusz
O potrzebne łaski dla Jana i Jego Rodziny
2024-05-27
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Łukasza, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Anny, Bogdana i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2024-05-21
Dorota
Matko Miłosierdzia, dziękuję za wszystko. Wypraszaj u Syna Swojego o zdrowie fizyczne i psychiczne dla Izy oraz łaskę wiary i powrót do Boga.
2024-05-21
Mama
Matko Miłosierdzia, proszę o uwolnienie od nienawiści i złych wpływów mojej córki, dotknij jej serca swoją miłością i przemień je, wypełnij je dobrem i prawdą. Niech zatrzyma się w swoich impulsywnych działaniach. Przemów do jej serca i ożyw w niej pamięć o swojej miłości. Matko w Tobie pokładam nadzieję. Proszę o siłę i miłość do radzenia sobie w trudnościach po ludzku beznadziejnych.
2024-05-20
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za wszystko co otrzymałam od Ciebie, błagam o uzdrowienie mojego syna, zdrowie dla mojej córki, o wszelkie potrzebne łaski dla moich ukochanych dzieci. Matko Najukochańsza, błagam prowadź ich właściwą drogą, chroń ich przed złem i opiekuj się każdego dnia. Błagam Cię, aby mój syn skończył studia i mógł normalnie żyć i pracować, żeby był samodzielny. Maryjo Ty wiesz z czym się zmagamy, błagam dopomóż, żeby w naszej rodzinie zapanowała zgoda i miłość. Błagam dla mojego syna, żeby dostał pracę, o którą się stara. Maryjo, wysłuchaj mnie.
2024-05-20
Córka
Matko Boża Miłosierdzia, proszę o wieczny odpoczynek i spokój duszy dla moich rodziców Janiny i Albina
2024-05-20
Izabela
Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie mamy Urszuli z choroby nowotworowej i bólu i opuchlizny nogi oraz o skuteczne zabiegi ozonowania oraz przespane noce, siły, wytrwałość. O zdrowie i siły dla taty Zenona. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla rodziców. Za siostrę Agę z 3 dzieci, Adama i Anie. Za Beatę i Agę i ich rodziny. Izabela
2024-05-20
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Łukasza, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Anny, Bogdana i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2024-05-15
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, proszę aby mój syn dostał pracę, o którą się stara. Matko Najukochańsza, wysłuchaj mojej prośby.
2024-05-14
Renata
Królowo Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie skóry twarzy i z innych chorób dla mnie i o zdrowie dla moich bliskich. O pokój w rodzinie i ochronne przed złem i o mocną wiarę. Amen
2024-05-14
Mama
Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie mojego syna z choroby, zdrowie dla mojej rodziny i wszelkie potrzebne łaski. Matko Najukochańsza, dziękuję za wszelką pomoc jaką otrzymałam od Ciebie; błagam za moimi dziećmi, żeby nie były samotne, o dobrą żonę dla mojego syna i dobrego męża dla mojej córki. Maryjo, błagam Cię dopomóż mojemu synowi, żeby skończył studia, mógł normalnie żyć i pracować, prowadź nas właściwą drogę i błogosław każdego dnia; proszę o pomoc w znalezieniu pracy dla mojego męża; Maryjo, wysłuchaj mnie.
2024-05-13
Anna
Matko Miłosierdzia, dziękuję za wyproszone łaski. Wypraszaj u Syna Swojego siłę dla Doroty i rozwiązanie trudnych spraw po ludzku nie możliwych.
2024-05-13
Dorota
Matko Miłosierdzia, dziękuję za wyproszone łaski. Wypraszaj u Syna Swojego zdrowie fizyczne i psychiczne dla Izy oraz łaskę wiary i powrót do Boga.
2024-05-13
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Łukasza, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Anny, Magdaleny, Marty, Bogdana i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2024-05-13
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za otrzymane łaski, proszę o szczęśliwe zdanie matury. Kinga
2024-05-07
Dorota
Matko Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość. Proszę, wypraszaj łaskę wiary dla mojego syna i jego partnerki. Proszę o chrzest ich narodzonej córeczki i sakrament małżeństwa.
2024-05-07
Dorota
Maryjo Matko Miłosierdzia, dziękuję za otrzymane łaski. Wypraszaj łaskę zdrowia fizycznego i psychicznego dla Izy oraz łaskę wiary i powrót do Boga dla niej.
2024-05-07
Sławek
O pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw majątkowych
2024-05-07
Mama
O uzdrowienie córki od lęków i znalezienie dobrego chłopaka
2024-05-07
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za pomoc i za wszystko co otrzymałam od Ciebie. Błagam o opiekę nad moją rodziną, uzdrowienie mojego syna; błagam Cię dopomóż nam aby w naszej rodzinie była miłość i zrozumienie, błagam o zdrowie dla mojej rodziny szczególnie dla moich dzieci, żeby skończyły studia, błagam szczególnie za moim synem żeby zdał egzaminy, zaliczył ten rok i chciał dalej się uczyć, błagam dopomóż mu żeby mógł normalnie żyć i funkcjonować, dla mojego męża żeby znalazł pracę; Maryjo, wysłuchaj mnie
2024-05-06
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za otrzymane łaski, proszę o opiekę i zdrowie dla Wiktorii.
2024-05-06
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuje za otrzymane łaski i proszę o opiekę i zdrowie dla Adriana.
2024-05-06
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za otrzymane łaski, proszę o szczęśliwe zdanie matury. Kinga
2024-05-06
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Łukasza, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Anny, Magdaleny, Marty, Bogdana i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2024-05-06
Babcia
Matko Boża Miłosierdzia, dziękujemy za otrzymane łaski i opiekę Bożą. Proszę o wiarę, zdrowie, mądrość dla Mikołaja i jego mamy. Matko Boża, miej ich w opiece.
2024-05-06
Babcia
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za otrzymane łaski proszę o mądrość, zdrowie i błogosławieństwo Boże dla wnuków 8-letniego Miłosza i 2 -letniego Jakuba z okazji urodzin oraz ich rodziców.
2024-05-06
Maria
Matko Boża Miłosierdzia, proszę o radość życia wiecznego dla Stefanii i Stanisława Wysockich w rocznicę śmierci.
2024-05-01
Renata
Maryjo, Matko Miłosierdzia, błagam Cię o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i mojej Mamy i Męża. O zdrowie dla Syna i o mocną wiarę dla nas. Dziękuje za wszystkie otrzymane już łaski.
2024-04-30
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za wszystko co otrzymałam od Ciebie. Błagam Cię o uzdrowienie mojego syna, zdrowie dla mojej rodziny, dobrą przyszłość i szczęście dla moich dzieci. Błagam dopomóż mojemu synowi, żeby skończył studia, mógł pracować i był samodzielny. Błagam o wszelkie potrzebne łaski dla mojej córki i rodziny, dla moich dzieci o tę łaskę, żeby nie były samotne, o pracę dla męża. Maryjo, wysłuchaj mnie.
2024-04-29
Matko Boża Miłosierdzia, proszę o opiekę i zdrowie dla Wiktorii.
2024-04-29
Matko Boża Miłosierdzia, proszę o opiekę i zdrowie dla Adriana.
2024-04-29
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za otrzymane łaski, proszę o szczęśliwe zdanie matury. Kinga
2024-04-29
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Łukasza, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Anny, Magdaleny, Marty, Bogdana i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2024-04-23
Renata
Maryjo, Matko Miłosierdzia, proszę o życie wieczne dla zmarłego stryja Jerzego i o pociechę dla jego dzieci. O uzdrowienie duszy i ciała dla mnie, mojej mamy i męża. O zdrowie i pomyślność dla syna. O mocna wiarę dla nas. Maryjo, dziękuje za wiele już otrzymanych łask.
2024-04-23
Anna
Matko Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość. Wypraszaj zdrowie psychiczne i fizyczne dla Doroty i o wewnętrzny spokój.
2024-04-23
Dorota
Matko Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość. Wypraszaj u Syna Swego łaskę wiary i powrót moich dzieci do Boga.
2024-04-23
Matka
Matko Boża Miłosierdzia, Najukochańsza z Matek, dziękuję Ci za wszystko co otrzymałam, błagam o uzdrowienie mojego syna, zdrowie dla mojej córki i rodziny. Błagam Cię jak tylko potrafię najmocniej wysłuchaj mojego błagania, uzdrów mojego syna, spraw żeby był zdrowy, mógł skończyć studia, normalnie żyć i pracować, żeby był samodzielny, dla moich ukochanych dzieci, żeby były szczęśliwe i nie były samotne. Matko Najukochańsza, Ty wiesz co nas gnębi i czego nam potrzeba, błagam uzdrów, wysłuchaj, pociesz. Proszę żeby mój mąż znalazł pracę i normalnie funkcjonował. Maryjo, wysłuchaj mnie.
2024-04-23
Matko Boża Miłosierdzia, proszę o opiekę i zdrowie dla Adriana.
2024-04-22
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Łukasza, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Anny, Magdaleny, Marty, Bogdana i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2024-04-21
Ewa
Maryjo, Matko Miłosierdzia, proszę o wstawiennictwo w intencji moich dzieci, córki, aby zawarła związek małżeński, o Boże błogosławieństwo w jej życiu, wnuka, przyszłego zięcia. Proszę, pomóż synowi w nauce i znalezieniu przyjaciół i uzdrowienie z krzywego kręgosłupa i trądziku na twarzy. Ratuj Maryjo moją rodzinę przed złem i ludźmi, którzy źle życzą.
2024-04-16
Ciocia
Matko Miłosierdzia, błagam o zdrowie dla małej Julci żeby zaczęła chodzić i rosnąć, żeby się normalnie rozwijała i rosła, Maryjo wysłuchaj mojej prośby.
2024-04-16
Córka
O wieczny odpoczynek i spokój duszy dla moich rodziców Janiny i Albina
2024-04-16
Mama
Matko Najukochańsza dziękuję za wszystko co otrzymałam od Ciebie, błagam o uzdrowienie mojego syna, zdrowie dla mojej córki i rodziny. Błagam Cię, żeby moje dzieci skończyły studia, błagam za moim synem, żeby zdał egzaminy i zaliczył ten rok. Matko Najukochańsza, pomóż żeby moje dzieci uwierzyły w siebie że są wartościowymi ludźmi, błagam o zgodę i miłość w rodzinie, żeby mój mąż znalazł pracę, o wszelkie potrzebne łaski. Maryjo, Ty wiesz co nas gnębi, ulituj się, uzdrów, pociesz, zabierz to co złe. Maryjo, nie opuszczaj nas, Jezu Ufam Tobie.
2024-04-16
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Łukasza, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Anny, Magdaleny, Marty, Bogdana i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2024-04-14
Z prośbą o rozwiązanie problemów w pracy
2024-04-10
Renata
Maryjo, Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i dla mamy i o zdrowie dla męża z okazji 62 urodzin . O zdrowie i pomyślność dla syna i o mocną wiarę dla nas. Maryjo, dziękuje za Twoją opiekę.
2024-04-09
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za wszystko co otrzymałam od Ciebie, błagam o dalszą opiekę i błogosławieństwo, błagam i zdrowie dla mojej rodziny szczególnie dla moich dzieci, błagam o uzdrowienie syna. Matko Miłosierdzia, błagam dopomóż mojemu synowi, żeby zdał wszystkie egzaminy i zaliczył ten semestr i rok, o wszelkie potrzebne łaski dla dzieci i mojej rodziny, błagam nie opuszczaj nas w potrzebie, wysłuchaj mojego błagania, okaż swoje miłosierdzie.
2024-04-09
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Łukasza, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Anny, Magdaleny, Marty, Bogdana i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2024-04-03
Renata
Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie dla mojej mamy i dla mnie, o zdrowie dla męża i o znalezienie sensu zżycia i o wiarę dla Maksymiliana. Dziękuje za pociechę i wszystkie otrzymane już łaski. W Tobie Maryjo moja nadzieja.
2024-04-03
Matko Boża Miłosierdzia, proszę o opiekę i zdrowie dla Adriana.
2024-04-03
Mama
Matko Miłosierdzia, dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski. Błagam o zdrowie dla mojej rodziny, szczególnie o uzdrowienie mojego syna, błagam dopomóż mu żeby skończył studia, mógł się uczyć i pracować, błagam dla moich dzieci, żeby były szczęśliwe i nie były samotne, o zgodę i miłość w rodzinie. Maryjo, wysłuchaj nas.
2024-04-02
Sławek
O pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw majątkowych
2024-04-02
Mama
O uzdrowienie córki od lęków i natręctw
2024-04-02
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Łukasza, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Anny, Magdaleny, Marty, Bogdana i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2024-03-27
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Anny, Magdaleny, Bogdana i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2024-03-26
Mama
Matko Miłosierdzia, błagam o zdrowie i uzdrowienie dla mojego syna, błagam przywróć mu chęć do życia, żeby chciał się uczyć, miał cel w życiu, żeby skończył studia i uwierzył że jest wartościowym człowiekiem. Maryjo, wysłuchaj mojego błagania.
2024-03-22
babcia
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za otrzymane łaski, proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny, a szczególnie dla Jakuba i Miłosza z okazji urodzin, o wiarę i mądrość w dalszym ich życiu.
2024-03-20
Renata
Proszę o uzdrowienie dla mamy Elżbiety i dla mnie, o zdrowie dla Maksymiliana i Oskara. O mocną wiarę dla nas. O dobra podróż dla Marka. Matko Miłosierdzia, dziękuje za wszystkie otrzymane już łaski.
2024-03-20
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Anny, Magdaleny, Bogdana i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2024-03-19
Córka
O wieczny odpoczynek i spokój duszy dla moich rodziców Janiny i Albina.
2024-03-19
Mama
Matko Miłosierdzia, błagam o uzdrowienie mojego ukochanego syna, wysłuchaj mojego błagania, okaż swą łaskę i miłosierdzie; Ty wiesz jak jest mu ciężko, błagam Cię o zdrowie dla niego, żeby skończył studia, mógł pracować i normalnie żyć. Maryjo, nie opuszczaj nas.
2024-03-17
Mama E
Maryjo, Matko Miłosierdzia, zawierzam syna Huberta, abyś, jeśli taka wola Boża, pomogła mu zaprzyjaźnić się z kolegami i koleżankami z klasy, aby nie był samotny. Wyproś Maryjo, aby został uwolniony i uzdrowiony z zaburzeń psychicznych i emocjonalnych, z fobii społecznej i szkolnej nieśmiałości, lęków i depresji. Proszę, ratuj go. Proszę Maryjo, aby stał się odważnym, otwartym, pogodnym, wesołym młodzieńcem, zaczął się dobrze uczyć i z chęcią chodzić do szkoły. Zawierzam siebie, męża, córkę, syna, wnuka, przyszłego zięcia, nasze życie, wszystkie sprawy, radości i smutki. Matko Miłosierdzia, proszę wstaw się za nami i pomóż uprosić potrzebne łaski.
2024-03-12
Teresa
Matko Boża Miłosierdzia, polecam Ci dzisiejszą solenizantkę Krystynę. Otocz ją i jej rodzinę swoją matczyną opieką. Twoja czcicielka.
2024-03-12
Mama
Matko Miłosierdzia, dziękuję Ci za wszystko co otrzymałam od Ciebie. Błagam o uzdrowienie mojego syna, błagam żeby skończył studia, znalazł pracę i mógł normalnie żyć i funkcjonować, o zdrowie dla mojej córki, wszelkie potrzebne łaski dla niej i dla mojej rodziny. Matko Boża Miłosierdzia, błagam żeby moje dzieci odnalazły sens życia i miały cel w życiu, miały dla kogo żyć. Matko Miłosierdzia, proszę o to aby mój mąż znalazł pracę, o uzdrowienie go z chorobliwej zazdrości, dla mnie o cierpliwość i umiejętność podejmowania słusznych decyzji, o zdrowie dla małej Julci, Maryjo, nie opuszczaj nas.
2024-03-12
Babcia
Matko Boża Miłosierdzia, polecamy Ci chorą pięcioletnią Julię, prosimy o łaskę zdrowia dla niej, otocz ją i jej rodziców Twoją przemożną opieką. Zatroskana babcia z rodziną.
2024-03-12
Czciciel
Maryjo, Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i dla mojej mamy, o zdrowie i siły dla mojego męża Oskara i o zdrowie dla syna. O mocną wiarę dla nas. Dziękuje, Matko Miłosierdzia, za już otrzymane liczne łaski. Matko Boża Miłosierdzia, błagam o zdrowie dla małej Julci, o zdrowie dla niej, żeby zaczęła chodzić i rosnąć. Maryjo, wysłuchaj mojej prośby. Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Anny, Magdaleny, Bogdana i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za pomoc, za wszystko co otrzymałam od Ciebie, błagam o zdrowie dla mojej rodziny, uzdrowienie syna. Matko Miłosierdzia, Ty wiesz co nas gnębi, wiesz z czym się zmagamy, okaż swoje miłosierdzie, proszę o pomoc w znalezieniu pracy dla męża, o uleczenie z nałogu alkoholowego i chorobliwej zazdrości, błagam o cierpliwość i umiejętność podejmowania słusznych decyzji, błagam bardzo, aby moje dzieci nie były samotne i znalazły miłość w życiu. Maryjo, nie opuszczaj nas. Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za wyproszone łaski. Wypraszaj u Syna Swego łaskę wiary dla moich dzieci i powrót do Boga. O uzdrowienie córki z nerwicy lękowej. O potrzebne łaski dla Jana i jego rodziny. Matko Boża Miłosierdzia dziękuję za wszystko co otrzymałam od Ciebie, błagam o uzdrowienie mojego syna, zdrowie dla mojej rodziny, zgodę i wszelkie potrzebne łaski, Ty wiesz o Miłosierna Matko czego nam potrzeba i z czym się zmagamy, Twojej Matczynej opiece zawierzam moją rodzinę, błagam nie pozwól nam zginąć. Maryjo, nie opuszczaj nas. Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Anny, Piotra, Bogdana i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2024-03-11
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, proszę o nawrócenie córki, łaskę Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo na 24-te urodziny.
2024-03-11
Córka i wnuczka
Królowo Miłosierdzia, proszę o wieczny odpoczynek i łaskę oglądania Boga w Niebie dla Elżbiety, Henryka i Stanisławy w 5 rocznicę śmierci.
2024-03-11
Malgorzata
Matko Miłosierdzia, pragnę błagać Cię o potrzebne łaski z okazji 59 urodzin. Matko, proszę nie opuszczaj, prowadź przez życie, wspieraj i broń od złych ludzi. Proszę o łaskę zdrowia. Dziękuję za Twą obecność w mym życiu i Twą opiekę.
2024-03-11
Twoja czcicielka
Matko Miłosierdzia, pragnę błagać Cię o wstawiennictwo u Twojego Syna Jezusa Chrystusa o ulgę w cierpieniu po przebytej operacji i powrót do zdrowia dla Doroty. Matko, proszę nie opuszczaj Jej, wspieraj i obdarz potrzebnymi łaskami.
2024-03-10
Ilona Juzoń
Matko Boża Miłosierdzia, proszę Cię o wyjednanie łaski przebaczenia grzechów i zbawienia wiecznego dla zmarłej Heleny Juzoń.
2024-03-06
Renata
Maryjo, Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i dla mojej mamy, o zdrowie i siły dla mojego męża Oskara i o zdrowie dla syna. O mocną wiarę dla nas. Dziękuje, Matko Miłosierdzia, za już otrzymane liczne łaski.
2024-03-06
Ciocia
Matko Boża Miłosierdzia, błagam o zdrowie dla małej Julci, o zdrowie dla niej, żeby zaczęła chodzić i rosnąć. Maryjo, wysłuchaj mojej prośby.
2024-03-05
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Anny, Magdaleny, Bogdana i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2024-03-05
Matka
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za pomoc, za wszystko co otrzymałam od Ciebie, błagam o zdrowie dla mojej rodziny, uzdrowienie syna. Matko Miłosierdzia, Ty wiesz co nas gnębi, wiesz z czym się zmagamy, okaż swoje miłosierdzie, proszę o pomoc w znalezieniu pracy dla męża, o uleczenie z nałogu alkoholowego i chorobliwej zazdrości, błagam o cierpliwość i umiejętność podejmowania słusznych decyzji, błagam bardzo, aby moje dzieci nie były samotne i znalazły miłość w życiu. Maryjo, nie opuszczaj nas.
2024-03-04
Dorota
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za wyproszone łaski. Wypraszaj u Syna Swego łaskę wiary dla moich dzieci i powrót do Boga.
2024-03-04
Mama
O uzdrowienie córki z nerwicy lękowej.
2024-02-28
O potrzebne łaski dla Jana i jego rodziny.
2024-02-27
Mama
Matko Boża Miłosierdzia dziękuję za wszystko co otrzymałam od Ciebie, błagam o uzdrowienie mojego syna, zdrowie dla mojej rodziny, zgodę i wszelkie potrzebne łaski, Ty wiesz o Miłosierna Matko czego nam potrzeba i z czym się zmagamy, Twojej Matczynej opiece zawierzam moją rodzinę, błagam nie pozwól nam zginąć. Maryjo, nie opuszczaj nas.
2024-02-27
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Anny, Piotra, Bogdana i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2024-02-26
Mama E
Maryjo, Matko Miłosierdzia, zawierzam syna Huberta, abyś, jeśli taka wola Boża, pomogła mu zaprzyjaźnić się z kolegami i koleżankami z klasy, aby nie był samotny. Wyproś Maryjo, aby został uwolniony i uzdrowiony z zaburzeń psychicznych i emocjonalnych, z fobii społecznej i szkolnej nieśmiałości, lęków i depresji. Proszę, ratuj go. Proszę Maryjo, aby stał się odważnym, otwartym, pogodnym, wesołym młodzieńcem, zaczął się dobrze uczyć i z chęcią chodzić do szkoły. Zawierzam siebie, męża, córkę, syna, wnuka, przyszłego zięcia, nasze życie, wszystkie sprawy, radości i smutki. Matko Miłosierdzia, proszę wstaw się za nami i pomóż uprosić potrzebne łaski.
2024-02-25
Marcin
Matko Miłosierdzia, proszę Cię zaopiekuj się moimi dziećmi: Franciszkiem, Janem, Marią i Tadeuszem, Tobie ich zawierzam, wiesz co dla nich jest najlepsze, Tobie ufam. Prosi Marcin.
2024-02-25
Patrycja
O łaskę uwolnienia od wszelkiego zła i nawrócenie dla Stanisława.
2024-02-21
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Anny, Piotra, Bogdana i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2024-02-20
Córka
Królowo Miłosierdzia pełna, prosimy o wieczny odpoczynek i spokój duszy dla Janiny i Albina, Czesławy i Władysława.
2024-02-20
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski, dziękuję za pomyślne zdanie egzaminów, za każdą chwilę mojego życia, błagam Cię nie opuszczaj nas w potrzebie, prowadź dobrą drogą i opiekuj się każdego dnia. Błagam o zdrowie dla mojej rodziny szczególnie dla moich dzieci, błagam żeby skończyły studia, dla mojego syna żeby uwierzył w siebie, dopomóż mu w pokonywaniu trudności, uzdrów z choroby. Matko Miłosierdzia, Ty wiesz co nas trapi, błagam nie pozwól zginąć, chroń od złego i błogosław każdego dnia. Jezu, ufam Tobie.
2024-02-20
Elżbieta
Matko Miłosierdzia, dziękuję za 50 lat małżeństwa Heleny i Antoniego i proszę o potrzebne łaski dla nich i zdrowie.
2024-02-16
Katarzyna
Matko Boża Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie męża ze złych myśli i agresji oraz uwolnienia od nałogów.
2024-02-14
Renata
Matko Miłosierdzia, proszę gorąco o uzdrowienie skóry twarzy, z kalectwa i innych chorób i proszę o poprawę wzroku. Dziękuje za każdą łaskę. Amen
2024-02-14
Renata
Matko Miłosierdzia, proszę w intencji Barbary w 65 rocznice urodzin i za jej męża Adama i całej rodzinny, o wszelkie potrzebne łaski.
2024-02-14
Renata
Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie dla mamy Elżbiety i dla mnie oraz o zdrowie dla męża i syna. O mocną wiarę dla nas.
2024-02-14
Anna
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za szczęśliwe pielgrzymowanie do Meksyku.
2024-02-13
Halina
Matko Boża Miłosierdzia, błagam o uzdrowienie Małgorzaty i Marzeny z ciężkiej choroby nowotworowej.
2024-02-13
Mama
Matko Miłosierdzia, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, za Twoją opiekę i dobroć, błagam o uzdrowienie mojego syna z choroby, żeby mógł normalnie żyć i funkcjonować, o wszelkie potrzebne łaski dla mojej rodziny, zdrowie, zgodę. Błagam, żeby mój mąż wyszedł z nałogu alkoholowego, znalazł pracę i żył normalnie. Matko Miłosierdzia, Ty wiesz co nam potrzeba i co nas gnębi, pod Twoją Matczyną opiekę oddaję moją rodzinę. Matko Miłosierdzia, prowadź nas właściwą drogą, nie pozwól zginąć, opiekuj się i błogosław każdego dnia. Maryjo, nie opuszczaj nas, Jezu ufam Tobie.
2024-02-13
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Anny, Piotra, Bogdana i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2024-02-11
Mama E
Maryjo, Matko Miłosierdzia, zawierzam syna Huberta, abyś, jeśli taka wola Boża, pomogła mu zaprzyjaźnić się z kolegami i koleżankami z klasy, aby nie był samotny. Wyproś Maryjo, aby został uwolniony i uzdrowiony z zaburzeń psychicznych i emocjonalnych, z fobii społecznej i szkolnej nieśmiałości, lęków i depresji. Proszę, ratuj go. Proszę Maryjo, aby stał się odważnym, otwartym, pogodnym, wesołym młodzieńcem, zaczął się dobrze uczyć i z chęcią chodzić do szkoły. Zawierzam siebie, męża, córkę, syna, wnuka, przyszłego zięcia, nasze życie, wszystkie sprawy, radości i smutki. Matko Miłosierdzia, proszę wstaw się za nami i pomóż uprosić potrzebne łaski.
2024-02-07
matka
Matko Miłosierdzia, pokornie proszę o psychiczny spokój w pracy mojego kochanego dziecka, sens wykonywanych poleceń i zadań. Dowartościowanie wiedzy i umiejętności, a nie zbywanie oraz kpiny z powodu w miarę młodego wieku. Aby ta praca przynosiła zadowolenie, a nie nieustanny stres i narastające zniechęcenie. Pamiętaj o niej, mniej Ją w swojej opiece.
2024-02-06
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, za zdanie egzaminów przeze mnie, błagam o dalszą opiekę nad moją rodziną, o uzdrowienie z choroby mojego syna, zdrowie dla córki i mojej rodziny; błagam o szczęśliwe zdanie egzaminów dla moich dzieci, żeby skończyły studia i znalazły pracę, błagam o dobrego męża dla córki i dobrą żonę dla syna. Maryjo, nie opuszczaj nas, Ty wiesz co nas gnębi, ulecz, uratuj, pomóż. Jezu ufam Tobie.
2024-02-05
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Anny, Piotra, Bogdana i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2024-01-31
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Anny, Piotra i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel.
2024-01-30
Halina
Matko Miłosierdzia, błagam o uratowanie mojego małżeństwa, o zdrowie dla mojej rodziny, Matko ratuj, nie pozwól nam zginąć, błagam żeby mąż znalazł pracę i zaczął normalnie żyć i funkcjonować, dla mnie o zdrowie, cierpliwość i pomyślne zdanie egzaminów. Maryjo, Ty wiesz co nas gnębi błagam: wysłuchaj, uratuj, okaż swoją miłość i miłosierdzie. Jezu ufam Tobie.
2024-01-30
Mama
Matko Miłosierdzia, dziękuję za Twoją opiekę i miłość. Błagam Cię o uzdrowienie mojego syna z choroby, błagam o szczęśliwe i pomyślne zdanie egzaminów, błagam żeby zaliczył semestr, mógł się dalej uczyć, żeby uwierzył w siebie, błagam postaw na jego drodze mądrych i odpowiedzialnych ludzi, którzy mu pomogą, żeby nie był taki samotny, o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla mojej córki żeby była szczęśliwa. Jezu ufam Tobie.
2024-01-24
Elżbieta
Maryjo, Matko Miłosierdzia, dziękuję za Twoją opiekę i miłość. Proszę o łaskę uzdrowienia kręgosłupa, o dobre wyniki badań. Proszę o dar nieba dla zmarłych z rodziny śp. Tadeusza, Józefa, Zofię, Stanisława, Stanisławę, Mieczysława.
2024-01-23
Córka
O wieczny odpoczynek dla moich rodziców i teściów Janiny i Albina, Czesławy i Władysława
2024-01-23
Mama
Matko Miłosierdzia, dziękuję za wszystko co otrzymałam od Ciebie, błagam o uzdrowienie mojego ukochanego syna z choroby, błagam żeby zdał pomyślnie egzaminy i uwierzył w siebie, błagam o zdrowie i wszelką pomyślność dla mojej ukochanej córki, o błogosławieństwo dla mojej rodziny, zdrowie i potrzebne łaski. Matko Miłosierdzia, Ty wiesz co nas gnębi, wysłuchaj, ulecz, uratuj. Maryjo, nie opuszczaj nas, Jezu ufam Tobie.
2024-01-23
mama
Matko Miłosierdzia, dziękuję za wszelkie doznane od Ciebie dobra. Proszę nadal i nieustannie o uporządkowanie spraw naukowych przez syna, tak aby mógł otrzymać pracę i rozpocząć dorosłe życie. Spraw, aby Ci którzy tworzą jemu sztuczne bariery, zmienili swoje postępowanie.
2024-01-23
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Piotra i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel.
2024-01-23
Magda
Matko Miłosierdzia, proszę w intencji ciężko chorej mamy Czesławy, proszę o cud uzdrowienia z choroby. Jezu Ty się tym zajmij.... Bądź wola Twoja... Otaczaj ją Panie swoją opieką i dodawaj jej siły, wiary i nadziei. Oddal od niej ten ciągły ból...
2024-01-23
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie mojej córki z choroby psychicznej, depresji i wszelkich używek.
2024-01-22
Artur
Matko Miłosierdzia, prosimy o błogosławieństwo Boże, Twoja opiekę, zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi Artura synka Anthonego-Michaela oraz dla naszego domu I naszej pracy Proszą Jadwiga i Artur. Matko Miłosierdzia, prosimy o laskę wyjścia z kłopotów finansowych i łaskę zapłacenia czynszu. Proszą Jadwiga i Artur Matko Miłosierdzia, proszę o łaskę uzdrowienia mojego palca I bólu serca oraz całych pleców. Prosi Artur. Królowo Miłosierdzia, prosimy o dodatkową prace u naszej managerki Pani Katarzyny. Proszą Jadwiga I Artur.
2024-01-21
Mama E
Maryjo, Matko Miłosierdzia, zawierzam syna Huberta, abyś, jeśli taka wola Boża, pomogła mu zaprzyjaźnić się z kolegami i koleżankami z klasy aby nie był samotny. Wyproś Maryjo, aby został uwolniony i uzdrowiony z zaburzeń psychicznych i emocjonalnych, z fobii społecznej i szkolnej nieśmiałości, lęków i depresji. Proszę, ratuj go. Proszę Maryjo, aby stał się odważnym, otwartym, pogodnym, wesołym młodzieńcem, zaczął się dobrze uczyć i z chęcią chodzić do szkoły. Zawierzam Ci siebie, męża, córkę, syna, wnuka, przyszłego zięcia, nasze życie, wszystkie sprawy, radości i smutki. Matko Miłosierdzia, proszę wstaw się za nami i pomóż uprosić potrzebne łaski.
2024-01-16
Mama
Matko Miłosierdzia, dziękuję za wszystko co otrzymałam od Ciebie, błagam o uzdrowienie mojego syna, proszę dopomóż mu żeby szczęśliwie zdał egzamin i zaliczył semestr i żeby uwierzył w siebie, o zdrowie dla mojej córki i rodziny, żeby mój mąż znalazł pracę i zaczął normalnie żyć, o uzdrowienie relacji rodzinnych i pokój w rodzinie i ma świecie, o zdrowie dla Małgosi, Jezu ufam Tobie.
2024-01-16
Córka
Królowo Miłosierdzia, proszę o wieczny odpoczynek i spokój duszy dla moich rodziców Janiny i Albina.
2024-01-16
Anna
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość i wyproszone łaski. Wypraszaj światło Ducha Św. w czasie sesji egzaminacyjnej dla Patrycji.
2024-01-16
Anna
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za wszelką pomoc. Bardzo proszę o opiekę w czasie pielgrzymki do Meksyku dla całej grupy i błogosławione owoce tego czasu.
2024-01-15
Renata
Królowo Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie z arytmii dla mojej mamy, o uzdrowienie skory twarzy i z kalectwa dla mnie i o zdrowie duszy i ciała dla moich Bliskich. Bóg zapłać
2024-01-11
Artur
Matko Miłosierdzia, prosimy o błogosławieństwo Boże, Twoją opiekę, zdrowie duszy I ciała dla Jadwigi, Artura, synka Anthonego-Michaela oraz dla naszego domu I naszej pracy, a dla dusz w czyśćcu cierpiących prosimy o miłosierdzie Boże I łaskę życia wiecznego w niebie. Proszą Jadwiga I Artur.
2024-01-10
Renata
Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie dla mnie, zdrowie dla męża i syna oraz dla mamy o uwolnienie od arytmii, puchnięcia nóg i bólów. Dziękuje, Maryjo, za wszystkie już otrzymane łaski.
2024-01-10
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Piotra i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel.
2024-01-09
Matka
Matko Miłosierdzia, błagam o zdrowie dla moich dzieci i mojej rodziny, o uzdrowienie mojego męża z z chorobliwej zazdrości i nałogu alkoholowego, dopomóż, żeby znalazł pracę i zaczął normalnie żyć, Jezu ufam Tobie.
2024-01-09
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, błagam Cię o uzdrowienie mojego syna, błagam daj mu siłę i wytrwałość w pokonywaniu codziennych trudności i obowiązków, błagam Cię o to aby skończył studia, mógł pracować i normalnie żyć, błagam nie opuszczaj go w potrzebie, ulecz, uzdrów, uratuj nie pozwól zginąć, okaż swoje miłosierdzie, wysłuchaj błagania. Maryjo, nie opuszczaj nas, Jezu ufam Tobie.
2024-01-07
Czcicielka
Matko Boża Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie mojej córki z depresji, o potrzebne łaski i siły do życia, o dobrych i mądrych przyjaciół dla niej. O zaakceptowanie naszego życia.
2024-01-06
Ania
Proszę o uzdrowienie syna Przemka z choroby psychicznej.
2024-01-02
Renata
Królowo Miłosierdzia, uproś uzdrowienie duszy i ciała dla mnie oraz zdrowie dla mojej Rodziny i Bliskich, ochronę przed złem i mocną wiare. Dziękuję za wszystkie łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem.
2024-01-02
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za wszystko, co otrzymałam. Wypraszaj uzdrowienie mojego syna, zdrowie dla córki i dla mojej rodziny. Matko Najukochańsza, dopomóż, żeby w naszej rodzinie zapanowała miłość, zgoda, pokój i wzajemny szacunek. Błagam, ratuj nas, nie pozwól zginąć. Jezu Ufam Tobie
2024-01-01
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Piotra i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel.
2023-12-29
Marcin Szarek
Matko Miłosierdzia proszę o modlitwę za małżeństwo Bronisława i Niny, które jest w kryzysie. Wypraszaj Boże miłosierdzie i światło Ducha Świętego dla małżonków.
2023-12-28
Sylvia Lara
Królowo Miłosierdzia, wypraszaj wypełnienie się woli Bożej wobec Sylvi i Pawła.
2023-12-27
Mama E
Maryjo, Matko Miłosierdzia, zawierzam syna Huberta, abyś, jeśli taka wola Boża, pomogła mu zaprzyjaźnić się z kolegami i koleżankami z klasy aby nie był samotny. Wyproś Maryjo, aby został uwolniony i uzdrowiony z zaburzeń psychicznych i emocjonalnych, z fobii społecznej i szkolnej nieśmiałości, lęków i depresji. Proszę, ratuj go. Proszę Maryjo, aby stał się odważnym, otwartym, pogodnym, wesołym młodzieńcem, zaczął się dobrze uczyć i z chęcią chodzić do szkoły. Zawierzam Ci siebie, męża, córkę, syna, wnuka, przyszłego zięcia, nasze życie, wszystkie sprawy, radości i smutki. Matko Miłosierdzia, proszę wstaw się za nami i pomóż uprosić potrzebne łaski.
2023-12-27
Renata
Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie skóry twarzy i z innych chorób dla mnie, o zdrowie dla męża i syna i o stabilizacje ciśnienia i arytmii serca dla mojej Mamy. Dziękuje, Ci Maryjo!
2023-12-27
Edyta
Proszę o łaskę spokoju w domu, miłość I pogodzenie się, o dar mądrości dla syna i Natalii.
2023-12-27
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Piotra i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Twój czciciel
2023-12-27
Córka
Matko Boża Miłosierdzia, proszę Cię z całego serca o łaskę odnalezienia mojego powołania, o znalezienie pracy zgodne z moimi talentami, pracy która da mi poczucie spełnienia i zadowolenia. Matko, która znasz moje serce dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski. Proszę uzdrów moje życie.
2023-12-26
Mama
Matko Miłosierdzia, dziękuję za wszystko co otrzymałam, błagam o zdrowie dla mojej rodziny, uzdrowienie mojego syna, błogosławieństwo i opiekę każdego dnia. Błagam, aby w naszej rodzinie zapanowała miłość i zgoda, Maryjo, nie opuszczaj nas, ratuj w potrzebie, nie pozwól zginąć, Jezu Ufam Tobie.
2023-12-20
Małgorzata
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za pomyślną operację mojej mamy Aliny i proszę o szybki powrót do zdrowia i Boże błogosławieństwo dla niej. Proszę także o łaskę uzdrowienia Jolanty z choroby nowotworowej.
2023-12-20
Renata
Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie duszy i ciała dla mnie i o zdrowie dla Mamy. O zdrowie dla męża i syna i o dobre i radosne Święta dla nas.
2023-12-19
Mama
Maryjo, Matko Miłosierdzia, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, błagam o uzdrowienie mojego syna, zdrowie dla mojej córki, dla mnie i męża, o wszelkie potrzebne łaski. Maryjo, Ty wiesz co nas gnębi, błagam, żeby moje ukochane dzieci skończyły studia, mogły pracować, żeby były szczęśliwe, błagam Cię dopomóż żeby mój mąż znalazł pracę i żył normalnie. Maryjo, nie opuszczaj nas, wysłuchaj mojego błagania. Jezu, ufam Tobie.
2023-12-19
Matka
Matko Boża Miłosierdzia, błagam o uzdrowienie duszy i ciała dla mojej rodziny, o uzdrowienie męża z depresji i uzależnienia alkoholowego, Maryjo, błagam pomóż nam, uratuj moją rodzinę.
2023-12-15
Renata
Proszę o uzdrowienie skory twarzy, o uzdrowienie z kalectwa i innych chorób dla mnie i o zdrowie dla mojej Rodziny oraz ochronę przed złem i mocna wiarę. Bóg zapłać!
2023-12-15
Joanna
O cud odzyskania wzroku dla Martyny i uleczenia z wielu chorób przez wstawiennictwo Matki Bożej Miłosierdzia
2023-12-13
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny, Wiesława, Piotra i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Prosi Twój czciciel.
2023-12-13
Renara
Maryjo, Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie duszy i ciała i o zdrowie dla całej Rodziny. Dziękuje za wszystkie łaski.
2023-12-12
Małgorzata
Matko Boża Miłosierdzia, proszę o Boże błogosławieństwo i łaskę uzdrowienia kręgosłupa mojej mamy Aliny oraz pomyślną operację dla niej. Dziękuję Ci za wszelkie otrzymane łaski.
2023-12-12
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję Ci za wszystko co otrzymałam od Ciebie, błagam o zdrowie dla mojej rodziny, o dobrą przyszłość dla moich ukochanych dzieci, o umiejętność podejmowania słusznych decyzji. Maryjo nie opuszczaj nas, Panie wysłuchaj mojego błagania, nie opuszczaj w potrzebie.
2023-12-12
Żona
Matko Boża Miłosierdzia, błagam o zdrowie dla mojego męża, żeby nie wpadł znowu w nałóg alkoholowy, żeby znalazł pracę. Maryjo, nie opuszczaj nas.
2023-12-12
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za a otrzymane łaski, błagam o uzdrowienie mojego syna z choroby, błagam żeby skończył studia, mógł pracować, normalnie żyć i żeby nie był taki samotny. Jezu, ufam Tobie.
2023-12-12
Wioleta Zdanowicz
Pokornie proszę o uzdrowienie duchowe i fizyczne mojej córki Marii Magdaleny. Bóg zapłać
2023-12-06
Ewa
Matko Bożego Miłosierdzia, uproś dla mnie łaskę uzdrowienia z Covida i jego wszelkich powikłań. Proszę, abym jak najszybciej wyzdrowiała i mogła wrócić do pracy. Wstawiaj się za mną.
2023-12-06
Małgorzata
Matko Boża Miłosierdzia, proszę o Boże błogosławieństwo i łaskę uzdrowienia kręgosłupa mojej mamy Aliny oraz szczęśliwą operację dla niej.
2023-12-06
Renata
Matko Miłosierdzia, wypraszaj uzdrowienie z chorób duszy i ciała dla mnie i o zdrowie dla mojej Rodziny. Chroń nas przed złem i daj mocna wiarę. Wyproś poprawę wyników dla Marka. Amen
2023-12-06
Elżbieta
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją opiekę i otrzymane łaski. Wyproś szczęśliwy poród dla Karoliny , znalezienie dla niej lekarza, który pomoże jej i dziecku, o zdrowie dla nich. Proszę też o potrzebne łaski dla Justyny i Bartłomieja oraz ich dziecka, dziękując za dar chrztu. Znajdź Maryjo dobrą pracę dla Katarzyny. Wypraszaj uzdrowienie Marii i Małgorzaty z nowotworu, Szymona i Karola z alergii, Sylwii z cukrzycy oraz mojej stopy. Bardzo Ci dziękuję.
2023-12-05
Mama
Matko Boża Miłosierdzia, błagam Cię o wyproszenie uzdrowienia mojego syna z choroby psychicznej, o wszelkie potrzebne łaski, opiekę i błogosławieństwo, prowadź go codziennie właściwą drogą, wspieraj, daj siłę do pokonywania trudności, żeby mógł normalnie żyć i pracować, żeby nie był taki samotny. Proszę mojej córki o uproszenie zdrowia, błogosławieństwa i opiekę każdego dnia. Wypraszaj zdrowie dla mnie i mojego męża, Jezu Ufam Tobie, Maryjo wysłuchaj mojego błagania.
2023-12-04
Czciciel
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję za Twoją miłość, dobroć, za niezawodną pomoc i opiekę. Wyproś zdrowie i potrzebne łaski dla Ernesta, Józefy, Andrzeja, Marii, Haliny, Janusza, Łukasza, Joanny, Urszuli, Katarzyny, Piotra i Beaty oraz łaskę nieba dla zmarłych, których Tobie polecam w modlitwach. Prosi Twój czciciel.