Uzdrowienie slepca Emmanouil Tzanes Bounialìs pion 1200

„W każdy pierwszy piątek miesiąca prowadzimy czuwanie obejmujące modlitwy uwielbienia, modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne, konferencję i Mszę Świętą na zakończenie. (…) Naszą radością jest to, że wielu ludzi spotyka tutaj żywego Pana Jezusa.” – ze wspomnień ks. Marka Wasąga – inicjatora tego nabożeństwa w 2007 r.

Program:
19:00 – Przyzywanie Ducha Świetego
19:15 – Katecheza biblijna
19:30 – Modlitwa uwielbienia, dziękczynienia, przebłagania i prośby o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne
20:55 – Apel jasnogórski
21:00 – Eucharystia w intencjach wcześniej przekazanych
22:00 – Modlitwa uwielbienia

Wszystkie lub niektóre punkty programu są transmitowane przez nasze Radio Fara na częstotliwości 98,2 FM w regionie północnym, na częstotliwości 104,5 FM w regionie południowym Archidiecezji oraz na cały świat przez Internet: radiofara.pl. Można również oglądać na fara.tv.

GORĄCO ZAPRASZAMY!

W ramach tego nabożeństwa odprawiamy w naszej świątyni Mszę Świętą zbiorową w przekazanych wcześniej intencjach, a będących modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne.

Intencje złozone w ostatnim okresie:
2023-09-01
Justyna
Za dusze o. Jacka.
2023-09-01
Renata
Proszę o uzdrowienie skóry twarzy i z innych chorób dla mnie, o zdrowie dla syna, męża i mamy. O mocną wiarę dla nas. Bóg zapłać.
2023-09-01
Otylia
Za dusze zmarłego. Mariana. O uzdrowienie z nowotworu dla Urszuli, szybki powrót do zdrowia i uzdrowienie z wszelkich chorób , uwolnienie dla Krystyny, uzdrowienie uwolnienie dla Michała i jego rodziny. Za dusze zmarłego ks. Antoniego, o. Bonawentury, Krzysztofa, Karola, Rafała, Stanisława, Mariusza, o. Maksymiliana, Elżbiety, o łaskę nawrócenia, uzdrowienia i uwolnienia oraz potrzebne łaski dla Michała, Damiana, Doroty, Marcina, Mateusza, Marka, Krystiana, Rafała, Moniki, o laskę nawrócenia na wiarę katolicką dla Wiktora i jego rodziny, potrzebne laski dla o. Damiana, Roberta, Moniki i ich rodzin, Teresy, Aleny (RUS) Anny ( UKR) i ich rodzin, o uwolnienie dusz czyścowych, ofiar wojny na Ukrainie.
2023-08-31
Justyna
Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, opiekę Matki Bożej. Proszę o uzdrowienie z choroby genetycznej w rodzinie oraz łaskę poczęcia zdrowego dziecka.
2023-08-31
Mama
Proszę o uwolnienie syna z natręctw, o łaskę pokonania lenistwa dla moich dzieci w nowym roku szkolnym.
2023-08-31
M. TERESA
Proszę o uwolnienie mnie i męża z nałogu palenia papierosów.
2023-08-31
Anna
Dziękczynna za to co było i co jest teraz, za otrzymane łaski, których być może nie widzimy. Za dobro, którego nie doceniamy i próby, których sensu nie dostrzegamy. Za Miłość Pana Boga i opiekę Matki Bożej.
2023-08-31
Anna
Za kapłanów, osoby konsekrowane i posługujących w Nabożeństwach z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie. O potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w tym działaniu i całym życiu.
2023-08-31
O zdrowie, siłę i potrzebne łaski dla ojca Leszka. O błogosławieństwo Trójcy Przenajświętszej i opiekę Maryi Niepokalanej.
2023-08-31
Anna
Proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O odwagę. O siłę ducha. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów i demonów. O uzyskanie pomocy kapłanów, egzorcystów, psychologów katolickich, o właściwe rozeznanie duchowe. O postawienie na mojej drodze kogoś kto rozezna co jest ze mną. O łaskę zaufania Panu Bogu całkowicie. O pokój serca. O nadzieję. O radość i chęć do życia. O miłość, wyrozumiałość i cierpliwość. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O wypełnienie się woli Bożej. O miłosierdzie. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2023-08-31
Anna
W intencji Anny i jej 20-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od Internetu, gier, mediów i portali społecznościowych, od mangi, od lenistwa, agresji, wulgarności i działania złych duchów i demonów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, czarów, magii, z nałogów, zniewoleń, uzależnień i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O uzdrowienie serca, duszy i ciała. O łaskę spowiedzi. O radość, wolność, pokój przy Bogu. O rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. O uzyskanie realnej pomocy. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O miłosierdzie dla nas. Matko Boża ratuj, błagamy.
2023-08-31
Anna
Proszę o łaskę wyrwania ze zła dla mnie, córek Anny i Aleksandry, męża Grzegorza i naszych bliskich. O uwolnienie nas ze złych wpływów: duchów, demonów i ludzi. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, braku przebaczenia, złości i zazdrości. O uwolnienie od skutków i konsekwencji grzechów przodków i innych ludzi. O wytrwanie w wierze katolickiej. O łaskę wiary i przemianę serc. O łaskę dobrej spowiedzi. O łaskę widzenia prawdy. O nadzieję. O potrzebne łaski. Matko Boża ratuj błagam.
2023-08-31
Anna
O wybór dobrej drogi życia dla córek Aleksandry i Anny. O prowadzenie przez Ducha Świętego i opiekę Matki Boskiej.
2023-08-31
Anna
O pomoc dla księdza Aleksandra. O zdrowie, siłę i nadzieję. O uleczenie ciała i duszy. O światło Ducha Świętego. O wytrwanie w wierze katolickiej. O potrzebne łaski. O błogosławieństwo Trójcy Przenajświętszej i opiekę Maryi Niepokalanej.
2023-08-31
Łukasz
O uzdrowienie i uwolnienie dla Łukasza
2023-08-30
Monia
Proszę o szczęśliwa podróż dla męża i dzieci łaskę zdrowia dla całej naszej rodziny
2023-08-30
Monika
Dziękuję za przyjęcie przeszczepu Piotra i proszę o powrót do zdrowia a dla Anny potrzebne łaski i zdrowie.
2023-08-30
Anna
O uzdrowienie i uwolnienie z choroby psychicznej mojego syna, Piotra, o powrót do Boga i pogodzenie z rodziną.
2023-08-30
Anna
O uzdrowienie i uwolnienie z choroby psychicznej mojego syna, Piotra, o powrót do Boga i pogodzenie z rodziną.
2023-08-26
Kamila
O uzdrowienie i uwolnienie mojej córki Anny, która zmaga się ze zlymi myśkami i lękami. Szuka Jezusa i nie może odnaleźć do Niego drogi...
2023-08-26
Mama E
Proszę w intencji mojego syna o zdrowie psychiczne i fizyczne, aby został uzdrowiony z schizofrenii, zaburzeń psychicznych, emocjonalnych, nieśmiałości, proszę o przyjaciół dla niego w klasie, proszę o pomoc w finansach i długach, o zerwanie wszelkich przekleństw, złorzeczeń przeciw mnie mojemu mężowi, moich dzieci i wnuka. Proszę o błogosławieństwo finansowe dla mnie, mojego męża, mojej córki i syna.
2023-08-24
Córka
Panie, Boże Wszechmogący, proszę o uzdrowienie z ciężkiej choroby mojego taty Stanisława.
2023-08-20
Proszę o nawrócenie dla naszej rodziny, szczerą spowiedź i wytrwanie przy Panu Bogu w chwilach zwątpienia.
2023-08-18
Elżbieta
O łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby nowotworowej dla Ani - mamusi malutkiego Gabrysia.
2023-08-18
Elżbieta
O łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby nowotworowej dla Ani - mamy malutkiego Gabrysia.
2023-08-17
Żona
Proszę o przerwanie wszystkich przekleństw i złorzeczeń skierowanych do mnie mojego męża, moich dzieci i mojego wnuka. Proszę o uwolnienie męża z nałogu alkoholizmu, proszę o błogosławieństwo finansowe, abyśmy jak najszybciej pospłacali kredyty i pożyczki, abyśmy mądrze wydawali każdą złotówkę.
2023-08-17
Mama E
Proszę o uzdrowienie syna Huberta z depresji, nieśmiałości, lęków, fobii społecznej, wszystkich zaburzeń psychicznych. Proszę, aby znalazł przyjaciół w klasie i w szkole. Proszę o uzdrowienie krzywego kręgosłupa i trądziku na twarzy. O Boże błogosławieństwo dla niego.
2023-08-05
Małgorzata
Jezu Miłosierny proszę o przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas, uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny, łaskę całkowitego uwolnienia i uzdrowienia dla mnie, Klaudii i Magdaleny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, zniewoleń, uzależnień i nałogów. O uzdrowienie i nawrócenie, o uwolnienie od zła całej rodziny. O modlitwę za śp.+ Mariannę i Wacława. Boże Wszechmogący, Matko Boża proszę dopomóżcie i ratujcie naszą rodzinę.
2023-08-04
Basia
Błagam o łaskę powrotu do Boga dla moich dzieci i życie sakramentalne. Oddal Boże to, co stanowi przekleństwo i złość, proszę o wybaczenie i miłość w rodzinie.
2023-08-04
Otylia
Panie prosze o uwolnienie dusz czyscowych przodkow ,przebaczenie grzechow przodkow,laske nawrocenia uzdrowienia i uwolnienia oraz potrzebne laski dla Mariana,Marii,Krystyny i calej rodziny , nawrocenia i uzdrowienia malzenstwa Joanny , polecam takze Krystiana , Adriana , Irene , Waldemara i cala rodzine , Tatiane , Aleksandre , Oksane , Jacka , o laske uwolnienia z nalogu alkoholowego dla Magdy i jej rodziny , polecam takze Artura , Grzegorza i wszystkie osoby mi znane uwiklane w nalog alkoholowy
2023-08-04
Mama
Błagam o uzdrowienie mojego syna z choroby psychicznej i żeby był samodzielny
2023-08-03
Renata
Proszę w intencji uzdrowienia duszy i ciała dla mnie i o zdrowie dla mojej rodziny.
2023-08-03
Maria
O uwolnienie i uzdrowienie i nawrócenie dla całej rodziny
2023-08-03
Proszę o uwolnienie od przekleństw pokoleniowych, nawrócenie i szczerą spowiedź .
2023-08-01
Monika
Proszę o udany przeszczep dla Piotra, zdrowie i opiekę, błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. O życie wieczne dla tata i brata.
2023-08-01
Anna
Za kapłanów, osoby konsekrowane i posługujących w Nabożeństwach z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie. O potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w tym działaniu i całym życiu.
2023-08-01
Anna
O uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie dla całej naszej rodziny. O łaskę wiary.
2023-08-01
Anna
Dziękczynna za to co jest, za otrzymane łaski, których być może nie widzimy. Za dobro, którego nie doceniamy i próby, których sensu nie dostrzegamy. Za Miłość Pana Boga i opiekę Matki Boskiej.
2023-08-01
mama
O wybór dobrej drogi życia dla córek Aleksandry i Anny. O prowadzenie przez Ducha Świętego i opiekę Matki Boskiej.
2023-08-01
Anna
Proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O odwagę. O siłę ducha. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów i demonów. O uzyskanie pomocy kapłanów, egzorcystów, psychologów katolickich, o właściwe rozeznanie duchowe. O postawienie na mojej drodze kogoś kto rozezna co jest ze mną. O łaskę zaufania Panu Bogu całkowicie. O pokój serca. O nadzieję. O radość i chęć do życia. O miłość, wyrozumiałość i cierpliwość. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O wypełnienie się woli Bożej. O miłosierdzie. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2023-08-01
Anna
W intencji Anny i jej 20-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od Internetu, gier, mediów i portali społecznościowych, od lenistwa, agresji, wulgarności i działania złych duchów i demonów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, czarów, magii, z nałogów, zniewoleń i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O uzdrowienie serca, duszy i ciała. O łaskę spowiedzi. O radość, wolność, pokój przy Bogu. O rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. O uzyskanie realnej pomocy. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O miłosierdzie dla nas. Matko Boża ratuj, błagamy.
2023-08-01
Anna
Proszę o łaskę wyrwania ze zła dla mnie, córek Anny i Aleksandry, męża Grzegorza i naszych bliskich. O uwolnienie nas ze złych wpływów: duchów, demonów i ludzi. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, braku przebaczenia, złości i zazdrości. O uwolnienie od skutków i konsekwencji grzechów przodków i innych ludzi. O wytrwanie w wierze katolickiej. O łaskę wiary i przemianę serc. O łaskę widzenia prawdy. O nadzieję. O potrzebne łaski. Matko Boża ratuj błagam.
2023-08-01
Anna
O pomoc dla księdza Aleksandra. O zdrowie, siłę i nadzieję. O uleczenie ciała i duszy. O światło Ducha Świętego. O wytrwanie w wierze katolickiej. O potrzebne łaski. O błogosławieństwo Trójcy Przenajświętszej i opiekę Maryi Niepokalanej.
2023-08-01
Joanna
O uwolnienie i uzdrowienie mnie, mojego małżonka i naszej rodziny od wszelkich więzów przekleństwa/złorzeczenia wypowiedzianego kiedyś przez mojego nieżyjącego już tatę, oraz o uwolnienie od wszelkich złorzeczeń w kierunku mojej córki od jej teściów. Proszę o Boże błogosławieństwo w każdej sferze naszego życia dla mnie, męża i naszych córek. Jezu ufam Tobie. Bóg zapłać za modlitwę.
2023-07-28
Proszę o uwolnienie od zła i spokój w rodzinie.
2023-07-23
Ewa
Proszę o uzdrowienie syna Huberta z depresji, nieśmiałości, lęków, fobii społecznej, wszystkich zaburzeń psychicznych. Proszę, aby znalazł przyjaciół w klasie i w szkole. Proszę o uzdrowienie krzywego kręgosłupa i trądziku na twarzy. O Boże błogosławieństwo dla niego.
2023-07-23
Mama Ewa
Proszę w intencji mojego syna o zdrowie psychiczne i fizyczne, aby został uzdrowiony z schizofrenii, zaburzeń psychicznych, emocjonalnych, nieśmiałości, proszę o przyjaciół dla niego w klasie, proszę o pomoc w finansach i długach, o zerwanie wszelkich przekleństw, złorzeczeń przeciw mnie mojemu mężowi, moich dzieci i wnuka. Proszę o błogosławieństwo finansowe dla mnie i moich bliskich.
2023-07-21
Matka
Proszę o uwolnienie mojej córki od ciężkiej depresji i wszystkich złych myśli braku siły i wiary w życie. Od wszystkich przekleństw i złych ludzi.
2023-07-18
Justyna
Proszę o uzdrowienie Patryka, żeby terapia jak najszybciej dała rezultaty. Żeby był szczęśliwy, spokojny, radosny i nic go nie bolało. O jego nawrócenie. Jezu Ty się tym zajmij ja nie mogę nic.
2023-07-09
Małgorzata
Jezu Miłosierny proszę o przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas, uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny, łaskę całkowitego uwolnienia i uzdrowienia dla mnie, Klaudii i Magdaleny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, zniewoleń, uzależnień i nałogów. O uzdrowienie i nawrócenie, o uwolnienie od zła całej rodziny. O modlitwę za śp.+ Aleksandrę. Boże Wszechmogący, Matko Boża proszę dopomóżcie i ratujcie naszą rodzinę.
2023-07-07
Magdalena
Błagam o powrót mojego byłego męża do mnie i do domu, o opamiętanie się, aby znów mnie kochał jak kiedyś, o wyzwolenie go z uzależnienia od pornografii, a mnie o wyrwanie że szponów alkoholu i depresji, o sprawną rękę i zdrową wątrobę
2023-07-07
Anna
Dziękczynna za udaną operację Andrzeja i błagalna za powrót do zdrowia, bez komplikacji i powikłań. O potrzebne łaski.
2023-07-07
Anna
Za kapłanów, osoby konsekrowane i posługujących w Nabożeństwach z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie. O potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w tym działaniu i całym życiu.
2023-07-07
Anna
O wybór dobrej drogi życia dla córek Aleksandry i Anny. O prowadzenie przez Ducha Świętego i opiekę Matki Boskiej. O ratunek.
2023-07-07
Anna
O uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie dla Marka.
2023-07-07
Anna
Proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O odwagę. O siłę ducha. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów i demonów. O uzyskanie pomocy kapłanów, egzorcystów, psychologów katolickich, o właściwe rozeznanie duchowe. O postawienie na mojej drodze kogoś kto rozezna co jest ze mną. O łaskę zaufania Panu Bogu całkowicie. O pokój serca. O nadzieję. O radość i chęć do życia. O miłość, wyrozumiałość i cierpliwość. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O wypełnienie się woli Bożej. O miłosierdzie. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2023-07-07
Anna
O pomoc dla Ojca Aleksandra. O zdrowie, siłę i nadzieję. O uleczenie ciała i duszy. O światło Ducha Świętego. O potrzebne łaski. O błogosławieństwo Trójcy Przenajświętszej i opiekę Maryi Niepokalanej.
2023-07-07
Anna
Dziękczynna za to co jest, za otrzymane łaski, których być może nie widzimy. Za dobro, którego nie doceniamy i prośby, których sensu nie dostrzegamy. Za Miłość Pana Boga i opiekę Matki Boskiej.
2023-07-07
W intencji Anny i jej 20-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od Internetu, gier, mediów i portali społecznościowych, od lenistwa, agresji, wulgarności i działania złych duchów i demonów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, czarów, magii, z nałogów, zniewoleń i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O uzdrowienie serca, duszy i ciała. O łaskę spowiedzi. O radość, wolność, pokój przy Bogu. O rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. O uzyskanie realnej pomocy. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O miłosierdzie dla nas. Matko Boża ratuj, błagamy.
2023-07-07
Anna
Proszę o łaskę wyrwania ze zła dla mnie, córek Anny i Aleksandry, męża Grzegorza i naszych bliskich. O uwolnienie nas ze złych wpływów: duchów, demonów i ludzi. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, braku przebaczenia, złości i zazdrości. O uwolnienie od skutków i konsekwencji grzechów przodków i innych ludzi. O wytrwanie w wierze katolickiej. O łaskę wiary i przemianę serc. O łaskę widzenia prawdy. O nadzieję. O potrzebne łaski. Matko Boża ratuj błagam.
2023-07-07
Justyna
O łaske uzdrowienia uwolnienia i powrotu do wiary katolickiej dla Kingi
2023-07-07
Otylia
Panie za wstawiennictwem Matki Miłosierdzia, proszę o laskę uzdrowienia z nowotworu dla 2 letniego Mikołaja, polecam także sama siebie, moja rodzinę, Agnieszkę z rodziną mieszkającą w USA, Miłosza, Aleksandra i ich rodziny, Waldemara, o łaskę uzdrowienia i uwolnienia dla Marcina, Dominiki, Mateusza. O potrzebne łaski dla Anny, Pawła, Piotra z rodzinami, o łaskę nieba dla śp. Stanisława, potrzebne łaski dla Kamila, Beaty, Krzysztofa, o łaskę uzdrowienia i uwolnienia oraz nawrócenia na wiarę katolicka dla Seleny, Anny. Panie dotknij nas.
2023-07-07
Mama
O zerwanie więzów przekleństwa przodków, uwolnienie od zła i złorzeczeń, zgodę w rodzinie uzdrowienie wewnętrzne dla mojej rodziny. Szczególnie błagam o uzdrowienie mojego syna z choroby psychicznej, żeby mógł normalnie żyć i był szczęśliwy.
2023-07-06
Agnieszka
Dziękuję za szczerą spowiedź i o światło Ducha Świętego dla ks. Macieja i wszystkich kapłanów. Proszę o łaskę dla Julii, o uwolnienie od złego, od życia w nieczystości, od braku wiary, o nawrócenie do życia w Bogu. O uwolnienie z niewoli alkoholizmu męża, o uwolnienie od nałogu siostry. O uwolnienie i uzdrowienie Rodziców. O miłosierdzie dla nas.
2023-07-06
Wioletta
Proszę o cud uzdrowienia mojego 3 letniego siostrzeńca Nikosia walczącego z ostrą białaczką limfoblastyczną, który rozpoczyna cykl chemioterapii. O pokój serca dla mnie, i dla naszej całej rodziny i najbliższych w tej sytuacji.
2023-07-04
Ewa
Proszę o uzdrowienie mnie z depresji i lęków, z zaburzeń odżywiania, zawrotów głowy. Proszę o zerwanie wszelkich przekleństw, złorzeczeń skierowanych przeciwko mnie, mojemu mężowi i moim dzieciom. Proszę o błogosławieństwo finansowe i wyjście z długów.
2023-07-04
Ewa
Proszę o uzdrowienie syna Huberta z depresji, nieśmiałości, lęków, fobii społecznej, wszystkich zaburzeń psychicznych. Proszę, aby znalazł przyjaciół w klasie i w szkole. Proszę o uzdrowienie krzywego kręgosłupa i trądziku na twarzy. O Boże błogosławieństwo dla niego.
2023-07-03
Sylwia
Proszę o uzdrowienie mojego chłopaka z choroby schizofrenii.
2023-07-03
Maria
Intencja błagalna o łaskę nawrócenia i uwolnienia od złego oraz cud uzdrowienia psychicznego i fizycznego dla Łukasza. Serdeczne Bóg zapłać.
2023-07-02
Edyta
Proszę o uzdrowienie dla moich córek: Mai i Klaudii z ich chorób dla ludzi nieuleczalnych. O zdrowie dla nich, moich bliskich i dla mnie. Bóg zapłać
2023-07-02
Ewa
Proszę w intencji męża o uwolnienie go z nałogu alkoholizmu, za syna o uzdrowienie go z zaburzeń psychicznych i emocjonalnych, aby pokonał strach, lęk i nieśmiałość, proszę aby znalazł przyjaciół w klasie i szkole, o ukończenie liceum i zdanie matury i dobry wybór studiów.
2023-07-02
Ewa
Proszę o pomyślne rozwiązanie problemów związanych z pracą, uzdrowienie z depresji i uwolnienie od natrętnych myśli. Proszę o dar małżeństwa i macierzyństwa.
2023-07-02
Grażyna
Proszę o zerwanie więzów przekleństwa, uroków i złorzeczeń w rodzinie oraz przerwanie ich skutków i konsekwencji. Proszę o uzdrowienie z chorób dla Anny i Grażyny. Proszę o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
2023-06-28
Mama Ewa
Proszę w intencji mojego syna o zdrowie psychiczne i fizyczne, aby został uzdrowiony z schizofrenii, zaburzeń psychicznych, emocjonalnych, nieśmiałości, proszę o przyjaciół dla niego w klasie, proszę o pomoc w finansach i długach, o zerwanie wszelkich przekleństw, złorzeczeń przeciw mnie mojemu mężowi, moich dzieci i wnuka. Proszę o błogosławieństwo finansowe dla mnie i moich bliskich.
2023-06-26
Jadwiga
Jezu Miłosierny, ulecz duszę mojego syna, uwolnij go od zgubnych nałogów i złego towarzystwa za przyczyną Matki Bożej i świętego Józefa
2023-06-21
mama
O oddalenie złej dziewczyny od mojego syna a także o zdrowie dla niego. Boże proszę pomóż. Jezu ufam Tobie.
2023-06-20
Ewa
Proszę w intencji syna o uzdrowienie psychiczne i fizyczne, aby nawiązał dobre relacje z kolegami i koleżankami z klasy aby stał się odważnym, otwartym, pogodnym człowiekiem. Proszę o przerwanie wszystkich przekleństw i złorzeczeń skierowanych w naszą rodzinę. O wszelkie błogosławieństwo Boże dla nas.
2023-06-09
Anna
Proszę o uwolnienie Przemka od wszelkiego plugastwa, nieczystości, cudzołóstwa, zdrady, nienawiści, chciwości, świętokradztwa, przekleństwa, oziębłości, braku wiary, braku nadziei, braku miłości, braku przebaczenia, braku nawrócenia, braku stanięcia w prawdzie Bożej, braku pokory, egoizmu, samowystarczalności, samouwielbienia, zemsty oraz od ludzi szatanem i innymi duchami owładniętymi.
2023-06-09
Anna
Proszę o uwolnienie Przemka od wszelkiego plugastwa, nieczystości, cudzołóstwa, zdrady, nienawiści, chciwości, świętokradztwa, przekleństwa, oziębłości, braku wiary, braku nadziei, braku miłości, braku przebaczenia, braku nawrócenia, braku stanięcia w prawdzie Bożej, braku pokory, egoizmu, samowystarczalności, samouwielbienia, zemsty oraz od ludzi szatanem i innymi duchami owładniętymi.
2023-06-02
Justyna
Panie Jezu, proszę o przebaczenie grzechów przodków, łaskę całkowitego uwolnienia i uzdrowienia dla mnie i mojej rodziny, o zdrowie dusz , psychiki, naszych ciał, o łaskę zdrowia przewodów pokarmowych, skóry, serca, układu krążenia, naszych oczu także oczu duszy, zaburzeń ruchu, mowy, uzdrowienie zaburzeń hormonalnych sfer kobiecych. Dotknij nas Panie.
2023-06-01
Anna
Dziękczynna za to co jest, za otrzymane łaski, których być może nie widzimy.
2023-06-01
a
O ratunek dla całej naszej rodziny, naszych bliskich, krewnych i powinowatych, o cud. O potrzebne łaski. O miłosierdzie dla nas. Matko Boska, ratuj błagam.
2023-06-01
Anna
O uzdrowienie Anny, jeśli jest taka wola Pana Boga. O właściwe rozpoznanie chorób, O pomoc w leczeniu chorego ucha, boreliozy, cukrzycy, jeśli potwierdzą się wyniki badań. O siłę i nadzieję, zdrowie psychiczne i fizyczne. O potrzebne łaski. O miłosierdzie. O powrót do zdrowia dla Grzegorza, wyleczenie chorego kolana, bez powikłań i komplikacji. O siłę i cierpliwość. O uwolnienie od nałogów, nienawiści, braku przebaczenia. O zdrowie psychiczne. O łaskę spowiedzi i wytrwanie przy Bogu. O potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2023-06-01
Anna
Proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O odwagę. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów i demonów. O uzyskanie pomocy kapłanów, egzorcystów, psychologów katolickich, o właściwe rozeznanie duchowe. O postawienie na mojej drodze kogoś kto rozezna co jest ze mną. O łaskę zaufania Panu Bogu całkowicie. O pokój serca. O nadzieję. O radość i chęć do życia. O miłość, wyrozumiałość i cierpliwość. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O wypełnienie się woli Bożej.O miłosierdzie. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2023-06-01
a
2023-06-01
Anna
Proszę o łaskę wyrwania ze zła dla mnie, córek Anny i Aleksandry, męża Grzegorza i naszych bliskich. O uwolnienie nas ze złych wpływów: duchów, demonów i ludzi. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, braku przebaczenia, złości i zazdrości. O uwolnienie od skutków i konsekwencji grzechów przodków i innych ludzi. O wytrwanie w wierze katolickiej. O łaskę wiary i przemianę serc. O łaskę widzenia prawdy. O nadzieję. O potrzebne łaski. Matko Boża ratuj błagam.
2023-06-01
Anna
W intencji Anny i jej 20-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od Internetu, gier, mediów i portali społecznościowych, od lenistwa, agresji, wulgarności i działania złych duchów i demonów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, czarów, magii, z nałogów, zniewoleń i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O uzdrowienie serca, duszy i ciała. O łaskę spowiedzi. O radość, wolność, pokój przy Bogu. O rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. O uzyskanie realnej pomocy. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O miłosierdzie dla nas. Matko Boża ratuj, błagamy.
2023-06-01
Mama
Błagam o zdrowie psychiczne i fizyczne dla mojej córki, o wytrwałość w pokonywaniu trudności i dobrą przyszłość, wysłuchaj nas Panie.
2023-06-01
Mama
Błagam o uzdrowienie mojego syna z choroby psychicznej, żeby odnalazł się w obecnym świecie i wiedział co ma dalej robić w życiu, żeby uwierzył że jest wartościowym człowiekiem i wiele dobrego jeszcze przed nim, wysłuchaj nas Panie.
2023-06-01
Halina
W intencji Panu Bogu wiadomej oraz dziękczynna za otrzymane łaski. Boże nie opuszczaj nas.
2023-05-30
O uzdrowienie depresji, o uwolnienie z lęków, wewnętrznych zranień, nieczystości, nieczystych myśli, uzdrowienie duszy i ciała.
2023-05-30
Brbara
O wyrwanie z złych mocy i błogosławieństwo oraz miłości. Uczyń serce moje według serca Twego Panie. Jezu, chroń moją rodzinę.
2023-05-25
Proszę o zdrowie syna, o wyzwolenie go z koszmarów nocnych. Panie Jezu ufam Tobie.
2023-05-15
Dorota
O zdrowie dla rodziny
2023-05-12
Dorota
Proszę o uzdrowienie syna z dolegliwości fizycznych i psychicznych oraz o miłość w rodzinie. Bóg zapłać
2023-05-07
Przemek
O uzdrowienie synka z zaburzeń psychicznych
2023-05-06
Renia
Najukochańszy Panie Jezu, wyrwij z opętania i niemocy, chaosu i zagubienia Romana, pomóż mu odnaleźć sens życia i dodaj sił w walce z chorobami. Oświeć jego umysł światłem Ducha świętego i wycisz złe emocje. Pozwól aby pojawiła się nadzieja a wiara w sens modlitwy do Ciebie Panie trwała zawsze w naszej rodzinie.
2023-05-05
Anna
Proszę Boga Ojca Wszechmogącego o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby nowotworowej.
2023-05-05
Bozena
W intencji Panu Bogu wiadomej
2023-05-05
Justyna
Panie polecam także wiadome Tobie osoby z okazji urodzin, imienin. Ich rodziny, środowiska. Proszę o potrzebne łaski.
2023-05-04
Mama
O zerwanie więzów przekleństwa w rodzinie, uratowanie mojego małżeństwa, przebaczenie grzechów przodków, o przywrócenie zgody i jedności w rodzinie, zdrowie i dobrą przyszłość dla moich dzieci.
2023-05-04
Panie Jezu, błagam o uzdrowienie mojego syna z choroby psychicznej, żeby zdobył zawód, ukończył studia, żeby mógł się uczyć, pracować i żyć normalnie. Dopomóż żeby uwierzył w siebie, żeby odnalazł właściwą drogę i sens życia, żeby znalazł prawdziwą miłość i szczęście.
2023-05-04
Anna
Dziękczynna za to co jest, za otrzymane łaski, których być może nie widzimy.
2023-05-04
Anna
O ratunek dla nas i miłosierdzie.
2023-05-04
Anna
O potrzebne łaski dla kapłanów. O światło Ducha Świętego dla nich, aby wytrwali w prawdzie, przy Jezusie Chrystusie. O opiekę Maryi Niepokalanej i Jej prowadzenie wśród zamętu, kłamstw i pomieszania pojęć. O wytrwanie w wierze katolickiej. O ratunek dla Polski i Polaków. Matko Boska, Królowo Polski ratuj.
2023-05-04
Anna
O ratunek dla całej naszej rodziny, naszych bliskich, krewnych i powinowatych, o cud. O potrzebne łaski. O miłosierdzie dla nas. Matko Boska, ratuj błagam.
2023-05-04
Anna
Proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O odwagę. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów i demonów. O uzyskanie pomocy kapłanów, egzorcystów, psychologów katolickich, o właściwe rozeznanie duchowe. O postawienie na mojej drodze kogoś kto rozezna co jest ze mną. O łaskę zaufania Panu Bogu całkowicie. O pokój serca. O nadzieję. O radość i chęć do życia. O miłość, wyrozumiałość i cierpliwość. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O wypełnienie się woli Bożej.O miłosierdzie. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2023-05-04
Anna
W intencji Anny i jej 20-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od Internetu, gier, mediów i portali społecznościowych, od lenistwa, agresji, wulgarności i działania złych duchów i demonów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, czarów, magii, z nałogów, zniewoleń i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O uzdrowienie serca, duszy i ciała. O łaskę spowiedzi. O radość, wolność, pokój przy Bogu. O rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. O uzyskanie realnej pomocy. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O miłosierdzie dla nas. Matko Boża ratuj, błagamy.
2023-05-04
Anna
O uzdrowienie Anny, jeśli jest taka wola Pana Boga. O właściwe rozpoznanie chorób, O pomoc w leczeniu chorego ucha, boreliozy, cukrzycy, jeśli potwierdzą się wyniki badań. O siłę i nadzieję, zdrowie psychiczne i fizyczne. O potrzebne łaski.O miłosierdzie. O powrót do zdrowia dla Grzegorza, wyleczenie chorego kolana, bez powikłań i komplikacji. O siłę i cierpliwość. O uwolnienie od nałogów, nienawiści, braku przebaczenia. O zdrowie psychiczne. O łaskę spowiedzi i wytrwanie przy Bogu. O potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2023-05-04
Anna
Proszę o łaskę wyrwania ze zła dla mnie, córek Anny i Aleksandry, męża Grzegorza i naszych bliskich. O uwolnienie nas ze złych wpływów: duchów, demonów i ludzi. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, braku przebaczenia, złości i zazdrości. O uwolnienie od skutków i konsekwencji grzechów przodków i innych ludzi. O wytrwanie w wierze katolickiej. O łaskę wiary i przemianę serc. O łaskę widzenia prawdy. O nadzieję. O potrzebne łaski Matko Boża ratuj błagam.
2023-05-03
Joanna
O błogosławieństwo Boże dla mnie i mojej rodziny
2023-05-03
Renata
Jezu, błagam Cię o uzdrowienie mojego syna Daniela z choroby psychicznej i uwolnienie go z natrętnych myśli i bezsenności. Daj odrobinę radości do naszego smutnego życia rodzinnego. Dziękuję Tobie Jezu.
2023-04-27
Artur
Panie Jezu, prosimy o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, Twoją opiekę nad Jadwigą, Arturem, Anthonym-Michaelem oraz nad naszym domem, prosimy o łaskę pracy, o wyjście z kłopotów finansowych oraz o pozytywne załatwienie spraw urzędowych. Proszą Jadwiga i Artur.
2023-04-27
Jadwiga
Panie Jezu prosimy o zerwanie więzów przekleństwa ciążących na zdrowiu Jadwigi i Artura. Proszą Jadwiga i Artur. Panie Jezu prosimy o zerwanie więzów przekleństwa biedy i niedostatku ciążących nad Jadwigą i Arturem. Proszą Jadwiga i Artur
2023-04-25
EWA
Proszę o zerwanie więzów przekleństwa, uroków i złorzeczeń w rodzinie oraz przerwanie ich skutków i konsekwencji. Proszę o błogosławieństwo Boże, dar małżeństwa i macierzyństwa.
2023-04-20
Ania
O uwolnienie z choroby dwubiegunowej i kredytów
2023-04-20
Ania
O uwolnienie z choroby dwubiegunowej i kredytów
2023-04-11
Mama
Proszę w intencji mojego syna Andrzeja. O uwolnienie go z sideł złego, o wiarę dla niego, nadzieję i miłość w sercu. Jezu mój kochany odnajdź go, nie pozwól mu błądzić w ciemności. Ufam Tobie Maryjo! Matko Miłosierdzia uproś mu Miłosierdzie u Syna Swojego.
2023-04-07
AnnaWH
W intencji Anny i jej 19-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od Internetu, gier, mediów i portali społecznościowych, od lenistwa, agresji, wulgarności i działania złych duchów i demonów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, czarów, magii, z nałogów, zniewoleń i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O uzdrowienie serca, duszy i ciała. O łaskę spowiedzi. O radość, wolność, pokój przy Bogu. O rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. O uzyskanie realnej pomocy. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O miłosierdzie dla nas. Matko Boża ratuj, błagamy.
2023-04-05
Mama
Błagam o uzdrowienie mojego syna z choroby psychicznej, żeby skończył studia, mógł pracować i normalnie żyć, żeby był samodzielny, nie był taki samotny, miał dla kogo żyć, kochał i był kochany, żeby uwierzył że jest wartościowym człowiekiem
2023-03-30
Anna
W intencji Zuzanny, o uwolnienie z natręctw, lęków, stanów depresyjnych, o uzdrowienie Kamila z autyzmu, o dobre wyniki badań dla Anny, o uzdrowienie nadgarstka Artura, o naprawienie relacji w rodzinie. Jezu ufam Tobie!
2023-03-24
Anetta
Proszę Cię Jezu o uzdrowienie mnie z choroby dwubiegunowej a męża z depresji. Proszę o nawrócenie męża i o dobrą pracę dla nas.
2023-03-24
Bogus
Proszę o szybką regenerację stawu skokowego po operacji i szybki powrót do sprawności ruchowej bez bólu.i o łaskę dobrej spowiedzi.Dziekuje za otrzymane łaski i życie.
2023-03-24
Córka
O zdrowie, poprawę sprawności umysłowej i długości oddechu oraz wszelkie potrzebne łaski.
2023-03-13
Mariola
O dar silnej wiary i nawrócenia do Boga, zdrowie duszy i ciała, uwolnienie od grzechów, przemianę mojego życia. Łaskę bycia dobrą żoną i o dobrego męża, dobrą pracę. Błogosławieństwo dla moich rodziców, rodzeństwa ich rodzin i dla mnie. O pokój ma świecie.
2023-03-03
Bozena
O łaskę wyjścia Stanisława z niewoli alkoholizmu.
2023-03-03
Bozena
O uwolnienie z niewoli alkoholizmu dla Stanisława.
2023-03-03
Bozena
O łaskę uzdrowienia dla Łukasza z tętniaka aorty serca.
2023-03-03
Magdalena
Proszę o uzdrowienie mojej mamy z choroby nowotworowej i dziękuje za uzdrowienie.
2023-03-03
Grażyna
O potrzebne łaski dla całej rodziny
2023-03-03
Proszę o Boże błogosławieństwo dla Rodziny: Anety i Zbigniewa i ich dzieci: Katarzyny, Marii, Natalii, Krzysztofa. Prosimy o dom i uwolnienie od zła, przekleństwa. O błogosławieństwo dla Rodziny, małżeństwa, dzieci, o pracę i potrzebne środki na życie dla naszej rodziny.
2023-03-03
Anna
O potrzebne łaski dla kapłanów. O światło Ducha Świętego dla nich, aby wytrwali w prawdzie, przy Jezusie Chrystusie. O opiekę Maryi Niepokalanej i Jej prowadzenie wśród zamętu, kłamstw i pomieszania pojęć. O wytrwanie w wierze katolickiej. O ratunek dla Polski i Polaków. Matko Boska, Królowo Polski ratuj.
2023-03-03
Anna
Proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O odwagę. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów i demonów. O uzyskanie pomocy kapłanów, egzorcystów, psychologów katolickich, o właściwe rozeznanie duchowe. O postawienie na mojej drodze kogoś kto rozezna co jest ze mną. O łaskę zaufania Panu Bogu całkowicie. O pokój serca. O nadzieję. O radość i chęć do życia. O miłość, wyrozumiałość i cierpliwość. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O wypełnienie się woli Bożej. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2023-03-03
Anna
O uzdrowienie Anny, jeśli jest taka wola Pana Boga. O właściwe rozpoznanie chorób, O pomoc w leczeniu chorego ucha, boreliozy, cukrzycy, jeśli potwierdzą się wyniki badań. O siłę i nadzieję, zdrowie psychiczne i fizyczne. O potrzebne łaski. O powrót do zdrowia dla Grzegorza, wyleczenie chorego kolana, bez powikłań i komplikacji. O siłę i cierpliwość. O uwolnienie od nałogów, nienawiści, braku przebaczenia. O zdrowie psychiczne. O łaskę spowiedzi i wytrwanie przy Bogu. O potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2023-03-03
a
O ratunek dla całej naszej rodziny, naszych bliskich, krewnych i powinowatych, o cud. O potrzebne łaski. Matko Boska, ratuj błagam.
2023-03-03
Anna
W intencji Anny i jej 19-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od Internetu, gier, mediów i portali społecznościowych, od lenistwa, agresji, wulgarności i działania złych duchów i demonów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, czarów, magii, z nałogów, zniewoleń i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O uzdrowienie serca, duszy i ciała. O łaskę spowiedzi. O radość, wolność, pokój przy Bogu. O rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. O uzyskanie realnej pomocy. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O miłosierdzie dla nas. Matko Boża ratuj, błagamy.
2023-03-03
Anna
Proszę o łaskę wyrwania ze zła dla mnie, córek Anny i Aleksandry, męża Grzegorza i naszych bliskich. O uwolnienie nas ze złych wpływów: duchów, demonów i ludzi. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, braku przebaczenia, złości i zazdrości. O uwolnienie od skutków i konsekwencji grzechów przodków i innych ludzi. O wytrwanie w wierze katolickiej. O łaskę wiary i przemianę serc. O łaskę widzenia prawdy. O nadzieję. Matko Boża ratuj błagam.
2023-03-02
Teresa
Panie Jezu jeśli chcesz uzdrów nasze małżeństwo, nasze relacje z bliskimi i pomnóż wiary i nadziei. Sami jesteśmy pogubieni i nie damy rady.
2023-03-02
Gabriela
Boże, błagam o uzdrowienie Magdaleny z choroby nowotworowej.
2023-03-01
Mama
O zdrowie dla mojego syna, błagam wysłuchaj mojej prośby, usłysz wołanie, błagam zabierz od niego wszystko co złe, dopomóż żeby uwierzył w lepsze jutro i nie był taki samotny, Jezu ufam Tobie.
2023-02-27
Rodzina
O uwolnienie od lęku, pychy. Z prośbą o szczerą spowiedź.
2023-02-26
Maria
Błagam o uzdrowienie mojej mamy z choroby nowotworowej i o siłę, i zdrowie dla taty i siostry jeśli tylko taka jest Twoja wola Panie. Panie Jezu, Ty się tym zajmij. Amen
2023-02-12
Waldemar
Panie Boże spraw, aby mój układ urologiczny zaczął działać poprawnie, bym mógł pojechać na pielgrzymkę do Rzymu i Watykanu.
2023-02-04
Zrozpaczona
Jezu błagam zlituj się nad nasza, rodziną, błagam pomóż naszemu synowi, spraw żeby potrafił zaufać i żeby znalazł prawdziwą miłość i szczęście... Błagam, Jezu ufam Tobie, Jezu Ty się tym zajmij...
2023-02-03
Anna
O potrzebne łaski dla kapłanów. O światło Ducha Świętego dla nich, aby wytrwali w prawdzie, przy Jezusie Chrystusie. O opiekę Maryi Niepokalanej i Jej prowadzenie wśród zamętu, kłamstw i pomieszania pojęć. O wytrwanie w wierze katolickiej. O ratunek dla Polski i Polaków. Matko Miłosierdzia ratuj.
2023-02-03
Anna
O ratunek dla całej naszej rodziny, naszych bliskich, krewnych i powinowatych, o cud. O potrzebne łaski. Matko Boska, ratuj błagam.
2023-02-03
Anna
Proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O odwagę. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów i demonów. O uzyskanie pomocy kapłanów, egzorcystów, psychologów katolickich, o właściwe rozeznanie duchowe. O postawienie na mojej drodze kogoś kto rozezna co jest ze mną. O łaskę zaufania Panu Bogu całkowicie. O pokój serca. O nadzieję. O radość i chęć do życia. O miłość, wyrozumiałość i cierpliwość. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O wypełnienie się woli Bożej. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2023-02-03
Anna
O uzdrowienie Anny, jeśli jest taka wola Pana Boga. O właściwe rozpoznanie chorób, O pomoc w leczeniu chorego ucha, boreliozy, cukrzycy, jeśli potwierdzą się wyniki badań. O siłę i nadzieję, zdrowie psychiczne i fizyczne. O potrzebne łaski. O powrót do zdrowia dla Grzegorza, wyleczenie chorego kolana, bez powikłań i komplikacji. O siłę i cierpliwość. O uwolnienie od nałogów, nienawiści, braku przebaczenia. O zdrowie psychiczne. O łaskę spowiedzi i wytrwanie przy Bogu. O potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2023-02-03
Anna
O łaskę wyrwania ze zła dla mnie, córek Anny i Aleksandry, męża Grzegorza i naszych bliskich. O uwolnienie nas ze złych wpływów: duchów, demonów i ludzi. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, braku przebaczenia, złości i zazdrości. O uwolnienie od skutków i konsekwencji grzechów przodków i innych ludzi. O wytrwanie w wierze katolickiej. O łaskę wiary i przemianę serc. O łaskę widzenia prawdy. O nadzieję. Matko Boża ratuj błagam.
2023-02-03
Anna
W intencji Anny i jej 19-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od Internetu, gier, mediów i portali społecznościowych, od lenistwa, agresji, wulgarności i działania złych duchów i demonów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, czarów, magii, z nałogów, zniewoleń i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O uzdrowienie serca, duszy i ciała. O łaskę spowiedzi. O radość, wolność, pokój przy Bogu. O rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. O uzyskanie realnej pomocy. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O miłosierdzie dla nas. Matko Miłosierdzia, ratuj, błagamy.
2023-02-03
Kasia
Boże, Tato kochany zlituj się nad nami, pomóż nam przetrwać choroby kręgosłupa, które mi i mężowi utrudniają życie codzienne wraz z wychowywaniem naszych dzieci. Boże chroń nas przed szatanem, który robi wszystko aby zniszczyć naszą rodzinę. Kochamy Cię Boże.
2023-02-02
O zerwanie więzów przekleństwa w rodzinie, przebaczenie grzechów przodków, o przywrócenie zgody i jedności w rodzinie, zdrowie i dobrą przyszłość dla moich dzieci za przyczyną świętego Michała Archanioła, wysłuchaj nas Panie
2023-02-02
Matka
Błagam o cud uzdrowienia mojego syna z choroby psychicznej, Jezu błagam, wysłuchaj mojej prośby, ale wola Twoja a nie moja niech się stanie, Jezu ufam Tobie.
2023-02-02
Anna
Wielbi dusza moja Pana! Niech Pan będzie uwielbiony w każdym naszym dniu i w każdej godzinie! Zawierzamy nasze radości, zdrowie, relacje, pracę, dom, podróże i finanse! Amen
2023-02-02
Żona
O uzdrowienie męża z chorobliwej zazdrości i choroby psychicznej, o uratowanie małżeństwa i wytrwałość dla mnie.
2023-02-02
Panie Jezu błagam dla mojego syna, żeby znalazł pracę i uwierzył w siebie, że może normalnie żyć i funkcjonować w społeczeństwie.
2023-02-02
Matka
Błagam o łaskę dla mojego syna żeby nie był taki samotny, błagam o to żeby mógł normalnie żyć, założyć rodzinę, kochać i być kochanym. Jezu prowadź go dobrą drogą.
2023-02-02
Mama
Błagam o uzdrowienie z choroby psychicznej dla mojego syna, żeby wiedział co chce robić w życiu, o przywrócenie wiary i nadziei w lepsze jutro, o chęć do życia, o umiejętność podejmowania słusznych decyzji, Jezu Ufam Tobie
2023-01-31
Maria
Proszę o łaskę uzdrowienia i wszystkie potrzebne łaski dla mojego męża, dla mojej rodziny, dla jego rodziny, dla naszych znajomych, dla ludzi, którzy pojawiają się w naszym życiu. Panie Boże Najlitościwszy, udziel nam Twoich Łask zgodnie z Twoją Przenajświętszą wolą. Już teraz dziękuję Tobie za wszystkie Twoje Łaski. Bądź błogosławiony. Amen.
2023-01-31
Maria
Boże w Trójcy Jedyny, ulituj się nade mną. Proszę Cię - w całkowitym posłuszeństwie Twojej Woli - o łaskę uzdrowienia mnie na poziomie duchowym, fizycznym i psychicznym. Uzdrów mnie proszę tak, jak tego chcesz i kiedy chcesz. Dziękuję Tobie już teraz, bo wiem, że moje zdrowie jest Twoją - i wyłącznie Twoją - Łaską.
2023-01-31
Anna
Za Macieja
2023-01-31
Anna
Za rodzinę Magdy
2023-01-30
Rejman Maria
Proszę o cud uzdrowienia mojego brata Władysława z choroby nowotworowej.
2023-01-29
Renata
O uzdrowienie z przewlekłego bólu i nerwicy lękowej. O opiekę i błogosławieństwo dla rodziny.
2023-01-28
...
Za śp. Ks. Mariana Rajchla.
2023-01-28
...
O zdrowie dla Wiktorii z Johannesburga i umocnienie dla rodziny w tym czasie.
2023-01-28
...
Proszę dar potomstwa dla Anity i Jakuba, Agaty i Krzysztofa oraz o nawrócenie i przemianę serca dla Jacka, Mateusza, Mateusza, Jacka, Piotrka, Grzegorza.
2023-01-28
...
O dar zdrowia i wyjście z nałogu alkoholowego dla Krzysztofa. Umocnienie dla jego rodziny w trudnym czasie.
2023-01-25
Hubert
O łaskę założenia rodziny dla Huberta.
2023-01-18
Grazyna
O uzdrowienie i uwolnienie w rodzinie, o zgodę i uzdrowienie relacji. Jezu ufam Tobie.
2023-01-08
O uwolnienie od zła i uzdrowienie duchowe dla naszej rodziny
2023-01-06
Stanislawa
Panie Jezu, ufam Tobie, proszę o zdrowie, opiekę Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie, dzieci i rodziny.
2023-01-05
Anna
O ratunek dla naszej rodziny, o cud. O potrzebne łaski. Matko Boska, ratuj błagam.
2023-01-03
Jola
Błagam Cię Boże uwolni mojego syna z rąk choroby psychicznej oraz jego żonę aby znów stali się zgodną rodziną.
2023-01-03
Beata
W intencji uzdrowienia mojej mamy z raka piersi. Aby operacja przebiegła bezproblemowo i mama szybko wróciła do zdrowia. Beata
2023-01-02
Lucyna -mama
Proszę o uwolnienie mojego Syna Mateusza z przekleństwa oraz od jego skutków i z choroby która nie pozwala mu normalnie funkcjonować w społeczeństwie, która sprawia że jest obiektem kpin i wyzwisk.
2023-01-02
Matka
Proszę o łaskę uzdrowienia mojego jedynego syna Filipa z choroby psychicznej i uzależnień
2022-12-17
Ewelina
O uwolnienie całej rodziny od zła, o zdrowie dla babci i zerwanie przekleństwa, które nad nią ciąży, o siły do radzenia sobie z problemami
2022-12-12
Żona
O uzdrowienie mojego męża z nienawiści, oziębłości do mnie .
2022-12-10
Ewa
W intencji oddalenia spraw sądowych od naszej rodziny, które nękają nas od 6 lat, aktualnie sprawa odwoławcza o zapłatę. Panie zmiłuj się nad nami.
2022-12-08
Iwona
O uzdrowienie z choroby psychicznej, uzdrowienie z męczących uczuć, o odzyskanie zdrowej koncentracji, myślenia.
2022-12-02
Dorota
O uzdrowienie z depresji. Za przyczyną św. Michała Archanioła – wysłuchaj nas Panie.
2022-12-02
Mama
Proszę w intencji moich dzieci o przemianę życia, o odnalezienie drogi do Boga, o łaskę spowiedzi i uzdrowienie wewnętrzne.
2022-12-02
Krzysztof
Bardzo proszę o modlitwę: o opiekę Bożą i błogosławieństwo oraz pełne uzdrowienie dla Krzysztofa, jego żony i dzieci przed złem i uwolnienie od wszelkiego zła przez drogocenną Krew Jezusa. Bóg zapłać.
2022-12-02
Anna
O zdrowie i potrzebne łaski, światło Ducha Świętego i Boże prowadzenie dla kapłanów, zakonników, zakonnic i osób konsekrowanych z Brzozowa i Starej Wsi.
2022-12-02
Anna
O ratunek dla naszej rodziny, o cud. O jasne światło Ducha Świętego co robić, aby wypełnić wolę Pana Boga. Matko Boska proszę o pomoc- ratuj błagam.
2022-12-02
Anna
Proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O odwagę. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów i demonów. O uzyskanie pomocy kapłanów, egzorcystów, psychologów katolickich, o właściwe rozeznanie duchowe. O postawienie na mojej drodze kogoś kto rozezna co jest ze mną. O łaskę zaufania Panu Bogu całkowicie. O pokój serca. O nadzieję. O radość i chęć do życia. O miłość, wyrozumiałość i cierpliwość. O wypełnienie się woli Bożej. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
2022-12-02
Anna
O łaskę wyrwania ze zła dla mnie, córek Anny i Aleksandry, męża Grzegorza i naszych bliskich. O uwolnienie nas ze złych wpływów: duchów, demonów i ludzi. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, braku przebaczenia, złości i zazdrości. O uwolnienie od skutków i konsekwencji grzechów przodków i innych ludzi. O wytrwanie w wierze katolickiej. O łaskę wiary i przemianę serc. O łaskę widzenia prawdy. Matko Boża ratuj błagam.
2022-12-02
Anna
O uzdrowienie Anny, jeśli jest taka wola Pana Boga. O właściwe rozpoznanie chorób, O pomoc w leczeniu boreliozy, jeśli potwierdzą się wyniki badań. O siłę i nadzieję, zdrowie psychiczne i fizyczne. O potrzebne łaski.
2022-12-02
Anna
O powrót do zdrowia dla Grzegorza, wyleczenie chorego kolana, bez powikłań i komplikacji. O siłę i cierpliwość. O uwolnienie od nałogów, nienawiści, braku przebaczenia. O zdrowie psychiczne. O łaskę spowiedzi i wytrwanie przy Bogu. O potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2022-12-02
Anna
W intencji Anny i jej 19-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od Internetu, gier, mediów i portali społecznościowych, od lenistwa, agresji, wulgarności i działania złych duchów i demonów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, czarów, magii, z nałogów, zniewoleń i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O uzdrowienie serca, duszy i ciała. O łaskę spowiedzi. O radość, wolność, pokój przy Bogu. O rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. O uzyskanie pomocy. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O miłosierdzie dla nas. Matko Miłosierdzia, ratuj, błagamy.
2022-12-02
Anna
O przebaczenie i uzdrowienie relacji małżeńskiej.
2022-12-02
Anna
O potrzebne łaski dla kapłanów. O światło Ducha Świętego dla nich, aby wytrwali w prawdzie, przy Jezusie Chrystusie. O opiekę Maryi Niepokalanej i Jej prowadzenie wśród zamętu, kłamstw i pomieszania pojęć. O wytrwanie w wierze katolickiej. O ratunek dla Polski i Polaków. Matko Miłosierdzia ratuj.
2022-12-01
Mama
O uwolnienie od zła całej rodziny, o siłę i wytrwałość w pokonywaniu przeciwności, o zdrowie psychiczne i fizyczne dla moich dzieci
2022-12-01
Mama
Błagam o uzdrowienie z choroby psychicznej mojego syna, o zerwanie przekleństwa, które nad nim ciąży, Boże spraw, żeby mógł normalnie żyć, uczyć się i pracować, żeby był samodzielny, żeby nie był taki samotny, błagam daj mu siłę i wytrwałość w pokonywaniu trudności, Panie Jezu wysłuchaj mojego błagania, Jezu Ufam Tobie
2022-11-28
O uwolnienie od ducha obsesji i od ciężkiej obsesji dla Marty
2022-11-27
Zofia
O uwolnienie od zła całej naszej rodziny, o wytrwałość i cierpliwość w pokonywaniu przeciwności.
2022-11-27
Beata
O przerwanie więzów międzypokoleniowych w naszym domu i rodzinie, Panie Jezu przyjdź i prowadź nas.
2022-11-27
Beata
O uwolnienie męża od gier internetowych. Jezu Ty się tym zajmij.
2022-11-27
Mama
O nawrócenie dla syna i uwolnienie go od wpływu i obecności w jego życiu złej kobiety