Uzdrowienie slepca Emmanouil Tzanes Bounialìs pion 1200

„W każdy pierwszy piątek miesiąca prowadzimy czuwanie obejmujące modlitwy uwielbienia, modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne, konferencję i Mszę Świętą na zakończenie. (…) Naszą radością jest to, że wielu ludzi spotyka tutaj żywego Pana Jezusa.” – ze wspomnień ks. Marka Wasąga – inicjatora tego nabożeństwa w 2007 r.

Program:
19:00 – Przyzywanie Ducha Świetego
19:15 – Katecheza biblijna
19:30 – Modlitwa uwielbienia, dziękczynienia, przebłagania i prośby o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne
20:55 – Apel jasnogórski
21:00 – Eucharystia w intencjach wcześniej przekazanych
22:00 – Modlitwa uwielbienia

Wszystkie lub niektóre punkty programu są transmitowane przez nasze Radio Fara na częstotliwości 98,2 FM w regionie północnym, na częstotliwości 104,5 FM w regionie południowym Archidiecezji oraz na cały świat przez Internet: radiofara.pl. Można również oglądać na fara.tv.

GORĄCO ZAPRASZAMY!

W ramach tego nabożeństwa odprawiamy w naszej świątyni Mszę Świętą zbiorową w przekazanych wcześniej intencjach, a będących modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne.

Intencje złozone w ostatnim okresie:
2022-09-16
N
Proszę o powrót do zdrowia dla Taty po operacji.
2022-09-02
Barbara
Boze Ty wiesz.
2022-09-02
Anna
O potrzebne łaski dla kapłanów. O Światło Ducha Świętego dla nich , aby wytrwali w prawdzie, przy Jezusie Chrystusie. O opiekę Maryi Niepokalanej i Jej prowadzenie wśród zamętu, kłamstw i pomieszania pojęć.
2022-09-01
Anna
O łaskę wyrwania ze zła córek Anny i Aleksandry, męża Grzegorza..O uwolnienie ich ze złych wpływów duchów , demonów i ludzi. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, braku przebaczenia, złości i zazdrości. O wytrwanie w wierze katolickiej. O łaskę wiary i przemianę serc. O łaskę widzenia prawdy.Mamo Boża ratuj błagam.
2022-09-01
Anna
Proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów i demonów. O uzyskanie pomocy kapłanów, egzorcystów, o właściwe rozeznanie duchowe. O łaskę zaufania Panu Bogu całkowicie. O pokój serca. O nadzieję. O radość i chęć do życia. O miłość, wyrozumiałość i cierpliwość. O wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2022-09-01
Anna
W intencji rodziny. O przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas, uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, zniewoleń, uzależnień i nałogów. O uzdrowienie i nawrócenie. O przylgnięcie do Pana Boga. O uwolnienie od zła całej rodziny. O pewne rozeznanie co jest wolą Pana Boga i poddanie się jej. O jasne światło Ducha Świętego. O zaufanie Panu Bogu całkowicie. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. Matko Boża ratuj!
2022-09-01
Anna
O powrót do zdrowia dla Grzegorza, wyleczenie po operacji chorego kolana, bez powikłań i komplikacji. O siłę i cierpliwość. O uwolnienie od nałogów. O łaskę spowiedzi i wytrwanie przy Bogu. O potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2022-09-01
Mama
O uzdrowienie moich dzieci z lęku, o uzdrowienie wewnętrzne i równowagę psychiczną
2022-09-01
Żona
O uzdrowienie wewnętrzne dla męża, uleczenie z zazdrości, uwolnienie od działania złego, o zdrowie psychiczne, o uratowanie małżeństwa. Jezu ufam Tobie.
2022-09-01
Dominik
O uzdrowienie z fobii społecznej, lęku, depresji.
2022-09-01
Halina
O zgodę w rodzinie, uwolnienie od działania złych duchów, o przebaczenie grzechów przodków i zerwanie więzów przekleństwa, uwolnienie męża z zazdrości, uzdrowienie syna, o wszelkie potrzebne łaski. Panie Jezu ufam Tobie, nie opuszczaj nas i ratuj.
2022-09-01
Mama
O zdrowie dla moich dzieci, żeby potrafiły odnaleźć się we współczesnym świecie, o dobrą żonę dla syna i dobrego męża dla córki, o opiekę nad nimi, o większą pewność siebie dla moich dzieci, żeby mogły prowadzić samochód i wszelkie potrzebne łaski. Jezu ufam Tobie.
2022-09-01
Mama
O uzdrowienie i zdrowie dla mojego syna, uwolnienie od gier i internetu. Panie Jezu, błagam Cię przywrócić mu wiarę, nadzieję i miłość, chęć do życia i pracy, żeby miał jakiś cel w życiu, chciał się uczyć, dopomóż mu zdobyć wykształcenie, żeby mógł pracować i był samodzielny, żeby miał dla kogo żyć. Jezu ufam Tobie.
2022-08-31
Anna
W intencji Anny i jej 19-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od internetu, gier, mediów i portali społecznościowych, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, czarów, magii, mangi, anime i z nałogów, zniewoleń i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O uzdrowienie serca, duszy i ciała. O radość, wolność, pokój przy Bogu. O rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O łaskę spowiedzi. O miłosierdzie dla nas. Matko Boża Miłosierdzia, ratuj błagamy.
2022-08-29
Patrycja
Panie Jezu proszę o uzdrowienie, wyjście ze stanów depresyjnych.
2022-08-27
Grazyna
O uzdrowienie relacji rodzinnych, przebaczenie grzechów przodków. Proszę o łaskę przetrwania trudnego czasu i rozeznanie woli Bożej. Jezu pobłogosław nam.
2022-08-05
Joanna
O łaskę wiary dla Mateusza, Kamila, Juli, Patryka i Janusza
2022-08-05
Anna
O udaną operację Wiktora dzisiaj i szybki powrót do zdrowia, bez komplikacji i powikłań.
2022-08-05
Rodzice
O uzdrowienie relacji między rodzicami a córką, o dar przejrzenia dla niej, a dla nas o mądrość i siły w przeżywaniu tej trudnej sytuacji
2022-08-05
Jakub
Proszę o uzdrowienie mnie z choroby neurologicznej i wszystkie potrzebne łaski
2022-08-04
Anna
O powrót do zdrowia Grzegorza, wyleczenie po operacji chorego kolana, bez powikłań i komplikacji. O siłę i cierpliwość. O uwolnienie od nałogów. O łaskę spowiedzi i wytrwanie przy Bogu. O potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej. O powrót do zdrowia dla chorych na koronawirusy, z naszej rodziny: Doroty, Tomasza, Piotra , Urszuli, Barbary oraz innych znajomych chorych. O wyzdrowienie bez powikłań i komplikacji .O wytrwanie przy Panu Bogu. O opiekę Matki Bożej.
2022-08-04
Anna
Proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów i demonów. O łaskę zaufania Panu Bogu całkowicie. O pokój serca. O nadzieję. O radość i chęć do życia. O miłość, wyrozumiałość i cierpliwość. O wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2022-08-04
Anna
Błagam o zdrowie, siły i nadzieję dla mnie. O uwolnienie od dręczeń i działania złych duchów. O rozeznanie co jest zgodne z wolą Pana Boga. O potrzebne łaski, o jasne Światło Ducha Świętego co mam robić, o postawienie na mojej drodze kogoś kto mi pomoże, o cud. Jezu miłosierdzia! Matko Boża ratuj błagam!
2022-08-04
Anna
W intencji Anny i jej 19-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od Internetu, gier, mediów i portali społecznościowych, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, czarów, magii, i, z nałogów, zniewoleń i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O uzdrowienie serca, duszy i ciała. O radość, wolność, pokój przy Bogu. O rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O łaskę spowiedzi. O miłosierdzie dla nas. Matko Boża Miłosierdzia, ratuj błagamy.
2022-08-04
Anna
W intencji rodziny. O przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas, uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, zniewoleń, uzależnień i nałogów. O uzdrowienie i nawrócenie. O przylgnięcie do Pana Boga. O uwolnienie od zła całej rodziny. O pewne rozeznanie co jest wolą Pana Boga i poddanie się jej. O jasne światło Ducha Świętego. O zaufanie Panu Bogu całkowicie. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. Matko Boża ratuj!
2022-08-04
Ania
O trzeźwości dla Wojtka
2022-08-04
Rodzina Ciszek
O zdrowie dla Zofii i Adama
2022-08-04
Ania
O dar nowego życia dla Ani i Wojtka
2022-08-04
Ania
O dobrą pracę.
2022-08-04
Magdalena
Proszę o łaskę uzdrowienia męża z choroby nowotworowej aby mógł normalnie jeść i funkcjonować. Proszę również o laskę uzdrowienia Katarzyny z choroby mięśni dna miednicy i choroby nerwu sromowego.
2022-08-02
Katarzyna
Proszę o łaskę uzdrowienia mnie z choroby mięśni dna miednicy i nerwu sromowego. Proszę również o uzdrowienie Marcina z choroby nowotworowej oraz aby mógł zacząć normalnie jeść.
2022-07-28
Łucja
Intencje Bogu znane z prośbą o Boże miłosierdzie, błogosławieństwo, dary i owoce Ducha Św dla mnie i rodziny mojej. O uwolnienie nas od złego, uzdrowienie naszego życia. Amen
2022-07-01
Krystyna
Matko Miłosierdzia, proszę o łaskę zdrowia dla dwutygodniowej Hani, która od 2 dni jest w szpitalu i opiekę dla całej rodziny.
2022-07-01
MAŁGORZATA
O dar macierzyństwa dla Magdaleny
2022-07-01
MAŁGORZATA
O zdrowie dla Wojciecha I Bartosza oraz potrzebne łaski
2022-07-01
MAŁGORZATA
O zdrowie , światło Ducha Świętego i potrzebne łaski dla Aleksandry
2022-07-01
Renata
O światło Ducha Świętego, gdzie się udać, by znaleźć dobrego lekarza chirurga do leczenia syna Marcina.
2022-06-30
Anna
O uzdrowienie chorego kolana Grzegorza.
2022-06-29
Halina
O uzdrowienie mojego męża z choroby psychicznej i zazdrości, o uratowanie małżeństwa, o siłę i zdrowie dla mnie i umiejętność podejmowania słusznych decyzji, o zdrowie i dobrą przyszłość dla mojej córki. Jezu ufam Tobie.
2022-06-29
Halina
Boże Wszechmogący błagam Cię o uzdrowienie dla mojego syna, o przywrócenie mu radości życia i chęci do życia, żeby mógł i chciał się uczyć i pracować, o uwolnienie od złych myśli, przywróć mu wiarę, nadzieję i miłość , żeby miał dla kogo żyć, Jezu Ufam Tobie
2022-06-29
Anna
O potrzebne łaski dla rodziny, o uwolnienie od zła, uzdrowienie i nawrócenie. O całkowite zaufanie Panu Bogu w bezsilności. Matko Boża Ty wiesz... Błagam o pomoc. O cud. Jezu ufam Tobie.
2022-06-29
Anna
Błagam o zdrowie, siły i nadzieję dla mnie. O uwolnienie od dręczeń i działania złych duchów. O rozeznanie co jest zgodne z wolą Pana Boga. O potrzebne łaski, o jasne Światło Ducha Świętego co mam robić, o postawienie na mojej drodze kogoś kto mi pomoże, o cud. Jezu miłosierdzia! Mamo Boża ratuj błagam!
2022-06-29
Anna
Proszę o zdrowie i siłę, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów. O łaskę zaufania Panu Bogu całkowicie. O pokój serca. O nadzieję. O radość i chęć do życia. O miłość, wyrozumiałość i cierpliwość. O wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2022-06-29
Anna
W intencji Anny i jej 19-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od Internetu, gier i mediów, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, czarów, magii, z nałogów i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O uzdrowienie serca, duszy i ciała. O radość, wolność, pokój przy Bogu. O rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O łaskę spowiedzi. O miłosierdzie dla nas. Matko Boża Miłosierdzia ratuj błagamy.
2022-06-29
Anna
W intencji rodziny. O przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas, uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, zniewoleń, uzależnień i nałogów. O uzdrowienie i nawrócenie. O przylgnięcie do Pana Boga. O uwolnienie od zła całej rodziny. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O jasne światło Ducha Świętego. O zaufanie Panu Bogu całkowicie. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.Mamo Boża ratuj!
2022-06-03
Łucja
Panie Boże Wszechmogący proszę o łaskę uzdrowienia, uwolnienia, oczyszczenia dla mnie i całej mojej rodziny żyjących i zmarłych, otworzenie naszych serc na Twoją Miłość oraz na Twoje Miłosierdzie. Jezu ufam Tobie. Amen
2022-06-02
Halina
Błagam o uzdrowienie z wszelkich chorób psychicznych mojego syna i męża, proszę Cię ratuj ich, Panie Boże Ty się tym zajmij. Jezu ufam Tobie.
2022-06-02
Halina
O uzdrowienie mojego męża z zazdrości i uratowanie małżeństwa, o siłę i zdrowie dla mnie i umiejętność podejmowania słusznych decyzji, o zdrowie i dobrą przyszłość dla mojej córki. Jezu ufam Tobie.
2022-06-02
Halina
O uzdrowienie mojego syna z choroby, błagam Cię o Boże Wszechmogący przywróć mu radość życia i chęć życia, wiarę, nadzieję i miłość, żeby miał cel w życiu i miał dla kogo żyć, o uwolnienie od uzależnienia od Internetu, o uzdrowienie życia duchowego. Jezu ufam Tobie
2022-06-02
Agnieszka
O łaskę cudu uzdrowienia Krzysztofa. Jezu Ufam Tobie.
2022-06-01
Anna
O potrzebne łaski dla rodziny, o uwolnienie od zła, uzdrowienie i nawrócenie. O całkowite zaufanie Panu Bogu w bezsilności. Matko Boża Ty wiesz... Błagam o pomoc. O cud. Jezu ufam Tobie.
2022-06-01
Anna
O zdrowie i siłę, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów. O łaskę zaufania Panu Bogu całkowicie. O pokój serca. O nadzieję. O radość i chęć do życia. O miłość, wyrozumiałość i cierpliwość. O wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2022-06-01
Anna
W intencji Anny i jej 19-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od Internetu, gier i mediów, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, czarów, magii, z nałogów i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O uzdrowienie serca, duszy i ciała. O radość, wolność, pokój przy Bogu. O rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O łaskę spowiedzi. O miłosierdzie dla nas. Matko Boża Miłosierdzia ratuj błagamy.
2022-06-01
Anna
Błagam o zdrowie, siły i nadzieję dla mnie. O uwolnienie od dręczeń i działania złych duchów. O rozeznanie co jest zgodne z wolą Pana Boga. O potrzebne łaski, o jasne światło co mam robić, o postawienie na mojej drodze kogoś kto mi pomoże, o cud. Jezu miłosierdzia! Matko Boża ratuj błagam!
2022-06-01
Anna
W intencji rodziny. O przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas, uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, zniewoleń, uzależnień i nałogów. O uzdrowienie i nawrócenie. O przylgnięcie do Pana Boga. O uwolnienie od zła całej rodziny. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O jasne światło Ducha Świętego. O zaufanie Panu Bogu całkowicie. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.
2022-05-29
Anna
Proszę o uzdrowienie mojej córki z choroby nowotworowej. Jezu Ufam Tobie
2022-05-27
Agnieszka
Proszę o uzdrowienie i uwolnienie z natręctw ale i sprawy Bogu wiadomej.
2022-05-27
agnieszka
O uwolnienie i uzdrowienie życia duchowego.
2022-05-27
Bernadeta
Pokornie proszę o uzdrowienie mnie z depresji i nerwicy oraz mojego kręgosłupa i kolan. Bóg zapłać.
2022-05-23
Barbara
O uzdrowienie dla mojego syna z choroby, przywrócić mu radość życia i chęć do życia, oraz wszelkie potrzebne łaski, Jezu ufam Tobie.
2022-05-23
Barbara
Bardzo proszę o uzdrowienie i uwolnienie mojego syna Filipa. Wyproś dla Niego wiarę, miłość i ufność.
2022-05-11
Krzysztof
Jezu, proszę o uzdrowienie i uwolnienie z nerwicy natręctw i od wszelkich chorób psychicznych. Bogu niech będą dzięki.
2022-05-06
Pawel
Panie Jezu, Ty wiesz i możesz wszystko, Proszę Cię ratuj mnie przed nowotworem. Panie Jezu, Ty się tym zajmij.
2022-05-06
Piotr
O uzdrowienie Piotra z ciężkiej choroby.
2022-05-06
Maria
O zdrowie dla Juli i Emilii oraz proszę o zdrowie dla chorego na nowotwór Kacperka i na autyzm Nikoli
2022-05-06
Halina
Panie Boże Wszechmogący, błagam Cię o zerwanie więzów przekleństwa i konserwacji tego złorzeczenia, o zgodę w rodzinie i zdrowie. Jezu ufam Tobie.
2022-05-06
Halina
O uzdrowienie dla mojego syna z choroby, przywrócić mu radość życia i chęć do życia, o wszelkie potrzebne łaski, Jezu ufam Tobie.
2022-05-05
Anna
Błagam o zdrowie, siły i nadzieję dla mnie. O uwolnienie od dręczeń i działania złych duchów. O rozeznanie co jest zgodne z wolą Pana Boga. O potrzebne łaski, o jasne Światło co mam robić, o postawienie na mojej drodze kogoś kto mi pomoże, o cud. Jezu miłosierny! Mamo Boża ratuj błagam!
2022-05-05
Anna
O potrzebne łaski dla rodziny, o uwolnienie od zła, uzdrowienie i nawrócenie. O całkowite zaufanie Panu Bogu w bezsilności. Mamo Boża Ty wiesz... Błagam o pomoc. Jezu ufam Tobie.
2022-05-05
Anna
W intencji Anny i jej 19-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od Internetu, gier i mediów, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, z nałogów i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O uzdrowienie serca, duszy i ciała. O radość, wolność , pokój przy Bogu. O rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O miłosierdzie dla nas. Matko Boża Miłosierdzia ratuj błagamy.
2022-05-05
Anna
O zdrowie i siłę, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów. O łaskę zaufania Panu Bogu całkowicie. O pokój serca. O nadzieję. O radość i chęć do życia. O wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2022-05-05
Anna
W intencji rodziny. O przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas , uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń , nienawiści, zniewoleń i nałogów. O uzdrowienie i nawrócenie. O przylgnięcie do Pana Boga. O uwolnienie od zła całej rodziny. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O jasne Światło Ducha Świętego. O zaufanie Panu Bogu całkowicie. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.
2022-05-05
Kamila
Proszę o uzdrowienie.
2022-05-04
Agnieszka
Jezu proszę o cud uzdrowienia Krzysztofa. Jezu Ufam Tobie.
2022-04-30
Łucja
Boże Wszechmogący proszę Ciebie o uwolnienie mnie oraz całej mojej rodziny od złego, o uzdrowienie nas, o Boże miłosierdzie, błogosławieństwo oraz dary i owoce Ducha Świętego dla nas. Matko Miłosierdzia wstawiaj się za nami. Amen
2022-04-25
Iwona
O uzdrowienie z depresji i nerwicy lękowej dla Iwony oraz o łaskę zdrowia dla Marianny.
2022-04-25
Anna
Błagam Cię Boże o zdrowie dla naszej córeczki. Spraw by w rezonansie nic nie wyszło, by zdrowo się rozwijała i była szczęśliwa. Chroń ją Panie przed tą chorobą.
2022-04-22
Anna
Boże błagam Cię o zdrowie dla mojej malutkiej córeczki, wiem że jest chora ale proszę Cię by ta okropna choroba dotknęła ją w jak najmniejszym stopniu. Ufam, że będzie dobrze z Twoja pomocą.
2022-04-09
Beata
O uwolnienie i uzdrowienie z choroby psychicznej mojej córki.
2022-04-09
Mateusz
O uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne oraz o wolność, radość, siłę, męskość, pewność, rozeznanie duchowe. Amen
2022-04-07
Łukasz
O uwolnienie dla całej mojej rodziny i mnie od przekleństwa i złorzeczeń przodków oraz innych osób oraz przerwanie ich skutków i konsekwencji, o uzdrowienie duszy i ciała .
2022-04-07
Łukasz
O uwolnienie mojej rodziny od działania złego ducha oraz o uzdrowienie z chorób które nas dotknęły oraz o łaskę wolności.
2022-04-05
Agata
O uzdrowienie z lęków, depresji i nerwicy dla Agaty i Doroty.
2022-04-01
Maria
Panie Boże Wszechmogący proszę o uzdrowienie Agnieszki z nerwicy i lęku
2022-04-01
Agnieszka
O uwolnienie od złych duchów i wiarę w Boga dla córki
2022-04-01
Agnieszka
O uzdrowienie z depresji i o łaskę wiary dla córki
2022-03-31
Tatiana
O miłość, pokój, zgodę, o dar przebaczenia w naszej rodzinie. Panie Ty najlepiej wiesz czego nam potrzeba.
2022-03-31
Anna
W intencji Anny i jej 19-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od Internetu, gier i mediów, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, z nałogów i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O opiekę Matki Bożej.
2022-03-31
Anna
O zdrowie i siłę, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów. O łaskę zaufania Panu Bogu całkowicie. O pokój serca. O nadzieję. O wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2022-03-31
Anna
W intencji rodziny. O przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas , uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń , nienawiści, zniewoleń i nałogów. O uzdrowienie i nawrócenie. O przylgnięcie do Pana Boga. O uwolnienie od zła całej rodziny. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O zaufanie Panu Bogu całkowicie. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.
2022-03-30
Halina
O uwolnienie od przekleństwa i złorzeczeń przodków oraz innych osób oraz przerwanie ich skutków i konsekwencji, o uwolnienie dla całej rodziny, o uzdrowienie duszy i serca. Panie Boże Wszechmogący, okaż nam swoje miłosierdzie i błogosław każdego dnia. Jezu ufam Tobie.
2022-03-30
Halina
Panie Boże Wszechmogący błagam o zdrowie dla mojego syna, żeby chciał się uczyć, skończył studia, by był samodzielny, przywróć mu radość życia i chęć do życia. Boże, Ty wiesz najlepiej co go trapi. Proszę o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski oraz o umiejętność podejmowania słusznych decyzji. Jezu ufam Tobie.
2022-03-30
Grażyna
Panie Boże Wszechmogący błagam o uzdrowienie z choroby nowotworowej dla mojej Mamusi- Zofii. Błagam daj jej siłę do walki oraz spraw, by choroba odeszła i już nigdy nie wracała.
2022-03-29
Bernadeta
O uzdrowienie z depresji i nerwicy lękowej.
2022-03-26
Łucja
Panie Boże Wszechmogący, w Trójcy Świętej Jedyny, proszę w pokorze o łaskę uwolnienia, uzdrowienia serca duszy i ciała dla mnie samej oraz całej mojej rodziny. Okaż nam Panie miłosierdzie Swoje i daj nam Swoje zbawienie, o Boże błogosławieństwo dla nas. Amen
2022-03-25
Agnieszka
Maryjo, proszę uproś u Boga Wszechmogącego cud uzdrowienia Krzysztofa. Jezu Ufam Tobie.
2022-03-04
Halina
O potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny.
2022-03-04
Halina
Panie Boże, Ty znasz wszystkie moje słabości, błagam Cię wysłuchaj mojego błagania; błagam o zdrowie dla mojej córki o to, żeby nie była samotna, żeby tak łatwo się nie załamywała, żeby potrafiła radzić sobie z problemami i żeby była szczęśliwa, o dary Ducha Świętego dla nas i miłosierdzie oraz błogosławieństwo Boże, Jezu ufam Tobie.
2022-03-04
Halina
Panie Boże Wszechmogący, błagam o zdrowie dla mojego syna, błagam uzdrów go z tej strasznej choroby, żeby mógł i chciał się uczyć, pracować i żeby był samodzielny i szczęśliwy, żeby kochał i był kochany. Jezu ufam Tobie.
2022-03-04
Anna
O zdrowie i siłę, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów. O całkowite zaufanie Panu Bogu. O pokój serca. O nadzieję. O wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2022-03-04
Anna
W intencji pewnej osoby i jej 18-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od Internetu, gier i mediów, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, z nałogów i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O opiekę Matki Bożej.
2022-03-04
Anna
W intencji rodziny. O przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nich i uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń , nienawiści, zniewoleń i nałogów. O uzdrowienie i nawrócenie. O przylgnięcie do Pana Boga. O uwolnienie od zła całej rodziny. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O zaufanie Panu Bogu całkowicie. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.
2022-03-04
Magdalena
W intencji całkowitego uzdrowienia Aleksandra. O wyzwolenie go ze wszystkich zaburzeń, aby był zdrowym na ciele i umyśle dzieckiem. Niech radzi sobie w każdym aspekcie życia: społecznym, emocjonalnym, intelektualnym, a jego życie wypełnione będzie wiarą w Boga. Jezu, Ty się tym zajmij.
2022-02-26
Monika
Panie Boże Wszechmogący proszę o łaskę uzdrowienia, uwolnienia, cud przemiany życia mojego i całej mojej rodziny, o dary Ducha Świętego dla nas, Boże Miłosierdzie i Boże błogosławieństwo dla nas.
2022-02-24
Agnieszka
Maryjo. proszę o łaskę uzdrowienia Krzysztofa. Jezu ufam Tobie.
2022-02-20
Aniela
Proszę o przemianę życia i serca Pauliny. O łaskę nawrócenia i silną wiarę dla Magdaleny i Łukasza O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Św. dla dzieci i wnuków
2022-02-18
Agnieszka
Jezu, proszę o cud uzdrowienia Krzysztofa. Jezu ufam Tobie.
2022-02-11
Agnieszka
Jezu, proszę o łaskę uzdrowienia dla Krzysztofa. Jezu ufam Tobie.
2022-02-04
Barbara
Jezu ulituj się nad córka, jest bardzo chora. Proszę o uzdrowienie jej z ciężkiej choroby, o siłę do walki z chorobą oraz o zdrowie dla rodziny, dla jej dzieci i męża.
2022-02-04
Anna
O uzdrowienie małej Vikuni, wszystkich chorych i zniewolonych w rodzinie, o przysporzenie wiary nadziei i miłości
2022-02-04
Izabela
O potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny
2022-02-04
Agnieszka
O uzdrowienie z depresji dla córki i wiarę w Boga
2022-02-04
Stanislawa
Panie Jezu ufam Tobie, proszę o zdrowie, opiekę Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie, dzieci i rodziny.
2022-02-04
Anna
O zdrowie i siłę, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów. O całkowite zaufanie Panu Bogu. O pokój serca. O wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2022-02-04
Anna
O powrót do zdrowia dla mnie, innych chorych z rodziny, bliskich i znajomych. O właściwe rozpoznanie, leczenie i brak powikłań. O potrzebne łaski.
2022-02-04
Anna
W intencji 18-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od Internetu, gier i mediów, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, z nałogów i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O opiekę Matki Bożej.
2022-02-04
Anna
O przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas i uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń , nienawiści, zniewoleń i nałogów. O uzdrowienie i nawrócenie. O przylgnięcie do Pana Boga. O uwolnienie od zła całej rodziny. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O zaufanie Panu Bogu całkowicie. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.
2022-02-03
Magda i Adam
O uwolnienie od wszelkiego zła, od przekleństw, złorzeczeń, zazdrości i chorób. O uzdrowienie duszy i ciała. O pokój serca i o rozwiązanie trudnej sytuacji. O Bożą pomoc, błogosławieństwo na każdy dzień życia i siłę w radzeniu sobie z własnymi słabościami. O miłość..
2022-02-03
Halina
O uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne i uzdrowienie z problemów psychicznych mojego męża, siłę, cierpliwość i wytrwałość dla mnie i całkowite zaufanie Bogu
2022-02-03
Halina
O błogosławieństwo opiekę i zdrowie dla mojej córki i syna, żeby omijało ich wszelkie zło, żeby byli szczęśliwi i nie byli samotni i o dary Ducha Świętego. Otocz ich swoją opieką, obdarz zdrowiem i miłością.
2022-02-03
Halina
O zdrowie dla syna, żeby już nigdy więcej nie nastąpił nawrót choroby, żeby był samodzielny, mógł się uczyć, skończył studia i mógł pracować i żeby był szczęśliwy. Jezu ufam Tobie.
2022-02-03
Halina
O przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas i uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń i nienawiści. O uwolnienie od zła dla całej rodziny. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.
2022-01-30
Joanna
Panie Boże Wszechmogący, w Trójcy Świętej Jedyny, proszę Ciebie w pokorze o łaskę uwolnienia, uzdrowienia serca, duszy i ciała dla mnie samej oraz wszystkich ludzi Bogu wiadomych, okaż nam Panie Miłosierdzie swoje i daj nam swoje zbawienie. Amen
2022-01-30
Barbara
O uwolnienie z niepowodzeń życiowych
2022-01-30
Agata
O uzdrowienie syna, żeby pokonał lek i poszedł do szkoły
2022-01-30
Darek
O uwolnienie od zła i uzdrowienie z depresji dla mojej żony.
2022-01-22
Anna
O uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne oraz uzdrowienie z problemów żołądkowo-jelitowych.
2022-01-20
Magdalena
Jezu Ufam Tobie. Zachowaj mnie i moje dzieci od wszelkiej zazdrości, nienawiści i złorzeczeń przekleństw. Otocz nas swoją opieką. Obdarz moje dzieci zdrowiem i miłością. Ciebie prosimy wysłuchaj nas Panie. Bóg zapłać.
2022-01-18
Ewelina
O uzdrowienie dla mojej mamy. Ma raka jelita.
2022-01-07
Barbara
O uzdrowienie córki, o siłę do walki z chorobą dla niej i dla rodziny.
2022-01-07
Jolanta
W intencji syna Michała, o uwolnienie i uzdrowienie, pomoc w wyjściu z tarapatów finansowych i Bożą ochronę przed złem.
2022-01-07
Magdalena
O uwolnienie od zła i zazdrości całej rodziny oraz o zdrowie. Boże mniej nas w swojej opiece.
2022-01-07
Agnieszka
O uzdrowienie córki z depresji, o wiarę i miłość w Boga dla córki
2022-01-07
Halina
O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla całej rodziny, dobrą żonę dla syna, dobrego męża dla córki, o zgodę w rodzinie, o zaufanie Bogu całkowicie
2022-01-06
Anna
O modlitwę za mnie, w intencji 18-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści i dręczeń. O uwolnienie od skutków i konsekwencji grzechów przodków i innych osób z rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od Internetu, gier i mediów, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, z nałogów i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O opiekę Matki Bożej.
2022-01-06
Anna
O zdrowie i siłę, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów. O całkowite zaufanie Panu Bogu. O wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2022-01-06
Anna
Proszę o modlitwę za mnie i rodzinę. O przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas i uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń , nienawiści, zniewoleń i nałogów. O uzdrowienie i nawrócenie. O przylgnięcie do Pana Boga. O uwolnienie od zła całej rodziny. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O zaufanie Panu Bogu całkowicie.
2022-01-06
Teresa
O zdrowie dla mamy i całej rodziny
2022-01-06
Teresa
O zdrowie całej rodziny i szczęśliwy powrót
2022-01-06
Teresa
O uzdrowienie syna
2022-01-06
Zosia
Za wstawiennictwem Maryi proszę o uwolnienie mojej rodziny od wszelkich nałogów, przekleństw, otaczającego nas zła. Proszę o umocnienie wiary i dary Ducha Św. dla moich dzieci, męża i dla mnie.
2022-01-06
Zofia
O uzdrowienie dla siostrzeńca z ciężkiej choroby. Panie, jeśli taka jest Twoja wola ulecz ciało i duszę.
2022-01-06
Halina
O uwolnienie z przekleństw i złorzeczeń, o uzdrowienie dla syna i o dobrą przyszłość dla niego, żeby skończył studia mógł się uczyć i pracować, o zdrowie dla nas, o dobrą przyszłość dla mojej córki żeby była szczęśliwa, o zgodę w rodzinie, o błogosławieństwo Boże i całkowite zaufanie Bogu
2021-12-03
Marta
O uzdrowienie z raka języka dla Stanisława, w intencji Haliny: o zdrowie, o uzdrowienie z cukrzycy i schizofrenii, w intencji Klaudii: o nawrócenie, w intencji Piotra: o nawrócenie i przemianę życia, w intencji Patryka: o nawrócenie i dobrą żonę.
2021-12-03
Agnieszka
O uzdrowienie córki z depresji i powrót do kościoła i Boga
2021-12-02
Anna
O przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas i uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, zniewoleń i nałogów. O uzdrowienie i nawrócenie. O przemianę serc. O przylgnięcie do Pana Boga. O uwolnienie od zła całej rodziny. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O zaufanie Panu Bogu całkowicie.
2021-12-02
Anna
O zdrowie i siłę, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O ulgę w bólu i dręczeniach. O całkowite zaufanie Panu Bogu. O pokój serca, o nadzieję. O wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2021-12-02
Anna
O modlitwę za mnie, w intencji 18-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści i dręczeń. O uwolnienie od skutków i konsekwencji grzechów przodków i innych osób z rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od internetu, gier i mediów, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, z nałogów i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O opiekę Matki Bożej.
2021-12-02
Anna
O uwolnienie od zła całej rodziny. O uwolnienie od skutków i konsekwencji grzechów przodków i innych osób z rodziny. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O zaufanie Panu Bogu całkowicie.
2021-11-28
Agata
O łaskę znalezienia dobrej pracy, uwolnienie od nałogu nikotynizmu i stanów depresyjnych, a także o szczerą spowiedź.
2021-11-28
Sławomira
O uwolnienie z nałogu alkoholizmu. Proszę Panie zlituj się nade mną.
2021-11-11
Agata
O łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny, znalezienie dobrej pracy dla mnie, dobrą spowiedź i i pomoc w cierpieniu dla Adolfa.
2021-11-05
Bernadera
O uzdrowienie mnie z depresji nerwicy oraz o uzdrowienie kręgosłupa. Proszę również o błogosławieństwo dla naszej rodziny oraz wszystkie potrzebne łaski.
2021-11-05
Zofia
O uwolnienie od grzechów przodków i ich skutków oraz o uwolnienie od wszelkiego zła i przekleństw.
2021-11-05
Anna
O modlitwę za mnie, w intencji 18-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści i dręczeń. O uwolnienie od uzależnienia od internetu, gier i mediów, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, z nałogów i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O opiekę Matki Bożej.
2021-11-05
Anna
O zdrowie i siłę, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O ulgę w bólu i dręczeniach. O całkowite zaufanie Panu Bogu. O wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2021-11-05
Anna
O przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas i uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń , nienawiści ,zniewoleń i nałogów. O uzdrowienie i nawrócenie. O przylgnięcie do Pana Boga. O uwolnienie od zła całej rodziny. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O zaufanie Panu Bogu całkowicie.
2021-11-04
Katarzyna
O łaskę uzdrowienia dla Katarzyny
2021-11-03
Halina
W intencji wiadomej Panu Bogu, Bóg zapłać za modlitwę.
2021-11-01
Tatiana
O miłość, pokój, zgodę w naszej Rodzinie. O dar zrozumienia i przebaczenia.
2021-11-01
Grażyna
O łaskę uzdrowienia dla Huberta. Bóg zapłać za modlitwę.
2021-10-27
jadwiga
W intencji Panu Bogu wiadomej
2021-10-15
Sonia
O przerwanie skutków grzechów popełnionych przez przodków, które mają wpływ na moje życie oraz o uwolnienie od ich konsekwencji dla mojej rodziny. O uwolnienie od przekleństw, nałogów, złorzeczeń, zła, zazdrości. O Bożą opiekę dla rodziny.
2021-10-15
Agnieszka
O cud uzdrowienia dla Krzysztofa. Jezu ufam Tobie.
2021-10-11
Anna
O przerwanie grzechów popełnianych przez przodków oraz uwolnienie od nieprzyjaciół i wrogów. Proszę Cię Panie Jezu o laskę błogosławieństwa dla całej rodziny. Jezu Ufam Tobie Amen
2021-10-07
Aneta
Za zdrowie dla mojego męża, który ma 32 lata, spadł z dachu i walczy o życie. Budował dom dla mnie i dla mojej 3 letniej córki. Kochamy go nad życie. Walczymy, ale potrzebujemy modlitwy i wsparcia duchowego. Proszę, błagam o modlitwę o mojego męża Jarosława Wolsztyńskiego.
2021-10-04
Iwona
Proszę o uzdrowienie wewnętrznych zranień mojej kochanej Córki Marleny, o zdrowie, opiekę Boża i Dary Ducha Świętego dla niej.
2021-10-01
Bożena
Proszę o modlitwę za dzielną dziewczynę Zuzie, aby pokonała chorobę.
2021-10-01
Julia
O przerwanie skutków grzechów popełnionych przez przodków, które mają wpływ na moje życie oraz o uwolnienie od ich konsekwencji dla mojej rodziny.
2021-09-30
Zoska
O uwolnienie rodziny od wszelkich przekleństw, złorzeczeń , nałogów, zła, wulgaryzmów, zazdrości. O błogosławieństwo i opiekę Bożą i Maryi. O cnoty Boskie i dary Ducha Świętego.
2021-09-30
Zofia
O opiekę Bożą dla moich dzieci i dla całej rodziny. O dary Ducha Świętego, o ochronę i opiekę Matki Bożej przed otaczającym nas złem. Jezu ufam Tobie.
2021-09-30
Anna
O uwolnienie od zła całej rodziny. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O zaufanie Panu Bogu całkowicie.
2021-09-30
Anna
O potrzebne łaski dla rodziny, o uwolnienie od zła, uzdrowienie i nawrócenie. O całkowite zaufanie Panu Bogu w bezsilności.
2021-09-30
Anna
O zdrowie i siłę, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O całkowite zaufanie Panu Bogu. O wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2021-09-30
Anna
O przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas i uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń i nienawiści. O uzdrowienie i nawrócenie. O przylgnięcie do Pana Boga.
2021-09-30
Anna
Bardzo proszę o modlitwę za mnie, w intencji 18-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści i dręczeń. O uwolnienie od uzależnienia od internetu, gier i mediów, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, z nałogów i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.
2021-09-27
Alicja
O łaskę zdrowia duszy i ciała dla Michała i Eweliny, o pomyślne wyniki badań.
2021-09-16
Agata
O uwolnienie od nerwicy, depresji, nałogu nikotynizmu i rozpaczy oraz o uzdrowienie emocjonalne.
2021-09-05
Anna
O uwolnienie od złego, o uzdrowienie od natrętnych myśli, depresji i Bogu wiadomych spraw.
2021-09-02
Anna
O zdrowie i siłę, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, beznadziei i chęci poddania się. O całkowite zaufanie Panu Bogu. O wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
2021-09-01
Anna
Proszę o modlitwę za mnie, w intencji 18-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści i dręczeń. O uwolnienie od uzależnienia od internetu, gier i mediów, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, z nałogów i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.
2021-09-01
Anna
O przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas i uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczenia i nienawiści. O uzdrowienie i nawrócenie.
2021-09-01
Anna
O potrzebne łaski dla rodziny, o uwolnienie od zła, uzdrowienie i nawrócenie. O całkowite zaufanie Panu Bogu w bezsilności. Matko Boża, Ty wiesz...
2021-08-24
Agata
O uwolnienie od magii, okultyzmu I braku wiary w Boga dla Anastazji I Oliwii oraz pomoc Ducha Świętego dla ich rodzin.
2021-08-06
Kasia
W intencji Panu Bogu wiadomej.
2021-08-06
Malgorzata
O miłosierdzie Boże dla zmarłych i łaskę żywej wiary w rodzinie.
2021-08-05
Anna
O uzdrowienie ciała i duszy, o przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas i uwolnienie od ich skutków dla całej rodziny. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O światło Ducha Świętego i Jego Dary, o potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. Matko Boża ratuj, módl się za nami.
2021-08-05
Anna
O modlitwę za mnie, w intencji 18-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza. O uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści i dręczeń. O uwolnienie od uzależnienia od internetu, gier i mediów, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, z nałogów i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O zdrowie i siłę, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, beznadziei i chęci poddania się. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O całkowite zaufanie Panu Bogu. O wypełnienie woli Bożej.
2021-08-02
Iwona
O uzdrowienie duszy i ciała oraz o odegnanie natrętnych myśli.
2021-08-01
Robert
O moją dziewczynę, by skończył się jej pech i zaznała wreszcie szczęścia.
2021-07-30
Bernadeta
O uzdrowienie z depresji, nerwicy lękowej i choroby kręgosłupa.
2021-07-27
Agata
O uzdrowienie i uwolnienie dla Oliwi I Anastazji.
2021-07-16
Bernadeta
O uzdrowienie córki z choroby i odbudowę relacji małżeńskich jak również relacji ojcowskiej miedzy tata a synem.
2021-07-09
Ernest
O uwolnienie od zniewolenia przy nerwicy natręctw, o wybaczenie grzechów i zdrowie dla córki Amelii, żony Darii i całej rodziny.
2021-07-06
Agnieszka
O rozwiązanie problemów w rodzinie mojego brata, o uzdrowienie z zaburzeń psychicznych bratowej.
2021-07-04
Agnieszka i Grzegorz
O dar rodzicielstwa dla Agnieszki i Grzegorza.
2021-07-02
Dominika
O zgodę w małżeństwie, o uwolnienie od lęków i uzdrowienie duszy i ciała, o prawdziwą miłość w rodzinie.
2021-07-02
Krystyna
O powrót do Boga Piotra, Marzeny, Jakuba, Anny, Sylwii.
2021-07-02
Ewa
O rozwiązanie problemów mojego brata i pocieszenie. Jezu zajmij się tym i nim. Jezu ufam Tobie. Maryjo mniej go w swojej opiece i całą moją rodzinę.
2021-07-02
Anna
O uzdrowienie ciała i duszy, o przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas i uwolnienie od ich skutków dla całej rodziny. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże.