1. Na 16:00 zapraszamy dzisiaj na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. W piątek na 17:30 na Drogę Krzyżową. 
  2. We wtorek o 17:30 nabożeństwo wotywne do św. Michała Archanioła.
  1. We środę Dzień Kobiet - dobra okazja, aby – komplementem, kwiatem, małym prezentem i modlitwą – podziękować naszym Paniom za wszystko: docenić ich codzienny trud oraz niepowtarzalne zalety. Wszystkim Paniom i Pannom składamy najlepsze życzenia błogosławieństwa Bożego, a szczególnie polecimy Was opiece Matki Bożej Miłosierdzia w środowej nowennie.
  2. U nas od środy od 17:00 rekolekcje dla czcicieli Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy.
  3. W piątek rozpoczęcie nowenny przed uroczystością św. Józefa, Oblubieńca NMP, opiekuna Kościoła świętego.
  4. Za tydzień początek rekolekcji wielkopostnych u Ojców Reformatów. Natomiast od 16 marca w Kolegiacie Misje Święte z okazji 700-lecia parafii. Ponieważ kiedyś jedna parafia obejmowała całe miasto i miejscowości okoliczne - zapraszamy wszystkich chętnych.
  5. Trwają zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową, która wyruszy od nas 17 marca. Zajrzyjmy na stronę: EDK.OPACTWO.PL.
  6. Zajrzyjmy na stolik z prasą katolicką. Z uwagi na różne zbiórki do puszek mogliśmy przegapić jakiś numery tygodników, a dzisiaj dodatkowo pojawia się odnowiony dwumiesięcznik “Miłujcie się” - “Trwajcie w miłości”. Poznamy w nim m. in. historie osób, które oddały swoje życie by ratować innych oraz przeczytamy ciekawy artykuł pt. „Od ateistki do siostry zakonnej”. Zachęcamy do lektury.
  7. Do najbliższego czwartku codziennie o 15:55 w Kinie na biegunach film “OPIEKUN” o św. Józefie. Nazajutrz rozpoczniemy nowennę do tego Patrona.
  8. Za tydzień zbierane będą datki dla dwudziestomiesięcznej Matyldy Momot z Jarosławia. Dziewczynka jest już po 2 operacjach serca, teraz, w Bostonie, czeka ją kolejna - ratująca życie. Koszt to ponad milion złotych.
  9. Klikając na obrazki poniżej możesz przesłać ofiarę:

ALBO NA RZECZ UCHODŹCÓW -  ALBO NA UTRZYMANIE KOŚCIOŁA - ALBO NA OSUSZENIE FUNDAMENTÓW KAPLICY