Nasza parafia zaprasza na Orszak Wszystkich Świętych, który rozpocznie się o  15:00 na jarosławskim rynku w miejscu dawnej Kolegiaty pw. Wszystkich Świętych. Po wspólnej modlitwie Koronką do Bożego Miłosierdzia, przejdziemy w orszaku do Kolegiaty, następnie Msza święta oraz bal Wszystkich Świętych. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież. 

  1. Zyskanie dla osoby zmarłej odpustu zupełnego jest nieporównywalne z żadnym innym wyrazem pamięci i wdzięczności.
  2. U nas wypominki za zmarłych o 17:30 oraz wypominki radiowe o 20:15. O 17:30 śpiewamy w kościele Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a o 20:15 także w kościele odmawiamy różaniec. Obydwa te nabożeństwa również niosą w sobie dar odpustu zupełnego. W każdy poniedziałek wieczorem Msza Święta w intencji dusz wypomnianych.
  3. W poniedziałek, 6 listopada, w Kolegiacie pod przewodnictwem Arcybiskupa Seniora odbędzie się dekanalne dziękczynienie za beatyfikację Rodziny Ulmów. Rozpoczęcie konferencją o godzinie 17.00 i różańcem o 17:30, natomiast o 18.00 Msza św. z przekazaniem relikwii. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców dekanatu Jarosław 1.
  4. Comiesięczna nowenna do św. Michała Archanioła we wtorek.
  5. W sobotę,  w liturgiczne wspomnienie św. Marcina, Narodowe Święto Niepodległości. Będziemy modlić się i dziękować Bogu za tych, którzy oddali swoje życie za wolność Ojczyzny oraz modlić się za Polaków w kraju i na emigracji. Obchody miejskie rozpoczną się o 9:45 na placu Mickiewicza, Msza świeta w Kolegiacie o 10:30. Dalsza część na Rynku.
  6. Grupa Anonimowych Alkoholików „Nowa droga” zaprasza wszystkie chętne osoby mające problem z alkoholem oraz bliskich tych osób, na spotkanie informacyjne pt.: Jak poradzić sobie z problemem alkoholowym oraz jaką pomoc mogą uzyskać osoby żyjące z osobą uzależnioną lub uwikłane w chorobę alkoholową. Spotkanie odbędzie się w Klasztorze OO. Dominikanów w Jarosławiu /sala – dawne przedszkole/ w dniu 12 listopada 2023 roku. czyli w niedziele za tydzień  w godz. 14:00 do 15:30
  7. W Kawiarence zapisy na rogale św. Marcina. W przedsionku prasa katolicka.