W naszym kościele w dzień Bożego Ciała Msze Święte o 7:30, o 11:30 i o 17:00. Nie ma Mszy o 10:00 - wszyscy idziemy wtedy do Kolegiaty. U nas po Mszy Świętej o 17:00 procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy dla tych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w procesji miejskiej.

  1. Nabożeństwo czerwcowe w niedziele o 16:30, w dni powszednie o 17:30. Godzinę wcześniej możliwość cichej adoracji Pana Jezusa. W dni robocze od 6:30 Godzinki ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wystrój kwiatowy kościoła w miesiącu czerwcu wzięła na siebie Straż Serca Jezusowego. Już teraz dziękujemy.
  2. We wtorek nowenna do św. Michała Archanioła.
  3. W czwartek Boże Ciało. Ks. Proboszcz zaprasza na uroczystą Mszę Świętą odpustową na placu przed Kolegiatą o godz. 10:00. Procesja przejdzie do Panny Marii. Gorąco zachęcamy do udziału w całej uroczystości w duchu wiary i miłości. Na cześć Pana Jezusa, który pójdzie wśród nas, jak chodził wśród mieszkańców Palestyny, starajmy się ozdobić okna mieszkań i sklepów, szczególnie przy trasie procesji.
  4. Prosimy o nie stawianie samochodów na trasie naszej procesji.
  5. Przez następne dni oktawa Bożego Ciała, codziennie procesje połączone z wieczornym nabożeństwem o 17:30. W niedzielę godzinę wcześniej. Dopiero potem Msza Święta.
  6. Zapraszamy dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe, a także młodsze już od najbliższego czwartku, aby mogły brać udział w procesjach przez cały tydzień oktawy.
  7. W Uroczystość Bożego Ciała o 19:00 w Rzeszowie wielki Koncert Ewangelizacyjny „Jednego Serca - Jednego Ducha”.
  8. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dyspensy udzielił ks. abp Adam Szal, zobowiązując korzystających z dyspensy do złożenia ofiary na Caritas Archidiecezji Przemyskiej lub na misje.
  9. Na rynek czytelniczy wchodzi nowe pismo katolickie p.t. „MAGAZYN NIEDZIELI”. Będzie ukazywać się raz na 3 miesiące w cenie 15 zł. Dostępny w przedsionku.