W czwartek rano z Przemyśla wyruszy diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Szczegółowe informacje na stronie internetowej pielgrzymka.przemyska.pl.

 1. W niedzielny wieczór o 16:30 ostatnie nabożeństwo czerwcowe. W tym miejscu dziękujemy Arcybractwu Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa za odczytywanie rozważań oraz za czerwcowy wystrój kwiatowy naszej świątyni. Dziękujemy też  panom z Muzyki Dawnej za wytrwałe animowanie Godzinek przez cały miesiąc.
 2. We wtorek wieczorem u nas nabożeństwo do św. Michała Archanioła
 3. W piątek o 6:30 z kościoła Królowej Polski na pielgrzymi szlak wyruszy jarosławska Grupa św. Brata Alberta. Zapraszamy na wspólną modlitwę i pożegnanie pielgrzymów. 
 4. Codzienny wieczorny różaniec u nas o 20:15 będzie odmawiany także w łączności z pielgrzymką.
 5. W tym tygodniu przypadają dni naszej odnowy wewnętrznej: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca lipca.
 6. W czasie wakacji kontynuujemy codzienny dyżur w konfesjonale od 9:30 do 11:00. Niekiedy tylko z powodu wakacyjnych wyjazdów księży może nastąpić przerwa na czas Mszy Świętej o godz. 10:00.
 7. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej Straż Honorowa zaprasza na adorację w formie Godziny Świętej. 
 8. W pierwszy piątek od 19:00 nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie transmitowane także przez nasze radio i telewizję FARA. Na zakończenie czwarta w tym dniu Eucharystia.
 9. W pierwszą sobotę od 9:15 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
 10. W ostatnią niedziele każdego miesiąca zbiórka do puszek na Radio Fara. Z kolei za tydzień niedziela adoracyjna.
 11. Dziękujemy za pomoc finansową z dopiskiem – tytułem przelewu NA CELE KULTU RELIGIJNEGO bądź też DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA przekazywaną na konto: 58 9096 0004 2001 0042 7517 0001 Rektorat św. Mikołaja; ul. Benedyktyńska 5; PL 37-500 Jarosław * Bank Spółdzielczy Jarosław; Code BIC/SWIFT: POLU PL PR