1. Jutro św. Floriana, w piątek rocznica poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu, w sobotę – świętych Filipa i Jakuba, Apostołów.
  2. W I czwartek po Mszy wieczornej adoracyjna Godzina Święta prowadzona przez członków Straży Honorowej NSPJ.
  1. W I piątek dodatkowo od 19:00 modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne - w tym od 21:00  Msza Święta. Wszystko oczywiście transmitowane przez Radio I Telewizję FARA. 
  2. Nazajutrz I sobota miesiąca i od 9:15 tradycyjne nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Zakończy się Eucharystią w tej intencji o 10:00.
  3. W niedzielę na Sumie będziemy gościć Straż Grobową i orkiestrę dętą z Ożańska - parafia Wierzbna. Jest to pokłosie Ogólnopolskiej Parady Straży Wielkanocnych, w której wzięło udział dwa tysiące tzw. Turków. Zapoznajmy się z tym unikalnym folklorem ziem polskich i regionu Podkarpacia. Moze ktos sam przed laty czynnie tworzył tę tradycję?
  4. Nasz parafianin Przemysław Olejarz przygotowuje się do przyjęcia święceń kapłańskich, które ma przyjąć 27 maja 2023 roku w katedrze elbląskiej. Polecamy jego osobę modlitwom parafian, gdyby ktoś znał niegodne zachowania kandydata do święceń zobowiązany jest w sumieniu do powiadomienia nasz urząd parafialny.