1. W Kolegiacie trwają misje parafialne. We wtorek dzień spowiedzi świętej, a jednocześnie dzień chorych i starszych połączony z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. W środę o 18:00 zakończenie i procesja do krzyża misyjnego.
  1. W piątek ok. 400 osób wyruszyło od nas na noc na 20 tras Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Bogu niech będą dzięki.
  2. Jutro przeniesiona z racji wielkopostnej niedzieli uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Msze święte u nas o 7:00, 10:00 i 17:30. Po tej ostatniej spotkanie formacyjne Ruchu Kultury Chrześcijańskiej “Odrodzenie”.
  3. W modlitwie pamiętamy o ojcach rodzin oraz o solenizantach, wśród nich o abp. Józefie Michaliku.
  4. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Ochronę Życia, który zakończymy w sobotę na Zwiastowanie Pańskie. Wtedy przed wieczorną Eucharystią odnowimy Duchową Adopcję Dzieci Poczętych.
  5. W najbliższy piątek przypada 102. rocznica urodzin Ks. Franciszka Blachnickiego – założyciela Ruchu Światło-Życie. Rozważania Drogi Krzyżowej oparte o Jego teksty.
  6. Dzisiaj do brązowej puszki składamy datki na Fundację Wzrastanie, która prowadzi hospicjum i schronisko przy ul. Sanowej.
  7. Ofiary na wystrój Bożego Grobu mieliśmy zbierać na Gorzkich Żalach tylko w te niedziele, kiedy nie będzie zbiórek do puszek na inne cele. Ponieważ jednak co tydzień jesteśmy proszeni o takie zbiórki na ofiary kataklizmów, na chore dzieci, na stowarzyszenia charytatywne, zatem na Gorzkich Żalach od dziś wystawimy puszkę na Boży Grób.
  8. Nadal służymy pomocą w sprawach podatkowych.
  9. Za tydzień puszka na Radio Fara i zmiana czasu - śpimy godzinę krócej.
  10. Burmistrz Waldemar Paluch zaprasza mieszkańców miasta na otwarte spotkania w poszczególnych dzielnicach zgodnie z harmonogramem. Jutro o 18:00 w Szkole Podstawowej nr 6 - nasza dzielnica nr 1. Pozostałe terminy na plakacie.