W piątek kończymy rok szkolny.

  1. Zapraszamy codziennie na poranny śpiew Godzinek ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz na wieczorne nabożeństwa czerwcowe.
  2. We wtorek kolejna rocznica święceń ks. prał. Mariana Rajchla.
  3. W czwartek od 19:00 w parku Baśki Puzon obok dawnej cerkwi Koncert Uwielbienia w wykonaniu zespołu NieBo - nieco związanego także z naszym Opactwem. Wstęp wolny.
  4. W piątek kończymy rok szkolny. Specjalne Msze święte w kościołach parafialnych. Spowiedź u nas codziennie rano i wieczorem oraz przed południem.
  5. W sobotę po Mszy wieczornej w kościele Królowej Polski odbędzie się spotkanie organizacyjne dla Pielgrzymów Jasnogórskich.
  6. Za tydzień Dzień Ojca – pamiętajmy o żyjących i zmarłych w naszych modlitwach.
  7. Caritas Archidiecezji Przemyskiej wydało nowy album „Tym żyjemy” z historycznej beatyfikacji Rodziny Ulmów. Pozycja ta będzie dostępna od przyszłej niedzieli w zakrystii w cenie 100 zł. –  jako cegiełka na budowę Centrum Dziedzictwa Błogosławionej Rodziny Ulmów w Markowej.
  8. Dziękujemy za pomoc finansową z dopiskiem – tytułem przelewu NA CELE KULTU RELIGIJNEGO bądź też DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA przekazywaną na konto: 58 9096 0004 2001 0042 7517 0001 Rektorat św. Mikołaja; ul. Benedyktyńska 5; PL 37-500 Jarosław * Bank Spółdzielczy Jarosław; Code BIC/SWIFT: POLU PL PR