1. Każda Msza Święta jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności.
  1. Pojutrze świętych Cyryla i Metodego, Patronów Europy.
  2. W środę wspomnienie bł. Michała Sopoćki – spowiednika i kierownika duchowego św. s. Faustyny. Wieczorem nowenna maryjna i specjalne modlitwy o beatyfikację Służebnicy Bożej Anny Jenke. Będzie to dokładnie 47. rocznica jej śmierci.
  3. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. W ten sam dzień u Panny Marii pierwszy z trzech dni, przygotowującego do wielkiego postu, czterdziestogodzinnego nabożeństwa eucharystycznego.
  4. Najbliższy czwartek to tzw. „tłusty czwartek”. Kawiarenka Benedyktyńska przyjmuje do jutra zamówienia na pączki, a dziś oprócz sernika udostępnia kremówki.
  5. W piątek natomiast o 17:30 w szkole muzycznej Wieczór polsko-ukraińskiej muzyki przygotowany przez prof. Aleksandra Kozińskiego.
  6. Za tydzień dni otwarte w szkołach podstawowych: nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi od 10:00 do 14:00, a nr 4 od 11:00 do 15:00.
  7. Tym razem w Sanoku od piątku do Niedzieli Miłosierdzia Bożego odbędzie się jubileuszowe trzydzieste spotkanie młodych naszej archidiecezji. Zapisy w parafiach.
  8. W przedsionku puszka CARITAS na datki z przeznaczeniem na pomoc poszkodowanym przez ostatnie trzęsienie ziemi. Bóg zapłać.