Św. Michał Archanioł

„Święty Michale Archaniele!

Dziękujemy Bogu Trójjedynemu za Ciebie i za te dni, za wszystkie łaski i wysłuchane modlitwy.
Dziękujemy za posługę Księży Michalitów i za pana Kierowcę. Za ich modlitwę, za ich słowa, za ich Świadectwo, za ich życzliwość…
Zostaniesz z nami w swojej Figurze, dla której odtąd będzie stałe miejsce w naszym kościele.
Zostaniesz z nami w pierwszowtorkowych nabożeństwach, w pieśniach i Koronce, w codziennej modlitwie Leona XIII i w posłudze egzorcysty.
Zostaniesz z nami z nadzieją, że kolejne, a ostatecznie wszystkie kościoły Jarosławia, przeżyją Twoje nawiedzenie.
I znów obejmiesz panowanie nad naszym miastem nie tyle przez Figurę wznoszącą się nad Rynkiem, co przez królowanie w naszych sercach i codzienności.” – (w nawiązaniu do aktu kończącego peregrynację w naszym Opactwie w 2015 r.)

Dopełniając złożonych wówczas obietnic podjęliśmy comiesięczną modlitwę w każdy pierwszy wtorek miesiąca:

16:30 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu do cichej adoracji
17:30 – Nabożeństwo dziękczynno-błagalne do Św. Michała i chórów anielskich
18:00 – Msza Święta wotywna do Św. Michała Archanioła

Módl się razem z nami…

Dodaj nowy wpis

 
 
 
 
*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.
Wpis pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora.
91 wpisów.
Czciciel dnia 30 stycznia 2021 o 22:05:
O zdrowie dla żony, udaną operację dla szwagierki. O radość życia wiecznego dla zmarłych, których polecam w modlitwach, szczególnie dla ks. Mariana Rajchela i p. Ireny Mazurkiewicz oraz miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.
Twój czciciel dnia 30 listopada 2020 o 21:34:
O zdrowie dla żony oraz udaną operację dla szwagierki. O radość życia wiecznego dla zmarłych, których polecam w modlitwach oraz miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.
Anna dnia 3 listopada 2020 o 08:30:
O zdrowie duszy i ciała, o wolę życia dla Grzegorza.
Twój czciciel dnia 3 listopada 2020 o 06:39:
O zdrowie dla żony oraz o udaną operację dla szwagierki. O radość życia wiecznego dla zmarłych, których polecam w modlitwach oraz miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.
Twój czciciel dnia 5 października 2020 o 21:34:
O zdrowie dla żony oraz o udaną operację dla szwagierki. O radość życia wiecznego dla śp. ks. Franciszka Rząsy oraz miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.
Dorota dnia 6 września 2020 o 21:33:
W intencji Eryka, by przesłał być nękany i prześladowany, by wytrwał w drodze do kapłaństwa i odnalazł pokój serca.
Grazyna dnia 5 września 2020 o 10:58:
O łaskę nawrócenia dla synów
Twój czciciel dnia 30 sierpnia 2020 o 22:44:
O uwolnienie od uzależnień dla siostrzenicy Aleksandry i o łaskę nawrócenia dla Niej. O nawrócenie dla chrześniaka, dla Łukasza, o zdrowie dla Oli i Katarzyny oraz o miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących. Twój czciciel
Czciciel dnia 4 sierpnia 2020 o 10:46:
O uwolnienie od uzależnień dla siostrzenicy Aleksandry, o łaskę nawrócenia dla Niej. O nawrócenie dla chrześniaka, dla Łukasza, o zdrowie dla Oli oraz o miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących. Twój czciciel
Czcicielka dnia 10 lipca 2020 o 09:08:
Święty Michale Archaniele proszę wyproś uwolnienie od złego ducha dla Mariusza, Jacka, Mateusza, Mateusza, Kazimierza, Alicji, Janiny, Zbigniewa, Tomasza i Stanisława.
Twój czciciel dnia 7 lipca 2020 o 07:44:
O uwolnienie od uzależnień dla siostrzenicy Aleksandry, o łaskę nawrócenia dla Niej, dla chrześniaka, dla Łukasza oraz miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących oraz o szczególną opiekę nad Polską.
Twój czciciel dnia 2 czerwca 2020 o 10:33:
O uwolnienie od uzależnień dla siostrzenicy Aleksandry, o łaskę nawrócenia dla Niej, dla chrześniaka, dla Łukasza oraz miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących.
Wazne dnia 26 kwietnia 2020 o 22:01:
O dobrą pracę dla męża, o dar potomstwa dla Teresy, o wyjście z nieczystości dla Krzyśka, Darka, Damiana, Łukasza, Mateusza, Damiana, Wojtka
Wierząca dnia 26 kwietnia 2020 o 21:59:
Aby udało się odzyskać Józefowi pieniądze od Tomasza, o pozytywne i szczęśliwe zakończenie także innej sprawy sądowej bez uszczerbku finansowego dla Józefa
Marcin dnia 1 marca 2020 o 22:40:
Św. Archaniele Michale proszę Cię aby w miejscu mojej pracy zwyciężyła sprawiedliwość, dobro, miłość i prawdziwa solidarność między ludźmi. Dziękuję za Twoją opieką, za to że jesteś naszym obrońcą przed złem
Twój Czciciel dnia 1 marca 2020 o 12:28:
Święty Michale Archaniele broń mnie od wszelkich pokus, podszeptów złego ducha, pychy i wspomagaj Swoją mocą w walce ze złymi skłonnościami.
Twój Czciciel dnia 1 marca 2020 o 12:25:
O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla mnie i mojej rodziny. O łaskę przebaczenia, pojednania i o dobre relacje w rodzinie, w pracy, sąsiedztwie. O ochronę od wszelkich niebezpieczeństw dla moich bliskich, uwolnienie od lęku i Złego Ducha.
Grzegorz dnia 1 marca 2020 o 11:54:
Święty Michale Archaniele proszę o dobrą żonę i łaskę założenia rodziny
Twój czciciel dnia 2 lutego 2020 o 19:56:
O uwolnienie od uzależnień dla siostrzenicy Aleksandry, o łaskę nawrócenia dla Niej i dla chrześniaka oraz miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiącym.
... dnia 2 lutego 2020 o 18:48:
O opiekę Michała Archanioła dla całej rodziny, ochronę przed złem. Za przyczyną św. Michała Archanioła – wysłuchaj nas Panie.