„W każdy pierwszy piątek miesiąca prowadzimy czuwanie obejmujące modlitwy uwielbienia, modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne, konferencję i Mszę Świętą na zakończenie. (…) Naszą radością jest to, że wielu ludzi spotyka tutaj żywego Pana Jezusa.” – ze wspomnień ks. Marka Wasąga – inicjatora tego nabożeństwa w 2005 r.

Program:
19:30 – Modlitwa uwielbienia, dziękczynienia, przebłagania i prośby o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne
20:30 – Apel jasnogórski i konferencja
21:00 – Modlitwa uwielbienia, dziękczynienia, przebłagania i prośby o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne
22:00 – Eucharystia w intencjach wcześniej przekazanych

Wszystkie lub niektóre punkty programu są transmitowane przez nasze Radio Fara na częstotliwości 98,2 FM w regionie północnym, na częstotliwości 104,5 FM w regionie południowym Archidiecezji oraz na cały świat przez Internet: radiofara.pl

GORĄCO ZAPRASZAMY!

W ramach tego nabożeństwa odprawiamy w naszej świątyni Mszę Świętą zbiorową w przekazanych wcześniej intencjach, a będących modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne.

Módl się razem z nami…

Dodaj nowy wpis

 
 
 
 
*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.
Wpis pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora.
389 wpisów.
Agnieszka dnia 3 grudnia 2021 o 16:24:
O uzdrowienie córki z depresji i powrót do kościoła i Boga
Anna dnia 2 grudnia 2021 o 17:09:
O przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas i uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, zniewoleń i nałogów. O uzdrowienie i nawrócenie. O przemianę serc. O przylgnięcie do Pana Boga. O uwolnienie od zła całej rodziny. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O zaufanie Panu Bogu całkowicie.
Anna dnia 2 grudnia 2021 o 14:54:
O zdrowie i siłę, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O ulgę w bólu i dręczeniach. O całkowite zaufanie Panu Bogu. O pokój serca, o nadzieję. O wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
Anna dnia 2 grudnia 2021 o 14:53:
O modlitwę za mnie, w intencji 18-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści i dręczeń. O uwolnienie od skutków i konsekwencji grzechów przodków i innych osób z rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od internetu, gier i mediów, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, z nałogów i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O opiekę Matki Bożej.
Anna dnia 2 grudnia 2021 o 14:52:
O uwolnienie od zła całej rodziny. O uwolnienie od skutków i konsekwencji grzechów przodków i innych osób z rodziny. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O zaufanie Panu Bogu całkowicie.
Agata dnia 28 listopada 2021 o 10:19:
O łaskę znalezienia dobrej pracy, uwolnienie od nałogu nikotynizmu i stanów depresyjnych, a także o szczerą spowiedź.
Sławomira dnia 28 listopada 2021 o 06:50:
O uwolnienie z nałogu alkoholizmu. Proszę Panie zlituj się nade mną.
Agata dnia 11 listopada 2021 o 06:58:
O łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny, znalezienie dobrej pracy dla mnie, dobrą spowiedź i i pomoc w cierpieniu dla Adolfa.
Bernadera dnia 5 listopada 2021 o 10:51:
O uzdrowienie mnie z depresji nerwicy oraz o uzdrowienie kręgosłupa. Proszę również o błogosławieństwo dla naszej rodziny oraz wszystkie potrzebne łaski.
Zofia dnia 5 listopada 2021 o 08:52:
O uwolnienie od grzechów przodków i ich skutków oraz o uwolnienie od wszelkiego zła i przekleństw.
Anna dnia 5 listopada 2021 o 02:19:
O modlitwę za mnie, w intencji 18-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści i dręczeń. O uwolnienie od uzależnienia od internetu, gier i mediów, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, z nałogów i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O opiekę Matki Bożej.
Anna dnia 5 listopada 2021 o 02:15:
O zdrowie i siłę, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O ulgę w bólu i dręczeniach. O całkowite zaufanie Panu Bogu. O wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
Anna dnia 5 listopada 2021 o 02:13:
O przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas i uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń , nienawiści ,zniewoleń i nałogów. O uzdrowienie i nawrócenie. O przylgnięcie do Pana Boga. O uwolnienie od zła całej rodziny. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O zaufanie Panu Bogu całkowicie.
Katarzyna dnia 4 listopada 2021 o 03:22:
O łaskę uzdrowienia dla Katarzyny
Halina dnia 3 listopada 2021 o 16:42:
W intencji wiadomej Panu Bogu, Bóg zapłać za modlitwę.
Tatiana dnia 1 listopada 2021 o 19:40:
O miłość, pokój, zgodę w naszej Rodzinie. O dar zrozumienia i przebaczenia.
Grażyna dnia 1 listopada 2021 o 10:57:
O łaskę uzdrowienia dla Huberta. Bóg zapłać za modlitwę.
jadwiga dnia 27 października 2021 o 15:50:
W intencji Panu Bogu wiadomej
Sonia dnia 15 października 2021 o 19:58:
O przerwanie skutków grzechów popełnionych przez przodków, które mają wpływ na moje życie oraz o uwolnienie od ich konsekwencji dla mojej rodziny. O uwolnienie od przekleństw, nałogów, złorzeczeń, zła, zazdrości. O Bożą opiekę dla rodziny.
Agnieszka dnia 15 października 2021 o 08:55:
O cud uzdrowienia dla Krzysztofa. Jezu ufam Tobie.