„W każdy pierwszy piątek miesiąca prowadzimy czuwanie obejmujące modlitwy uwielbienia, modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne, konferencję i Mszę Świętą na zakończenie. (…) Naszą radością jest to, że wielu ludzi spotyka tutaj żywego Pana Jezusa.” – ze wspomnień ks. Marka Wasąga – inicjatora tego nabożeństwa w 2005 r.

Program:
19:30 – Modlitwa uwielbienia, dziękczynienia, przebłagania i prośby o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne
20:30 – Apel jasnogórski i konferencja
21:00 – Modlitwa uwielbienia, dziękczynienia, przebłagania i prośby o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne
22:00 – Eucharystia w intencjach wcześniej przekazanych

Wszystkie lub niektóre punkty programu są transmitowane przez nasze Radio Fara na częstotliwości 98,2 FM w regionie północnym, na częstotliwości 104,5 FM w regionie południowym Archidiecezji oraz na cały świat przez Internet: radiofara.pl

GORĄCO ZAPRASZAMY!

W ramach tego nabożeństwa odprawiamy w naszej świątyni Mszę Świętą zbiorową w przekazanych wcześniej intencjach, a będących modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne.

Módl się razem z nami…

Dodaj nowy wpis

 
 
 
 
*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.
Wpis pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora.
389 wpisów.
Agata dnia 30 stycznia 2022 o 18:34:
O uzdrowienie syna, żeby pokonał lek i poszedł do szkoły
Darek dnia 30 stycznia 2022 o 14:52:
O uwolnienie od zła i uzdrowienie z depresji dla mojej żony.
Anna dnia 22 stycznia 2022 o 16:00:
O uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne oraz uzdrowienie z problemów żołądkowo-jelitowych.
Magdalena dnia 20 stycznia 2022 o 13:55:
Jezu Ufam Tobie. Zachowaj mnie i moje dzieci od wszelkiej zazdrości, nienawiści i złorzeczeń przekleństw. Otocz nas swoją opieką. Obdarz moje dzieci zdrowiem i miłością. Ciebie prosimy wysłuchaj nas Panie. Bóg zapłać.
Ewelina dnia 18 stycznia 2022 o 19:14:
O uzdrowienie dla mojej mamy. Ma raka jelita.
Barbara dnia 7 stycznia 2022 o 18:24:
O uzdrowienie córki, o siłę do walki z chorobą dla niej i dla rodziny.
Jolanta dnia 7 stycznia 2022 o 15:49:
W intencji syna Michała, o uwolnienie i uzdrowienie, pomoc w wyjściu z tarapatów finansowych i Bożą ochronę przed złem.
Magdalena dnia 7 stycznia 2022 o 15:31:
O uwolnienie od zła i zazdrości całej rodziny oraz o zdrowie. Boże mniej nas w swojej opiece.
Agnieszka dnia 7 stycznia 2022 o 11:19:
O uzdrowienie córki z depresji, o wiarę i miłość w Boga dla córki
Halina dnia 7 stycznia 2022 o 09:25:
O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla całej rodziny, dobrą żonę dla syna, dobrego męża dla córki, o zgodę w rodzinie, o zaufanie Bogu całkowicie
Anna dnia 6 stycznia 2022 o 22:46:
O modlitwę za mnie, w intencji 18-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści i dręczeń. O uwolnienie od skutków i konsekwencji grzechów przodków i innych osób z rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od Internetu, gier i mediów, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, z nałogów i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O opiekę Matki Bożej.
Anna dnia 6 stycznia 2022 o 22:42:
O zdrowie i siłę, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów. O całkowite zaufanie Panu Bogu. O wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
Anna dnia 6 stycznia 2022 o 22:39:
Proszę o modlitwę za mnie i rodzinę. O przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas i uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń , nienawiści, zniewoleń i nałogów. O uzdrowienie i nawrócenie. O przylgnięcie do Pana Boga. O uwolnienie od zła całej rodziny. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O zaufanie Panu Bogu całkowicie.
Teresa dnia 6 stycznia 2022 o 19:30:
O zdrowie dla mamy i całej rodziny
Teresa dnia 6 stycznia 2022 o 18:59:
O zdrowie całej rodziny i szczęśliwy powrót
Teresa dnia 6 stycznia 2022 o 18:53:
O uzdrowienie syna
Zosia dnia 6 stycznia 2022 o 18:06:
Za wstawiennictwem Maryi proszę o uwolnienie mojej rodziny od wszelkich nałogów, przekleństw, otaczającego nas zła. Proszę o umocnienie wiary i dary Ducha Św. dla moich dzieci, męża i dla mnie.
Zofia dnia 6 stycznia 2022 o 18:02:
O uzdrowienie dla siostrzeńca z ciężkiej choroby. Panie, jeśli taka jest Twoja wola ulecz ciało i duszę.
Halina dnia 6 stycznia 2022 o 17:04:
O uwolnienie z przekleństw i złorzeczeń, o uzdrowienie dla syna i o dobrą przyszłość dla niego, żeby skończył studia mógł się uczyć i pracować, o zdrowie dla nas, o dobrą przyszłość dla mojej córki żeby była szczęśliwa, o zgodę w rodzinie, o błogosławieństwo Boże i całkowite zaufanie Bogu
Marta dnia 3 grudnia 2021 o 20:46:
O uzdrowienie z raka języka dla Stanisława, w intencji Haliny: o zdrowie, o uzdrowienie z cukrzycy i schizofrenii, w intencji Klaudii: o nawrócenie, w intencji Piotra: o nawrócenie i przemianę życia, w intencji Patryka: o nawrócenie i dobrą żonę.