„W każdy pierwszy piątek miesiąca prowadzimy czuwanie obejmujące modlitwy uwielbienia, modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne, konferencję i Mszę Świętą na zakończenie. (…) Naszą radością jest to, że wielu ludzi spotyka tutaj żywego Pana Jezusa.” – ze wspomnień ks. Marka Wasąga – inicjatora tego nabożeństwa w 2005 r.

Program:
19:30 – Modlitwa uwielbienia, dziękczynienia, przebłagania i prośby o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne
20:30 – Apel jasnogórski i konferencja
21:00 – Modlitwa uwielbienia, dziękczynienia, przebłagania i prośby o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne
22:00 – Eucharystia w intencjach wcześniej przekazanych

Wszystkie lub niektóre punkty programu są transmitowane przez nasze Radio Fara na częstotliwości 98,2 FM w regionie północnym, na częstotliwości 104,5 FM w regionie południowym Archidiecezji oraz na cały świat przez Internet: radiofara.pl

GORĄCO ZAPRASZAMY!

W ramach tego nabożeństwa odprawiamy w naszej świątyni Mszę Świętą zbiorową w przekazanych wcześniej intencjach, a będących modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne.

Módl się razem z nami…

Dodaj nowy wpis

 
 
 
 
*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.
Wpis pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora.
389 wpisów.
Agnieszka dnia 24 lutego 2022 o 08:46:
Maryjo. proszę o łaskę uzdrowienia Krzysztofa. Jezu ufam Tobie.
Aniela dnia 20 lutego 2022 o 10:48:
Proszę o przemianę życia i serca Pauliny.O łaskę nawrócenia i silną wiarę dla Magdaleny i ŁukaszaO Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Św. dla dzieci i wnuków
Agnieszka dnia 18 lutego 2022 o 08:33:
Jezu, proszę o cud uzdrowienia Krzysztofa. Jezu ufam Tobie.
Agnieszka dnia 11 lutego 2022 o 16:39:
Jezu, proszę o łaskę uzdrowienia dla Krzysztofa. Jezu ufam Tobie.
Barbara dnia 4 lutego 2022 o 19:12:
Jezu ulituj się nad córka, jest bardzo chora. Proszę o uzdrowienie jej z ciężkiej choroby, o siłę do walki z chorobą oraz o zdrowie dla rodziny, dla jej dzieci i męża.
Anna dnia 4 lutego 2022 o 18:37:
O uzdrowienie małej Vikuni, wszystkich chorych i zniewolonych w rodzinie, o przysporzenie wiary nadziei i miłości
Izabela dnia 4 lutego 2022 o 16:58:
O potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny
Agnieszka dnia 4 lutego 2022 o 14:17:
O uzdrowienie z depresji dla córki i wiarę w Boga
Stanislawa dnia 4 lutego 2022 o 10:47:
Panie Jezu ufam Tobie, proszę o zdrowie, opiekę Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie, dzieci i rodziny.
Anna dnia 4 lutego 2022 o 01:01:
O zdrowie i siłę, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów. O całkowite zaufanie Panu Bogu. O pokój serca. O wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
Anna dnia 4 lutego 2022 o 01:00:
O powrót do zdrowia dla mnie, innych chorych z rodziny, bliskich i znajomych. O właściwe rozpoznanie, leczenie i brak powikłań. O potrzebne łaski.
Anna dnia 4 lutego 2022 o 00:58:
W intencji 18-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od Internetu, gier i mediów, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, z nałogów i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O opiekę Matki Bożej.
Anna dnia 4 lutego 2022 o 00:56:
O przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas i uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń , nienawiści, zniewoleń i nałogów. O uzdrowienie i nawrócenie. O przylgnięcie do Pana Boga. O uwolnienie od zła całej rodziny. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O zaufanie Panu Bogu całkowicie. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.
Magda i Adam dnia 3 lutego 2022 o 22:14:
O uwolnienie od wszelkiego zła, od przekleństw, złorzeczeń, zazdrości i chorób. O uzdrowienie duszy i ciała. O pokój serca i o rozwiązanie trudnej sytuacji. O Bożą pomoc, błogosławieństwo na każdy dzień życia i siłę w radzeniu sobie z własnymi słabościami. O miłość..
Halina dnia 3 lutego 2022 o 21:21:
O uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne i uzdrowienie z problemów psychicznych mojego męża, siłę, cierpliwość i wytrwałość dla mnie i całkowite zaufanie Bogu
Halina dnia 3 lutego 2022 o 21:16:
O błogosławieństwo opiekę i zdrowie dla mojej córki i syna, żeby omijało ich wszelkie zło, żeby byli szczęśliwi i nie byli samotni i o dary Ducha Świętego. Otocz ich swoją opieką, obdarz zdrowiem i miłością.
Halina dnia 3 lutego 2022 o 21:07:
O zdrowie dla syna, żeby już nigdy więcej nie nastąpił nawrót choroby, żeby był samodzielny, mógł się uczyć, skończył studia i mógł pracować i żeby był szczęśliwy. Jezu ufam Tobie.
Halina dnia 3 lutego 2022 o 20:59:
O przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas i uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń i nienawiści. O uwolnienie od zła dla całej rodziny. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.
Joanna dnia 30 stycznia 2022 o 19:17:
Panie Boże Wszechmogący, w Trójcy Świętej Jedyny, proszę Ciebie w pokorze o łaskę uwolnienia, uzdrowienia serca, duszy i ciała dla mnie samej oraz wszystkich ludzi Bogu wiadomych, okaż nam Panie Miłosierdzie swoje i daj nam swoje zbawienie. Amen
Barbara dnia 30 stycznia 2022 o 18:35:
O uwolnienie z niepowodzeń życiowych