„W każdy pierwszy piątek miesiąca prowadzimy czuwanie obejmujące modlitwy uwielbienia, modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne, konferencję i Mszę Świętą na zakończenie. (…) Naszą radością jest to, że wielu ludzi spotyka tutaj żywego Pana Jezusa.” – ze wspomnień ks. Marka Wasąga – inicjatora tego nabożeństwa w 2005 r.

Program:
19:30 – Modlitwa uwielbienia, dziękczynienia, przebłagania i prośby o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne
20:30 – Apel jasnogórski i konferencja
21:00 – Modlitwa uwielbienia, dziękczynienia, przebłagania i prośby o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne
22:00 – Eucharystia w intencjach wcześniej przekazanych

Wszystkie lub niektóre punkty programu są transmitowane przez nasze Radio Fara na częstotliwości 98,2 FM w regionie północnym, na częstotliwości 104,5 FM w regionie południowym Archidiecezji oraz na cały świat przez Internet: radiofara.pl

GORĄCO ZAPRASZAMY!

W ramach tego nabożeństwa odprawiamy w naszej świątyni Mszę Świętą zbiorową w przekazanych wcześniej intencjach, a będących modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne.

Módl się razem z nami…

Dodaj nowy wpis

 
 
 
 
*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.
Wpis pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora.
389 wpisów.
Agnieszka dnia 1 kwietnia 2022 o 15:41:
O uwolnienie od złych duchów i wiarę w Boga dla córki
Agnieszka dnia 1 kwietnia 2022 o 15:38:
O uzdrowienie z depresji i o łaskę wiary dla córki
Tatiana dnia 31 marca 2022 o 17:47:
O miłość, pokój, zgodę, o dar przebaczenia w naszej rodzinie. Panie Ty najlepiej wiesz czego nam potrzeba.
Anna dnia 31 marca 2022 o 03:06:
W intencji Anny i jej 19-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od Internetu, gier i mediów, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, z nałogów i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O opiekę Matki Bożej.
Anna dnia 31 marca 2022 o 03:03:
O zdrowie i siłę, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów. O łaskę zaufania Panu Bogu całkowicie. O pokój serca. O nadzieję. O wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
Anna dnia 31 marca 2022 o 02:59:
W intencji rodziny. O przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas , uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń , nienawiści, zniewoleń i nałogów. O uzdrowienie i nawrócenie. O przylgnięcie do Pana Boga. O uwolnienie od zła całej rodziny. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O zaufanie Panu Bogu całkowicie. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.
Halina dnia 30 marca 2022 o 13:07:
O uwolnienie od przekleństwa i złorzeczeń przodków oraz innych osób oraz przerwanie ich skutków i konsekwencji, o uwolnienie dla całej rodziny, o uzdrowienie duszy i serca. Panie Boże Wszechmogący, okaż nam swoje miłosierdzie i błogosław każdego dnia. Jezu ufam Tobie.
Halina dnia 30 marca 2022 o 12:50:
Panie Boże Wszechmogący błagam o zdrowie dla mojego syna, żeby chciał się uczyć, skończył studia, by był samodzielny, przywróć mu radość życia i chęć do życia. Boże, Ty wiesz najlepiej co go trapi. Proszę o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski oraz o umiejętność podejmowania słusznych decyzji. Jezu ufam Tobie.
Grażyna dnia 30 marca 2022 o 08:09:
Panie Boże Wszechmogący błagam o uzdrowienie z choroby nowotworowej dla mojej Mamusi- Zofii. Błagam daj jej siłę do walki oraz spraw, by choroba odeszła i już nigdy nie wracała.
Bernadeta dnia 29 marca 2022 o 09:31:
O uzdrowienie z depresji i nerwicy lękowej.
Łucja dnia 26 marca 2022 o 15:27:
Panie Boże Wszechmogący, w Trójcy Świętej Jedyny, proszę w pokorze o łaskę uwolnienia, uzdrowienia serca duszy i ciała dla mnie samej oraz całej mojej rodziny. Okaż nam Panie miłosierdzie Swoje i daj nam Swoje zbawienie, o Boże błogosławieństwo dla nas. Amen
Agnieszka dnia 25 marca 2022 o 08:41:
Maryjo, proszę uproś u Boga Wszechmogącego cud uzdrowienia Krzysztofa. Jezu Ufam Tobie.
Halina dnia 4 marca 2022 o 14:18:
O potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny.
Halina dnia 4 marca 2022 o 14:17:
Panie Boże, Ty znasz wszystkie moje słabości, błagam Cię wysłuchaj mojego błagania; błagam o zdrowie dla mojej córki o to, żeby nie była samotna, żeby tak łatwo się nie załamywała, żeby potrafiła radzić sobie z problemami i żeby była szczęśliwa, o dary Ducha Świętego dla nas i miłosierdzie oraz błogosławieństwo Boże, Jezu ufam Tobie.
Halina dnia 4 marca 2022 o 14:07:
Panie Boże Wszechmogący, błagam o zdrowie dla mojego syna, błagam uzdrów go z tej strasznej choroby, żeby mógł i chciał się uczyć, pracować i żeby był samodzielny i szczęśliwy, żeby kochał i był kochany. Jezu ufam Tobie.
Anna dnia 4 marca 2022 o 12:57:
O zdrowie i siłę, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O ulgę w bólu i dręczeniach. O uwolnienie od działania złych duchów. O całkowite zaufanie Panu Bogu. O pokój serca. O nadzieję. O wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
Anna dnia 4 marca 2022 o 12:53:
W intencji pewnej osoby i jej 18-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od Internetu, gier i mediów, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, z nałogów i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O rozeznanie i wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O opiekę Matki Bożej.
Anna dnia 4 marca 2022 o 12:51:
W intencji rodziny. O przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nich i uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń , nienawiści, zniewoleń i nałogów. O uzdrowienie i nawrócenie. O przylgnięcie do Pana Boga. O uwolnienie od zła całej rodziny. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O zaufanie Panu Bogu całkowicie. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.
Magdalena dnia 4 marca 2022 o 12:16:
W intencji całkowitego uzdrowienia Aleksandra. O wyzwolenie go ze wszystkich zaburzeń, aby był zdrowym na ciele i umyśle dzieckiem. Niech radzi sobie w każdym aspekcie życia: społecznym, emocjonalnym, intelektualnym, a jego życie wypełnione będzie wiarą w Boga. Jezu, Ty się tym zajmij.
Monika dnia 26 lutego 2022 o 14:41:
Panie Boże Wszechmogący proszę o łaskę uzdrowienia, uwolnienia, cud przemiany życia mojego i całej mojej rodziny, o dary Ducha Świętego dla nas, Boże Miłosierdzie i Boże błogosławieństwo dla nas.