„W każdy pierwszy piątek miesiąca prowadzimy czuwanie obejmujące modlitwy uwielbienia, modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne, konferencję i Mszę Świętą na zakończenie. (…) Naszą radością jest to, że wielu ludzi spotyka tutaj żywego Pana Jezusa.” – ze wspomnień ks. Marka Wasąga – inicjatora tego nabożeństwa w 2005 r.

Program:
19:30 – Modlitwa uwielbienia, dziękczynienia, przebłagania i prośby o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne
20:30 – Apel jasnogórski i konferencja
21:00 – Modlitwa uwielbienia, dziękczynienia, przebłagania i prośby o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne
22:00 – Eucharystia w intencjach wcześniej przekazanych

Wszystkie lub niektóre punkty programu są transmitowane przez nasze Radio Fara na częstotliwości 98,2 FM w regionie północnym, na częstotliwości 104,5 FM w regionie południowym Archidiecezji oraz na cały świat przez Internet: radiofara.pl

GORĄCO ZAPRASZAMY!

W ramach tego nabożeństwa odprawiamy w naszej świątyni Mszę Świętą zbiorową w przekazanych wcześniej intencjach, a będących modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne.

Módl się razem z nami…

Dodaj nowy wpis

 
 
 
 
*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.
Wpis pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora.
255 wpisów.
Ewa dnia 2 lipca 2021 o 11:04:
O rozwiązanie problemów mojego brata i pocieszenie. Jezu zajmij się tym i nim. Jezu ufam Tobie. Maryjo mniej go w swojej opiece i całą moją rodzinę.
Anna dnia 2 lipca 2021 o 01:45:
O uzdrowienie ciała i duszy, o przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas i uwolnienie od ich skutków dla całej rodziny. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże.
Anna dnia 2 lipca 2021 o 01:38:
Proszę o modlitwę za mnie, w intencji 18-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści i dręczeń . O uwolnienie od uzależnienia od internetu, gier i mediów, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, z nałogów i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O zdrowie i siłę, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, beznadziei i chęci poddania się. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O całkowite zaufanie Panu Bogu. O wypełnienie woli Bożej. Matko Boża ratuj.
Julia dnia 23 czerwca 2021 o 21:49:
O uwolnienie od grzechów i nienawiści, uzdrowienie całej rodziny.
Alicja dnia 9 czerwca 2021 o 13:11:
O nawrócenie Kasi
Anna WH dnia 4 czerwca 2021 o 14:50:
O potrzebne łaski dla rodziny, o uwolnienie od zła, uzdrowienie i nawrócenie. O całkowite zaufanie Panu Bogu w bezsilności. Mamo Boża Ty wiesz... Błagam o pomoc.
Anna dnia 4 czerwca 2021 o 14:43:
O uzdrowienie duszy i ciała córek Anny i Aleksandry. O zaleczenie ran, aby nie popaść w rozpacz. Maryjo Niepokalana, otul je Swym macierzyńskim płaszczem i pociesz. O pomoc dla córki Anny, aby pokonała ból, zwątpienie, depresję. Matko Boża, błagam ratuj!
Anna dnia 3 czerwca 2021 o 01:32:
O pomoc dla naszej rodziny. O zdrowie i siłę, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o światło Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, dręczeń i działania złych duchów. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, beznadziei i chęci poddania się. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O całkowite zaufanie Panu Bogu. O wypełnienie woli Bożej. Proszę o modlitwę za mnie, w intencji 18-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, nawrócenie i uzdrowienie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od internetu, gier i mediów, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, z nałogów i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów.
Anna dnia 3 czerwca 2021 o 00:32:
O uwolnienie i uzdrowienie rodziny, o uwolnienie od przekleństw, złorzeczeń, nienawiści, zniewoleń, uzależnień, nałogów i dręczeń, o pomoc w walce ze złem, o nawrócenie i łaskę wytrwania w wierze katolickiej.
Grażyna dnia 30 maja 2021 o 12:25:
O uzdrowienie relacji rodzinnych i o przebaczenie grzechów przodków.
Ewa dnia 7 maja 2021 o 21:48:
O zdrowie dla całej rodziny, żeby nie było kłótni, i żeby ludzie wracali do Pana Boga
Kacper dnia 7 maja 2021 o 17:33:
O otwarcie serca na miłość Bożą dla pewnej osoby
Anna dnia 7 maja 2021 o 14:51:
O uzdrowienie ciała i duszy, o przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas i uwolnienie od ich skutków dla całej rodziny. O potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże. Matko Boska Łaskawa módl się za nami.
Anna dnia 5 maja 2021 o 14:39:
O zdrowie i siłę, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o światło Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści, dręczeń i działania złych duchów. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, beznadziei i chęci poddania się. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. W intencji 18-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, nawrócenie i uzdrowienie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od uzależnienia od internetu, gier i mediów, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, z nałogów i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O wypełnienie woli Bożej.
Paulina dnia 28 marca 2021 o 08:46:
O przebaczenie grzechów przodkòw i uwolnienie od ich skutków dla całej rodziny.
Anna dnia 14 marca 2021 o 22:29:
Za dzieci nienarodzone
Anna dnia 14 marca 2021 o 22:29:
Za dusze w czyśćcu cierpiące
Anna dnia 14 marca 2021 o 22:28:
O potrzebne łaski i o dary Ducha Świętego dla całej mojej rodziny.
Sabina dnia 12 marca 2021 o 12:55:
O łaskę uzdrowienia dla cioci i łaskę uwolnienia rodziny od złego, oraz łaskę przywrócenie wiary i zgody w rodzinie, o moje uzdrowienie wewnętrzne oraz uzdrowienie psychiki, błogosławieństwo Boże oraz o wszelkie inne potrzebne łaski.
Anna dnia 3 marca 2021 o 15:54:
O Boże błogosławieństwo dla rodziny i pokonanie choroby