„W każdy pierwszy piątek miesiąca prowadzimy czuwanie obejmujące modlitwy uwielbienia, modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne, konferencję i Mszę Świętą na zakończenie. (…) Naszą radością jest to, że wielu ludzi spotyka tutaj żywego Pana Jezusa.” – ze wspomnień ks. Marka Wasąga – inicjatora tego nabożeństwa w 2005 r.

Program:
19:30 – Modlitwa uwielbienia, dziękczynienia, przebłagania i prośby o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne
20:30 – Apel jasnogórski i konferencja
21:00 – Modlitwa uwielbienia, dziękczynienia, przebłagania i prośby o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne
22:00 – Eucharystia w intencjach wcześniej przekazanych

Wszystkie lub niektóre punkty programu są transmitowane przez nasze Radio Fara na częstotliwości 98,2 FM w regionie północnym, na częstotliwości 104,5 FM w regionie południowym Archidiecezji oraz na cały świat przez Internet: radiofara.pl

GORĄCO ZAPRASZAMY!

W ramach tego nabożeństwa odprawiamy w naszej świątyni Mszę Świętą zbiorową w przekazanych wcześniej intencjach, a będących modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne.

Módl się razem z nami…

Dodaj nowy wpis

 
 
 
 
*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.
Wpis pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora.
285 wpisów.
Julia dnia 1 października 2021 o 06:56:
O przerwanie skutków grzechów popełnionych przez przodków, które mają wpływ na moje życie oraz o uwolnienie od ich konsekwencji dla mojej rodziny.
Zoska dnia 30 września 2021 o 21:25:
O uwolnienie rodziny od wszelkich przekleństw, złorzeczeń , nałogów, zła, wulgaryzmów, zazdrości. O błogosławieństwo i opiekę Bożą i Maryi. O cnoty Boskie i dary Ducha Świętego.
Zofia dnia 30 września 2021 o 20:42:
O opiekę Bożą dla moich dzieci i dla całej rodziny. O dary Ducha Świętego, o ochronę i opiekę Matki Bożej przed otaczającym nas złem. Jezu ufam Tobie.
Anna dnia 30 września 2021 o 14:34:
O uwolnienie od zła całej rodziny. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O zaufanie Panu Bogu całkowicie.
Anna dnia 30 września 2021 o 14:31:
O potrzebne łaski dla rodziny, o uwolnienie od zła, uzdrowienie i nawrócenie. O całkowite zaufanie Panu Bogu w bezsilności.
Anna dnia 30 września 2021 o 14:28:
O zdrowie i siłę, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, depresji, beznadziei i chęci poddania się. O całkowite zaufanie Panu Bogu. O wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
Anna dnia 30 września 2021 o 14:26:
O przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas i uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń i nienawiści. O uzdrowienie i nawrócenie. O przylgnięcie do Pana Boga.
Anna dnia 30 września 2021 o 14:25:
Bardzo proszę o modlitwę za mnie, w intencji 18-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści i dręczeń. O uwolnienie od uzależnienia od internetu, gier i mediów, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, z nałogów i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.
Alicja dnia 27 września 2021 o 13:38:
O łaskę zdrowia duszy i ciała dla Michała i Eweliny, o pomyślne wyniki badań.
Agata dnia 16 września 2021 o 19:03:
O uwolnienie od nerwicy, depresji, nałogu nikotynizmu i rozpaczy oraz o uzdrowienie emocjonalne.
Anna dnia 5 września 2021 o 21:55:
O uwolnienie od złego, o uzdrowienie od natrętnych myśli, depresji i Bogu wiadomych spraw.
Anna dnia 1 września 2021 o 22:03:
O zdrowie i siłę, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, beznadziei i chęci poddania się. O całkowite zaufanie Panu Bogu. O wypełnienie woli Bożej. O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej.
Anna dnia 1 września 2021 o 21:59:
Proszę o modlitwę za mnie, w intencji 18-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści i dręczeń. O uwolnienie od uzależnienia od internetu, gier i mediów, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, z nałogów i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.
Anna dnia 1 września 2021 o 21:56:
O przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas i uwolnienie od ich skutków i konsekwencji dla całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczenia i nienawiści. O uzdrowienie i nawrócenie.
Anna dnia 1 września 2021 o 21:42:
O potrzebne łaski dla rodziny, o uwolnienie od zła, uzdrowienie i nawrócenie. O całkowite zaufanie Panu Bogu w bezsilności. Matko Boża, Ty wiesz...
Agata dnia 24 sierpnia 2021 o 17:37:
O uwolnienie od magii, okultyzmu I braku wiary w Boga dla Anastazji I Oliwii oraz pomoc Ducha Świętego dla ich rodzin.
Kasia dnia 6 sierpnia 2021 o 20:42:
W intencji Panu Bogu wiadomej.
Malgorzata dnia 6 sierpnia 2021 o 17:48:
O miłosierdzie Boże dla zmarłych i łaskę żywej wiary w rodzinie.
Anna dnia 5 sierpnia 2021 o 13:39:
O uzdrowienie ciała i duszy, o przebaczenie grzechów przodków i innych osób, które miały wpływ na nas i uwolnienie od ich skutków dla całej rodziny. O rozeznanie co jest wolą Pana Boga. O światło Ducha Świętego i Jego Dary, o potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny. Matko Boża ratuj, módl się za nami.
Anna dnia 5 sierpnia 2021 o 13:31:
O modlitwę za mnie, w intencji 18-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza. O uwolnienie, uzdrowienie i nawrócenie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, nienawiści i dręczeń. O uwolnienie od uzależnienia od internetu, gier i mediów, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów. O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, z nałogów i wpływu złych ludzi. O światło Ducha Świętego i umocnienie Jego darów. O zdrowie i siłę, wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o prowadzenie przez Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. O Bożą pomoc, aby nie ulegać rozpaczy, beznadziei i chęci poddania się. O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. O całkowite zaufanie Panu Bogu. O wypełnienie woli Bożej.