Wiele osób zwraca sie do nas nieustannie z prośbą o modlitwę. Dzieki temu modlitwa wstawiennicza staje się jedną z naszych najważniejszych i najpiękniejszych posług. Na tych stronach możesz wybrać wydarzenie, z którym szczególnie zwiążemy przekazaną przez Ciebie intencję. Oto one:

  • W każdą środę wieczorem włączamy przekazane intencje w nabożeństwo nieustającej nowenny do Matki Bożej Miłosierdzia (17.30, kościół, często transmisja radiowa) oraz w Koronkę do Matki do Matki Bożej Miłosierdzia odmawianą na antenie radiowej (20.30 – przemyskie Radio Fara także w internecie)
  • W każdy pierwszy piątek miesiąca w ramach nabożeństwa o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne odprawiamy w naszej świątyni w przekazanych wcześniej intencjach Mszę Świętą zbiorową (19.30 – nabożeństwo, ok. 22.30 Eucharystia, transmisja radiowa)
  • Podczas całonocnej adoracji w intencji naszej Ojczyzny prowadzonej w naszym kościele z 29. na 30. dzień każdego miesiąca (lub ostatni dzień lutego) w przekazanych wcześniej intencjach odprawiamy Mszę Świętą zbiorową (16.30 – początek adoracji, o północy Eucharystia, zakończenie o 5.00, nie ma transmisji radiowej po 22.00)
  • Podczas Mszy Świętej wieczornej odprawianej w naszej świątyni 15. dnia każdego miesiąca w intencji rychłej beatyfikacji Służebnicy Bożej Anny Jenke odczytujemy publicznie intencje składane prywatnie przy jej krypcie grobowej w naszym kościele, a także przez Internet
  • Dajemy też możliwość wsparcia naszej działalności, także przez złączenie prośby o modlitwę z datkiem finansowym. Nie jest to jednak nigdy warunkiem naszej modlitwy wstawienniczej.