1. Na nabożeństwa majowe zapraszamy w dni powszednie na 17:30, w niedziele na 16:30.
  2. Dzisiaj to nabożeństwo połączymy z modlitwami o beatyfikację służebnicy Bożej Anny Jenke, a w środę z nowenną maryjną.
  3. Jutro święto Andrzeja Boboli pochodzącego ze Strachociny na Podkarpaciu, kapłana i męczennika, patrona Polski.
  4. W piątek przypada rocznica święceń biskupich ks. bp. Stanisława Jamrozka, a w sobotę rocznica ingresu abp. Adama Szala do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu. Posługę naszych Pasterzy polecamy również Waszej modlitwie.
  5. W niedzielę za tydzień o 11:30 podczas uroczystej Eucharystii będziemy świętować Diamentowy Jubileusz 60- lecia profesji monastycznej S. Józefy Stępień OSB. Bardzo prosimy o modlitwę za naszą Jubilatkę. Zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie.
  6. Oprócz możliwości uczestnictwa w rekolekcjach dla małżonków od najbliższego piątku do niedzieli w parafii Królowej Polski, zapowiadamy rekolekcje domowe, trzydziestotrzydniowe – także dla małżonków, które rozpoczną się dokładnie za tydzień, a szczegółowe informacje znajdziemy na diecezjalnej i radiowej stronie internetowej.
  7. Burmistrz zaprasza mieszkańców Jarosławia na otwarte spotkania w poszczególnych dzielnicach. Naszą dzielnicę, numer 1 w najbliższą środę do Szkoły Podstawowej nr 6 od 18:00.