1. We wtorek o 17:30 nabożeństwo wotywne do św. Michała Archanioła. Po wieczornej Mszy Świętej w sali 119 spotkanie formacyjne Arcybractwa Straży Honorowej Serca Pana Jezusa. 
  2. W środę Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Porządek Mszy Świętych: 7:00; 10:00 i 17:30 po nowennie maryjnej. Na każdej poświęcenie gromnic. 
  3. Jest to jednocześnie Dzień Życia Konsekrowanego oraz imieniny naszego Księdza Proboszcza i ks. Mariana Podolca, obecnie w Husowie. Składka przeznaczona na klasztory klauzurowe. O 9:30 u Panny Marii regionalne spotkanie osób konsekrowanych.
  4. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie od 9:00 do 11:00.
  5. W czwartek wieczorem Msza Święta bez kazania, potem krótka konferencja i Godzina Święta Straży Honorowej NSPJ oraz Wspólnoty bł. ks. Jerzego Popiełuszki. 
  6. W pierwszy piątek od 19:00 modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie zakończone dodatkową Eucharystią o 21:00. 
  7. W pierwszą sobotę od 9:15 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  8. Wszystkich, którzy rozliczają się z Urzędem Skarbowym zachęcamy do przekazania 1 % swego podatku na rzecz naszego Opactwa. KRS na stronie opactwo.pl. Emeryci i renciści, którzy nie mieli innych dochodów w roku ubiegłym, składają w tym celu PIT-OP, który udostępniamy w zakrystii i w naszej recepcji. Tam tez pomagamy w rozliczeniach podatkowych. 
  9. Dzisiaj przy wyjściu wspieramy działalność Radia Fara. Natomiast w zakrystii można się zaopatrzyć w książki o ks. Marianie Rajchlu, które rozprowadzaliśmy przed tygodniem.
  10. Siostry Niepokalanki rozpoczynają nabór do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi dla dzieci już od 3 roku życia. Więcej informacji na stronie internetowej szkoły, na plakacie i na ulotkach, które znajdziemy w przedsionku przy prasie katolickiej.