1. Jutro świętych Cyryla i Metodego, Patronów Europy.
  2. We wtorek wieczorem specjalne modlitwy o beatyfikację Służebnicy Bożej Anny Jenke. Będzie to dokładnie 46. rocznica jej śmierci.
  3. Wspólnota Matki Miłosierdzia zaprasza na I Wieczór Chwały, który odbędzie się w naszym kościele w niedzielę za tydzień o godz. 18:15. Śpiewy uwielbienia wykonają zaproszeni artyści, niekiedy zapraszając do tego wszystkich zebranych.
  4. Emeryci i renciści, którzy chcą przekazać 1%, a nie mieli w roku 2021 innych przychodów powinni złożyć w Urzędzie Skarbowym do 30 kwietnia krótkie oświadczenie PIT-OP z numerem KRS. Przygotowane druki są dostępne w zakrystii i w recepcji.
  5. Pan Burmistrz realizując wytyczne Wojewody Podkarpackiego przekazał do naszego kościoła ok. tysiąca maseczek, które będziemy wykładać systematycznie przy dezynfektorze.
  6. Za 10 dni tłusty czwartek. Kawiarenka Benedyktyńska przyjmuje od dzisiaj zamówienia na pączki. Można podejść zaraz do lady w Kawiarence lub zadzwonić od jutra do recepcji. Odbiór o wybranej godzinie w środę między 15:00 a 19:00 lub w tłusty czwartek między 7:00 a 16:00.
  7. Fundacja Wzrastanie, która prowadzi przy ul. Sanowej schronisko dla bezdomnych i hospicjum zorganizowała tamże bezpłatne porady prawne w każdy wtorek w godzinach przedpołudniowych. Szczegóły w zakrystii.
  8. Przypominamy o zmianie ceny Tygodnika “Niedziela” i “Gościa Niedzielnego”, kosztują teraz 8 zł.
  9. Tematem nowego numeru tygodnika „Niedziela” jest zbawienie, znajdziemy w nim artykuły nt. relacji wiary i rozumu, cierpienia i wizji piekła. Przeczytamy tez na temat walentynek i odkryjemy Petrę, ukryty cud świata. W środku wiele ciekawych felietonów i wiadomości z naszego regionu. Natomiast do „Gościa Niedzielnego” dołączona jest płyta Audio Biblii tym razem z Księgą Kapłańską, Księgą Liczb i Księgą Powtórzonego Prawa
  10. W ogłoszenia z poprzedniej niedzieli wkradł się błąd. Koncert finałowy warsztatów wokalnych miał miejsce w naszym kościele wczoraj. Za pomyłkę bardzo przepraszamy.
  11. Zgodnie z apelem Episkopatu modlitwę do św. Michała Archanioła odmówimy za wszystkich, którzy dążą do wojny, a następnie klęcząc zaśpiewamy suplikacje. Tak będziemy czynić codziennie wieczorem przez 9 dni, czyli do zakończenia olimpiady.