1. Dzisiaj Msze Święte według porządku niedzielnego.
  2. Rozpoczynamy tzw. Biały Tydzień – oktawę Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pana Jezusa, dlatego w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. Jutro o 17:30 nabożeństwo wotywne do św. Michała Archanioła. W środę nowenna maryjna. Na obydwie można podawać intencje przez internet. Także codziennie przed wieczorną Mszą Świętą nowenna do Bożego Miłosierdzia. 
  4. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego i początek Tygodnia Miłosierdzia.
  5. Przypominamy, że Przykazania Kościelne zobowiązują nas do przystąpienia do spowiedzi świętej przynajmniej raz w roku i do przyjęcia Komunii świętej w Okresie Wielkanocnym. Okres Komunii wielkanocnej trwa od Środy Popielcowej do Uroczystości Trójcy Przenajświętszej, czyli do 30 maja. U nas spowiedź przed wszystkimi nabożeństwami oraz niezmiennie w zwykłe dni od 9:00 do 11:00 z Mszą Świętą o 10:00.
  6. Dziękujemy ks. Damianowi za Gorzkie Żale, a kilku ofiarnym osobom za Ciemnicę i Grób Pański. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszki na kwiaty do Bożego Grobu.
  7. Dziękujemy za ofiary przekazywane na konto bankowe kościoła na pokrycie kosztów bieżącego utrzymania i na tegoroczne inwestycje. Taca przez te dni na dokończenie prac przy organach.
  8. Wczoraj w wieku 94 lat, odszedł do domu Ojca Ks. Prał. Władysław Prucnal wieloletni proboszcz Parafii w Wiązownicy i Jarosławski Dziekan, na emeryturze spowiednik w kościele Świętego Ducha. eksporta dzisiaj o 17:00 w Kolegiacie. POGRZEB jutro o 11:00 w Wiązownicy.
  9. Życzymy Wam błogosławionych i spokojnych świąt Wielkanocnych. Niech Chrystus Zmartwychwstały napełni Wasze serca radością i pokojem, niech umocni wiarę i pomoże z nadzieją patrzeć w przyszłość.