1. Dzisiaj rano Jarosławska Grupa Pielgrzymkowa wyruszyła w sztafecie na Jasną Górę. Zapraszamy na codzienne wieczorne pielgrzymkowe Msze Święte, które będą jednocześnie transmitowane z naszego kościoła i na inne transmisje radiowe – szczególnie te od 19:45 – podczas których będziemy wędrować na Jasną Górę duchowo, towarzysząc pielgrzymom pamięcią i modlitwą. Można się też włączyć do pielgrzymkowej sztafety różańcowej.
  2. We wtorek wieczorem nabożeństwo do św. Michała Archanioła.
  3. W czwartek św. Jana z Dukli, patrona naszej archidiecezji. Przy okazji wakacyjnych wędrówek warto zajrzeć do Dukli, nie pomijając także jego urokliwej pustelni na Puszczy.
  4. W sobotę o 18:00 pierwszy w tym roku koncert organowy – pierwszy też raz od 10 lat zagra na naszym instrumencie rodowity Hiszpan. Organy zostały rozebrane na czas naszego remontu, mamy okazję sprawdzić ich brzmienie, gdy znajdą się w rękach mistrza klasy międzynarodowej.
  5. W czasie wakacji kontynuujemy codzienny dyżur od 9:00 do 11:00 w konfesjonale przy Czarnej Kaplicy. Niekiedy tylko z powodu wyjazdów księży może nastąpić przerwa na czas Mszy Świętej o godz. 10:00.
  6. Od kilku dni dzięki hojności pewnej rodziny mamy też do dyspozycji bezdotykowy podajnik wody święconej. Odnówmy po półtora roku tę piękną tradycję zarówno wchodząc jak i wychodząc z kościoła.
  7. Dziękujemy za szanowanie wrażliwości pozostałych uczestników liturgii przez używanie maseczek w kościele. Dodatkowe egzemplarze przy dezynfektorze.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  9. Siostry ze Zgromadzenia Opatrzności Bożej informuje o możliwości przyjęcia do Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Przemyślu dziewcząt z trudnościami szkolnymi i wychowawczymi do szkoły podstawowej (klasy 7 i 8) oraz szkoły branżowej I stopnia. Ośrodek zapewnia kompleksową opiekę i wsparcie psychologiczno – pedagogiczne łącznie z internatem.