1. We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Porządek Mszy Świętych: 7:00; 10:00 i 17:30. Wszystkie w Domu Rekolekcyjnym na piętrze. Na każdej poświęcenie gromnic. O 17:15 nabożeństwo wotywne do św. Michała Archanioła.
  2. W ten sam dzień Dzień Życia Konsekrowanego oraz imieniny naszego Księdza Proboszcza i ks. Mariana Podolca, obecnie w Husowie. Składka przeznaczona na klasztory klauzurowe.
  3. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie od 9:00 do 11:00 w Sali Papieskiej.
  4. W czwartek wieczór Godzina Święta dla Straży Honorowej Serca Pana Jezusa oraz Wspólnoty bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Po n iej ważne ogłoszenia organizacyjne.
  5. W piątek Inauguracja przygotowań do świętowania dnia 11 czerwca setnej rocznicy odnowienia poświęcenia Polski Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  6. Natomiast po wieczornej Mszy Świętej: wystawienie Najświętszego Sakramentu, śpiewana litania do Bożego Serca i Różaniec. Od 19:00 przejmuje prowadzenie Wspólnota Matki Miłosierdzia: modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne, konferencja biblijna, o 20:30 Msza Święta z homilią, błogosławieństwo z egzorcyzmem i Apel Jasnogórski. Tę ostatnia część poprowadzi syn duchowy ks. Prałata Mariana Rajchla – ks. dr Witold Burda, biblista po studiach rzymskich, postulator procesu beatyfikacyjnego Rodziny Ulmów. Niestety w ten wieczór w kościele przebywać będzie tylko wspólnota modlitewna. Wszystkich innych zapraszamy do uczestnictwa on-line.
  7. W pierwszą sobotę lutego od 9:15 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  8. Redakcja Niedzieli przysłała nam dużo więcej egzemplarzy tygodnika, licząc na to, że wielu z nas będzie chciało mieć wydanie z obszernymi materiałami – relacjami i wspomnieniami – dotyczącymi księdza Prałata Mariana Rajchla.
  9. Dzisiaj przy wyjściu wspieramy działalność jarosławskiego studia radiowego „Ave Maria”. Dziękujemy szczodrym ofiarodawcom. Za tydzień niedziela adoracyjna.
  10. Z dniem jutrzejszym Ksiądz Arcybiskup kieruje do naszego Opactwa ks. Krzysztofa Zwolińskiego. Podejmie on posługę w kaplicy Sióstr Benedyktynek.