1. W związku z pandemią, Penitencjaria Apostolska, chcąc zapewnić wiernym bezpieczeństwo, ponownie rozszerzyła na cały listopad możliwości zyskiwania odpustu zupełnego dla osób nawiedzających cmentarze i modlących się za zmarłych. Odpust zupełny można zyskać w osiem dni listopada dowolnie przez siebie wybranych. Analogicznie odpusty za zmarłych mogą uzyskać osoby pozostające w tym czasie w domu.
 2. Jutro – w uroczystość Wszystkich Świętych – można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych spełniając następujące warunki: należy wyzbyć się przywiązania do grzechu, przystąpić do sakramentu pokuty i przyjąć Komunię św., nawiedzić kościół lub kaplicę publiczną i odmówić tam modlitwy: Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz dowolną modlitwę w intencjach Ojca Świętego.
 3. Jutro na trzech jarosławskich cmentarzach dodatkowe Msze święte i procesje o 14:00. U nas normalnie w porządku niedzielnym – żadnej nie odwołujemy.
 4. Możemy natknąć się na osoby kwestujące na ratowanie zabytkowych nagrobków, ale możemy natknąć się także na oszustów. Warto zatem sprawdzić kogo wspieramy.
 5. We wtorek Dzień Zaduszny – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte o 7:00, o 10:00 o 17:30. PO tej ostatniej różańcowa procesja za zmarłych po kościele.
 6. W intencji dusz wypomnianych od środy śpiewamy codziennie wieczorem Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny ofiarując go np. za kogoś z bliskich zmarłych.
 7. Osoby wypisane na kartkach z wypominkami mają udział w naszych modlitwach nie tylko w dzień odczytania, ale we wszystkich modlitwach od momentu złożenia kartki, aż do końca tego miesiąca.
 8. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Naszym zmarłym nieśmy dar przyjętej Komunii Świętej oraz zyskanych odpustów.
 9. W czwartek po wieczornej Mszy konferencja i Godzina Święta Honorowej Straży Serca Jezusowego.
 10. W pierwszy piątek nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne od 19:00.
 11. Natomiast w pierwszą sobotę od 9:15 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
 12. Bardzo dziękujemy Państwu Marii, Mariuszowi i Kamilowi Gmyrek, którzy prowadzą gospodarstwo ogrodnicze w Muninie za całoroczną troskę o wystrój kwiatowy naszego Opactwa. Chryzantemy, które widzimy prawie wszędzie, są także ich darem. Bóg zapłać.
 13. Dziś kwestujemy na rzecz naszego Studia Radiowego „Ave Maria”.
 14. W Kawiarence okolicznościowe ciasta oraz zapisy na rogale św. Marcina.