1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. W dni powszednie o 17:30, w niedziele godzinę wcześniej. Bezpośrednio po różańcu Eucharystia.
  2. Od dzisiaj rozpoczynają się Narodowe Rekolekcje przed Zawierzeniem Narodu i Kościoła w Polsce św. Józefowi. Można w nich uczestniczyć poprzez Radio FARA: wieczorne Eucharystie o 18:00 i katechezy.
  3. Jutro św. Franciszka z Asyżu, a we wtorek św. Siostry Faustyny. Wtorkowy różaniec połączymy z modlitwami do św. Michała Archanioła. Podobnie uczynimy we środę z nowenną maryjną. W czwartek Matki Bożej Różańcowej.
  4. Od piątku w Krośnie XI Podkarpackie Forum Charyzmatyczne prowadzone przez zespół Mocni w Duchu. Szczegóły w internecie.
  5. W sobotę od 10:30 w Kolegiacie 6. Archidiecezjalna Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin.
  6. W niedziele za tydzień będziemy mogli wesprzeć materialnie przed kościołem „żywy pomnik” wdzięczności dla św. Jana Pawła II czyli Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która od lat kształci młodzież z ubogich rodzin.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.
  8. Głos w ramach Budżetu Obywatelskiego można oddać tylko do wtorku włącznie. 
  9. Przez najbliższe 10 dni w kinie Ikar można oglądać najnowszy portugalsko-amerykański film. pt. FATIMA. Według recenzentów ten obraz to jak dotąd najbardziej przekonująca adaptacja tych wyjątkowych wydarzeń.
  10. W ubiegłym tygodniu z polecenia Instytutu Statystyki Kościelnej liczyliśmy obecność na niedzielnej Mszy świętej. U nas było to 377 kobiet i 303 mężczyzn, czyli w sumie 650 osób.