1. Spowiedź Święta u nas codziennie od 9:00 do 11:00 w Sali Papieskiej, Msza Święta o 10:00 w Domu Rekolekcyjnym. Pozostałe nabożeństwa w kościele.
 2. W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa o 17:30, a w każdą niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 16:00. Ofiary na wystrój Bożego Grobu do puszki wystawionej podczas nabożeństwa Gorzkich Żali w przedsionku świątyni.
 3. Dzisiaj składka do puszek na jarosławskie studio radiowe “Ave Maria”. Zostanie ona przeznaczona na obsługę akcji “Czadowe kredki” – która polega na zebraniu i przekazaniu artykułów szkolnych i plastycznych dla dzieci w Czadzie w Afryce.
 4. Jutro Narodowy dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych – pamiętajmy o tych, którzy oddali swoje życie za naszą Ojczyznę, a po wojnie byli prześladowani, zabijani i mieli zniknąć także z pamięci ludzkiej. 
 5. We wtorek o 17:30 nabożeństwo wotywne do św. Michała Archanioła.
 6. W środę rozpoczniemy nowennę do św. Józefa – szczególnie ważną w tym roku Jemu poświęconym. Na ten moment Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego odmówiło nam dotacji na dokończenie wymiany dachu. Jest to problem, gdyż jego wadliwa konstrukcja powoduje naprężenia sklepienia. Szkoda byłoby tegorocznych prac, gdyby ta sytuacja miała się przedłużać. Złożyliśmy odwołanie – połączmy je z ufnym wołaniem do Opiekuna Kościoła Świętego.
 7. W czwartek świętego Kazimierza – królewicza. Wtedy też po Mszy wieczornej Godzina Święta Straży Honorowej Serca Pana Jezusa.
 8. Każdy pierwszy piątek miesiąca przypomina nam tajemnicę konania Pana Jezusa na krzyżu i Jego otwarte Serce. U nas od 16:30 adoracja w ciszy, od 17:10 Litania i modlitwy do Bożego Serca, potem droga krzyżowa i Msza Święta. 
 9. Z kolei – już bez udziału wiernych, natomiast z transmisją radiową i telewizyjną – o 19:00 rozpoczną się modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne – w tym od 20:30  Msza Święta z kazaniem ks. profesora Witolda Burdy, który kilka dni temu został przez Księdza Arcybiskupa Metropolitę mianowany egzorcystą na miejsce ś.p. księdza prałata Mariana Rajchla.
 10. W pierwsza sobotę od 9:15 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
 11. Ekstremalna Droga Krzyżowa za dwa tygodnie.
 12. Narasta liczba zachorowań – róbmy wszystko, by nie powtórzył się taki wielki tydzień jak przed rokiem.
 13. Nieustannie rozliczamy PIT-y i liczymy na Wasz jeden procent.

Konto kościoła: 58909600042001004275170001 

– tel. 503698125 

– odbiera ks. Marek Pieńkowski. 

W tytule można wpisać: 

NA UTRZYMANIE, NA REMONTY, NA TABLICĘ itp.

Chcąc natomiast odpisać potem wpłatę od podatku wpisujmy:

NA CELE KULTU RELIGIJNEGO lub NA DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNĄ KOŚCIOŁA i dopiero potem cel szczegółowy. 
Zaglądaj na FACEBOOK.COM/OPACTWO1611 i na OPACTWO.PL