1. Dwie Pasterki odprawiane jednocześnie w kościele i w Domu Rekolekcyjnym zapoczątkowały nasze obchody Świąt Narodzenia Pańskiego. Podobnie w dwóch miejscach będziemy sprawować Msze Święte o 10:00 i o 11:30 aż do niedzieli włącznie. Pozwoli nam to zwiększyć ilość osób do stu na każdą z tych godzin. Msze o 7:30 i o 17:00 będą sprawowane tylko w kościele. Od 16:00 cicha adoracja.
  2. W Boże Narodzenie za przyjęcie w pobożnym usposobieniu przez media papieskiego błogosławieństwa „Urbi et Orbi” można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W tym dniu nie obowiązuje też piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
  3. W niedzielę święto Świętej Rodziny. U nas podczas każdej Mszy odnowimy małżeńskie przyrzeczenia.
  4. W roku pandemicznym dopiero teraz powoli zaczynamy grzać w kościele – licząc, że w dni świąteczne do Trzech Króli włącznie, uzbieramy na ogrzewanie aż do Wielkanocy. Bóg zapłać hojnym ofiarodawcom.
  5. Oprócz skromnej szopki w kościele urządziliśmy w tym roku na parterze naszego Domu Rekolekcyjnego szopkę rozciągniętą na kilkadziesiąt metrów kwadratowych. Ma ona formę gry planszowej. Dedykowana jest dzieciom i rodzinom. Zabawa zaczyna się oczywiście od dezynfekcji rąk, używamy też maseczek. Zapraszamy wszystkich chętnych. W dniach świątecznych warto się umówić telefonicznie, w dni powszednie można będzie przyjść bez umówienia.
  6. Na koniec wyjątkowego roku 2020 życzmy sobie nawzajem: Wiary, która odmieni nasze serca. Nadziei, że jutro będzie lepsze.  I Miłości, z którą przetrwamy nawet trudne momenty w życiu. Pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia! Niech nam dobry Bóg błogosławi.