1. Dzisiaj Msze Święte według niedzielnego porządku – nowenna o 16:45.

  2. Rozpoczynamy tzw. Biały Tydzień – oktawę Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pana Jezusa, dlatego w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

  3. Aż do odwołania w nabożeństwach będą mogły uczestniczyć osoby (w ilości do 5), które zamówiły intencję na dany dzień i godzinę. Wejście do kościoła przez główne drzwi kilka minut przed Mszą świętą.

  4. Spowiedź i Komunia Święta u nas także do odwołania po uprzednim umówieniu się telefonicznym na nr 505 902 862.

  5. Codziennie przed wieczorną Mszą Świętą nowenna do Bożego Miłosierdzia. W środę będzie ona połączona z nowenną maryjną i modlitwami o rychłą beatyfikację Służebnicy Bożej Anny Jenke.

  6. W ubiegłym roku zostało ustanowione nowe święto państwowe – Święto Chrztu Polski. W związku  z tym jutro 14 kwietnia zachęcamy do wywieszenia flag narodowych.

  7. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego i początek Tygodnia Miłosierdzia.

  8. Dziękujemy ks. Damianowi za Gorzkie Żale a ks. Rafałowi za Ciemnicę i Grób Pański.

  9. Dziękujemy dobrym ludziom za ofiary przekazywane na konto bankowe kościoła na pokrycie kosztów bieżącego utrzymania i na tegoroczne inwestycje.

  10. Niech nasze świętowanie Zmartwychwstania Chrystusa będzie wolne od zakusów Złego Ducha: „Święty Michale Archaniele…”