1. W sobotę święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. Pamiętajmy w modlitwie o Jego aktualnym Następcy, który nie przestaje prosić o to wsparcie i bardzo go potrzebuje.
  2. W tym roku Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej odbędzie się w Błażowej jak zwykle przed niedzielą palmową– informacje i zapisy przy poszczególnych parafiach.
  3. Wszystkich, którzy rozliczają się z Urzędem Skarbowym zachęcamy do przekazania 1 % swojego podatku na rzecz naszego Ośrodka. Od jutra w dni robocze między godziną 9:00 a 15:00 w naszej recepcji można uzyskać pomoc w sprawdzeniu i złożeniu deklaracji podatkowych. Warto mieć przy sobie nie tylko bieżące dokumenty, ale także deklarację z roku poprzedniego, co znacznie ułatwi całą procedurę.
  4. We wtorek uroczystości pogrzebowe Stanisława Peszko – wychowawcy i nauczyciela wielu pokoleń Jarosławian, sąsiada i przyjaciela Jarosławskiego Opactwa, który od parudziesięciu lat w tej świątyni przygotowywał się na przejście do Domu Ojca. Msza Święta w Kolegiacie o 12:30, ostatnie pożegnanie na Starym Cmentarzu o 14:00. Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie…