1. W dzisiejszą uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy się okres wielkanocny. Odpust zupełny zyskuje się za publiczne odśpiewanie hymnu „O, Stworzycielu Duchu, przyjdź” oraz wypełnienie pozostałych warunków. Zbiórka do puszek dla poszkodowanych ulewnymi opadami deszczu.
 2. Jutro obchodzimy drugi dzień Zielonych Świąt – święto Matki Kościoła. W naszej świątyni Msze Święte o 7:00, o 10:00 i po nabożeństwie o 17:30. Odpust w Jodłówce o 11:30.
 3. W czerwcu Litania do Najświętszego Serca codziennie przed wieczorną Mszą Świętą, a przed ranną w dni robocze Godzinki o Sercu Jezusa.
 4. We wtorek w samo południe na Starym Cmentarzu o godz. 12.00 obchody 76. rocznicy Zbrodni Wołyńskiej
 5. W środę bł. Michała Czartoryskiego – Patrona Miasta Jarosławia.
 6. W czwartek stosunkowo nowe liturgiczne święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Niech to będzie dzień szczególnej modlitwy całego Kościoła za powołanych do kapłaństwa, o ich wierności wytrwałość w kapłańskim posługiwaniu.
 7. W ten sam dzień u nas spotkanie Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców “Talent”. Początek o 17:30 w kościele.
 8. Modlitewną pamięcią obejmijmy osmiu neoprezbiterów naszej diecezji, którzy wczoraj otrzymali w Przemyślu święcenia kapłańskie, a przygotowywali się do nich w naszym Domu Rekolekcyjnym.
 9. W piątek 78. rocznica pierwszego transportu więźniów do obozu w Auschwitz. O 8:00 Msza w Kolegiacie, o 11:00 uroczystości przed Dworcem PKP.
 10. W sobotę wspomnienie bł. Jolanty – zakonnicy – patronki siostry zakrystianki, której przy tej okazji dziękujemy za jej ofiarną posługę w kościele. Z Eucharystią wieczorną powiązane będą modlitwy o beatyfikację służebnicy Bożej Anny Jenke.
 11. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. W tym dniu Ojcowie Franciszkanie – Reformaci zapraszają na odpust.
 12. Także za tydzień od 10:30 w Jodłówce III Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin Wielodzietnych.
 13. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała. Jak co roku o przygotowanie ołtarzy prosimy Siostry, Rodzinę radiową i wspólnoty modlitewne.
 14. Za tydzień po tej Mszy Świętej zostanie zebrany dar serca dla ośmioletniego Karola potrzebującego po trzech operacjach kosztownej rehabilitacji.