1. Dzisiaj całonocna adoracja.
  2. Pojutrze zakończenie Roku Pańskiego 2019. Korzystając z nowego systemu multimedialnego o godz. 17:00 odśpiewamy uroczyste nieszpory maryjne, po nich Msza Święta z podsumowaniem ostatnich dwunastu miesięcy.
  3. Za udział w tym nabożeństwie i odśpiewanie hymnu „Ciebie Boga wysławiamy” można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W ten wieczór podziękujemy Opatrzności Bożej za każdy miniony dzień i poprosimy o łaski na dni, które nas dopiero czekają. W Kolegiacie także Msza Święta o północy.
  4. W środę uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi, pierwszy dzień Nowego Roku, dzień modlitw o pokój na całym świecie. 
  5. Ta maryjna uroczystość należy do tak zwanych świąt nakazanych. Zobowiązuje nas więc do udziału w świątecznej Eucharystii. Porządek Mszy Świętych u nas niedzielny. O 16:45 nowenna maryjna. Za publiczne odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu, Duchu przyjdź” zyskuje się odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca oraz roku. Spowiedzią służymy przed każdą Mszą Świętą i dodatkowo w dni powszednie od 9:00 do 11:00.
  7. W pierwszy piątek zapraszamy na czuwanie z modlitwą. Po Eucharystii wieczornej adoracja prowadzona przez wspólnotę Honorowej Straży Serca Pana Jezusa. Od 19:30 nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie transmitowane także przez nasze radio. O 20:30 katecheza, ok. 22:00 Eucharystia.
  8. W pierwszą sobotę od 9:15 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Jest to odpowiedź na wezwanie Maryi z Fatimy, aby poprzez spowiedź, Komunię Świętą, różaniec i rozważanie jego tajemnic zadośćczynić za wszystko, co rani Jej Niepokalane Serce. O 10:00 cicha Msza Święta. Serdecznie zapraszamy.
  9. Dzisiaj, jak w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, są zbierane datki na radio Ave Maria.
  10. Dziękujemy za ofiary składane na tacę przez cały okres świąteczny, a przeznaczone na nowy system multimedialny.
  11. Prośmy na koniec św. Michała, aby wspomagał nasze Rodziny w walce z zakusami Złego: Święty Michale Archaniele!