1. Nabożeństwo majowe dzisiaj o 16:30, w dni powszednie o 17:30. Godzinę wcześniej możliwość cichej adoracji Pana Jezusa.
  2. Jutro rocznica święceń biskupich ks. bpa Stanisława Jamrozka, a pojutrze objęcia diecezji przez abpa Adama Szala.  Polecamy wspólnej modlitwie.
  3. Ogólnopolskie Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców “Talent” oddział w Jarosławiu zaprasza w najbliższy czwartek o 17:30 na Mszę Świętą i spotkanie w bibliotece naszego Opactwa. Poprowadzi je ojciec sercanin z Krakowa.
  4. Rozpoczęły się zapisy na 39 Przemyską Archidiecezjalną Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie  się 5-15 lipca 2019. W tym celu należy się udać w dowolny poniedziałek do kancelarii parafii Królowej Polski.
  5. W przyszłą niedzielę z okazji Dnia Matki będziemy modlić się za nasze mamy. Będzie to także dzień wyborów do Parlamentu Europejskiego.
  6. W tygodnikach katolickich w przedsionku o globalnej ośmiornicy, o św. Ricie i próba odpowiedzi na pytanie po co Bogu człowiek.
  7. Ojciec kapucyn z Białorusi dziękuje za blisko osiem i pół tysiąca złotych, które ofiarowaliście mu w poprzednią niedzielę.