1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. W dni powszednie o 17:30, w niedziele godzinę wcześniej. Bezpośrednio po różańcu Eucharystia.
  2. Jutro wspomnienie liturgiczne Matki Bożej Różańcowej.
  3. Jutro, pojutrze i popojutrze u Panny Marii podczas Mszy św. o godz. 18.00 rekolekcje o różańcu wygłosi o. Piotr Raizner (franciszkanin). Zapraszamy.
  4. W czwartek o 17:30 różaniec za Ojczyznę połączony, po nim Msza Święta w tych intencjach sprawowana przez ks. Prałata.
  5. Ks. Franciszek Rząsa zaprasza na spotkania formacyjne dla zainteresowanych i wolontariuszy w służbie samarytańskiej na rzecz chorych, które odbywać się będą w Domu ulgi w cierpieniu w każdy czwartek od 10.10 do 12.02 w godzinach od 17.30 – 19.30. Pierwsze spotkanie w najbliższy czwartek o godz. 17.30.
  6. sobotę Archidiecezjalna Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin do Matki Bożej Królowej Rodzin w naszej Kolegiacie od g. 10.00.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy w Polsce przeżywać Dzień Papieski, w tym roku pod hasłem: „Wstańcie chodźmy”. W tym dniu przed kościołem zbierane są ofiary na rzecz fundacji: Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającej kształcenie uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.
  8. Z racji Dnia Papieskiego nasza Kawiarenka pod koniec tygodnia będzie piec kremówki papieskie. Można je już zamawiać lub nabywać spontanicznie od soboty.