1. Trwa IX Jarmark Jarosławskiego Opactwa. Dzisiaj Dzień Węgierski. Otworzyliśmy kilka nowych wystaw, zapraszamy na nasze korytarze. Inne atrakcje mamy spisane w programie i widzimy na własne oczy.
  2. Dzisiaj Niedziela Środków Społecznego Przekazu. Zachęcamy do korzystania z nich z dużym dystansem i jednocześnie gorąco dziękujemy za całoroczne wsparcie naszego Studia Radiowego Ave Maria.
  3. Od dzisiaj rozpoczyna się w Kościele Tydzień Wychowania.
  4. We wtorek od 9:00 do 13:00 edycja Jarmarku dla osób mniej sprawnych: krótki bieg z medalami, występy na scenie, animacje, darmowy posiłek. Zapraszamy także osoby starsze i schorowane, można przyjść z wnukami. Będzie spokojniej i luźniej niż w ten weekend.
  5. Także we wtorek wspomnienie 80. rocznicy sowieckiej agresji na Polskę. Pamiętajmy o ofiarach Golgoty Wschodu. Od 10:00 w Kolegiacie obchody Dnia Sybiraka.
  6. W tym tygodniu w liturgii przypada: w środę święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski, w sobotę święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
  7. W sobotę od południa w Parku miejskim Bogaty Dzień Seniora. U nas od 9:00 Dzień skupienia dla Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym
  8. Już dziś wstępnie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie kilkunastu wydarzeń jarmarkowych.
  9. Pomódlmy się w intencji wszystkich twórców, wolontariuszy i gości Jarmarku: „Święty Michale, Archaniele…”.