1. W związku z rozpoczęciem roku szkolnego jutro specjalne Msze Święte dla dzieci i młodzieży w kościołach parafialnych. U nas po wakacjach nadal spowiedź rano i wieczorem oraz dodatkowo od 9:00 do 11:00. Nie braknie także codziennej Mszy Świętej o 10:00.
 2. We wtorek o 17:30 nabożeństwo wotywne do św. Michała Archanioła.
 3. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 4. W czwartek Komunia Święta pod dwiema postaciami, a po Mszy Świętej wieczornej spotkanie dla Honorowej Straży Serca Pana Jezusa.
 5. W piątek Godzina Święta z Litanią do Najświętszego Serca bezpośrednio po wieczornej Eucharystii. Następnie modlitwy o uzdrowienie prowadzone przez Wspólnotę Matki Miłosierdzia zakończone przed północą dodatkową Mszą Świętą. Wcześniej, bo o 20:30, katecheza ks. prał. Mariana Rajchla.
 6. W sobotę specjalne nabożeństwo maryjne o 9:15.
 7. Za tydzień obchodzimy jedno z najstarszych świąt maryjnych: Narodzenie Najświętszej Maryi Panny. W naszej polskiej tradycji znane jest jako święto Matki Bożej Siewnej.
 8. Odpust u Panny Marii w Jarosławiu.  Koronacja cudownego wizerunku Matki Bożej Pocieszenia o 11:00 u Ojców Bernardynów w Przeworsku. 
 9. Wspólnota Matki Miłosierdzia organizuje za dwa tygodnie wyjazd na lotnisko Włocławek-Kruszyn, na wielkie wydarzenie modlitewne „POLSKA pod KRZYŻEM”. Szczegóły na plakatach lub w zakrystii.
 10. Przez cały tydzień trwa Jerycho Różańcowe. Nazwa „Jerycho Różańcowe” nawiązuje do wydarzenia opisanego w biblijnej Księdze Jozuego. Według Pisma Świętego, wprowadzający Izraelitów do Ziemi Obiecanej po okresie niewoli egipskiej następca Mojżesza, Jozue otrzymał od Boga nakaz, by wojsko przez siedem dni okrążało przy głośnych dźwiękach trąb kamienne mury Jerycha. Siódmego dnia od huku trąb potężne mury niedostępnego miasta popękały i runęły, a Jerycho zostało zdobyte. Nasze Jerycho to nieprzerwane, rotacyjne czuwanie grup osób przed Najświętszym Sakramentem przez siedem dni, w tym codzienna Msza Święta, Różaniec, a o godz. 15:00 każdego dnia Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy w dzień i w nocy do naszego kościoła.
 11. Rodziców, Nauczycieli i uczniów polećmy świętemu Patronowi: Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną.
  Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen