1. Do końca miesiąca potrwa najbardziej trudny technicznie, ale jeszcze nie ostatni, etap prac przy fundamentach naszej świątyni. Przez kilka dni przedpołudniowa spowiedź i popołudniowa adoracja oraz Msze Święte z godz. 10:00 i 17:30 będą celebrowane w Czarnej Kaplicy. Dziękujemy za zrozumienia oraz za nieustanne wsparcie duchowe i finansowe tego dzieła.
  2. W piątek zapraszamy do podjęcia akcji„Koronka na Ulicach Miast Świata”. Umawiajmy się spontanicznie na godzinę 15:00 w różnych miejscach, aby publicznie odmówić Koronką do Miłosierdzia Bożego.
  3. W sobotę u nas od 17:30 Msza Święta z modlitwami za Ojczyznę, po niej pokutny różaniec fatimski i adoracja prowadzona przez Wspólnotę bł. ks. Popiełuszki. O 21:00 Apel Jasnogórski i konferencja z życia duchowego. Następnie Godzina Święta, o 23:00 Eucharystia z homilią. Zakończenie nad ranem.
  4. 29 września to także dzień Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela. Wszystkim solenizantom i solenizantkom, w tym naszym dwóm księżom, życzymy, aby byli tak wierni Bogu i tak dobrzy dla ludzi jak ich niezwykli Patroni.
  5. Na Kalwarii Pacławskiej w ten dzień Archidiecezjalna Pielgrzymka Róż Różańcowych.
  6. Za dwa tygodnie u nas weekendowe rekolekcje dla Małżeństw “Kocham Cię – jestem dla Ciebie”, które poprowadzi ks. Marek Dziewiecki.
  7. Osoby przygotowujące się do małżeństwa zapraszamy z kolei do ojców dominikanów na katechezy przedmałżeńskie i przedślubne. Początek w październiku. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
  8. Do piątku potrwa głosowanie nad Budżetem Obywatelskim. Głos może oddać każdy mieszkaniec, również niepełnoletni, na parterze Ratusza.
  9. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zaprasza na spotkanie informacyjne związane z programem „Czyste Powietrze”.  Odbędzie się ono w najbliższy piątek o 18:00 w siedzibie Gminy Jarosław przy ul. Piekarskiej 5. Program polega na dofinansowaniu nawet do 90% termomodernizacji jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub na wymianie do nich źródła ciepła.
  10. W niedzielę za tydzień utrudnienia w ruchu związane z Jarosławskim Świętem Biegowym.