1. Dzisiaj w kościele Królowej Polski po Mszy Świętej o 16:00 ostatnie spotkanie przed pielgrzymką pieszą do Częstochowy. Zapisy telefoniczne pod numerem: 663 959 554.
  Mogą w niej uczestniczyć dorośli i młodzież powyżej piętnastego roku życia. Młodzież do lat osiemnastu przy zapisie przedkłada pisemne zezwolenie rodziców lub opiekunów. Są to piękne rekolekcje w drodze i prawdziwa szkoła osobowości. Pielgrzymka piesza zostawia niezatarty ślad, szczególnie w sercach młodych ludzi – zachęćmy ich do tej duchowej przygody. W czwartek o 6:30 rano Msza Święta na rozpoczęcie pieszej wędrówki. Przyjdźmy pożegnać pielgrzymów.
  Ponieważ nie wszyscy mogą pielgrzymować pieszo, zachęcamy do pielgrzymowania duchowego. Zapraszamy na codzienne Msze Święte i transmisje radiowe, podczas których będziemy wędrować na Jasną Górę duchowo, towarzysząc pielgrzymom pamięcią i modlitwą. Szczegóły na stronach internetowych naszego Radia i Pielgrzymki. W systemie Android można tez pobrać aplikację: “Pielgrzymka Przemyska”.
 2. We wtorek w liturgii wspomnienie św. Tomasza Apostoła.
 3. W tym tygodniu przypadają także dni naszej odnowy wewnętrznej: pierwszy czwartek i piątek miesiąca lipca.
  W pierwszy czwartek Komunia Święta pod dwiema postaciami. Wieczorem spotkanie Straży Honorowej.
  W pierwszy piątek zapraszamy na czuwanie z modlitwą. Po Eucharystii wieczornej adoracja prowadzona przez wspólnotę Honorowej Straży Serca Pana Jezusa. Od 19:30 nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie transmitowane także przez nasze radio. O 20:30 katecheza, ok. 22:00 Eucharystia.
  W pierwsza sobotę od 9:15 specjalne nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
 4. Ojcowie Reformaci w okresie wakacyjnym wprowadzili u siebie dodatkową Mszę Świętą niedzielną o godz. 20:00.
 5. Dziękujemy członkom Stowarzyszenia Muzyka Dawna za poranny śpiew Godzinek do Serca Jezusa.
 6. W najbliższą sobotę w Pawłosiowie „Bieg Niepodległości” na dwóch dystansach: 1918 metrów oraz 11 kilometrów.