W III Niedzielę Wielkanocną w świątyni naszego Jarosławskiego Opactwa rozpoczął się święty czas rekolekcji. Posługę słowa – na zaproszenie Wspólnoty Matki Miłosierdzia – podjął o. Remigiusz Recław SJ wraz z zespołem „Mocni w Duchu”.

Czas rekolekcyjnych dni – od 10 do 12 kwietnia – naznaczony był radością spotkania z Jezusem – Zmartwychwstałym Panem, który żyje i działa. W pierwszy dzień modlitwą otaczaliśmy sprawy naszej Ojczyzny jak w każdy 10. dzień miesiąca w naszym kościele. Niedzielne spotkania zakończył koncert ewangelizacyjny. Kolejne dwa dni to czas spotkań przed południem na wspólnej Eucharystii i wraz z młodymi ze szkół licealnych naszego miasta. Natomiast rekolekcyjne wieczory, zarówno w poniedziałek, jak i we wtorek, to szczególne wołanie o miłość oraz uwolnienie i uzdrowienie. Radością w spotkaniu z Jezusem podczas rekolekcji była obecność naszego Abpa Józefa Michalika, który przewodniczył Eucharystii sprawowanej w drugi dzień rekolekcji.

Wdzięczni Bogu za ten czas radości zapraszamy do składania świadectw, włączenia się w formację Wspólnoty Matki Miłosierdzia, jak i do wspomnień uchwyconych w fotografiach i video.

https://www.facebook.com/Zespol.Mocni.w.Duchu/videos/1308445059171732/

https://www.facebook.com/Zespol.Mocni.w.Duchu/videos/1309197772429794/