Fotosacrum

Ładowanie Wydarzenia
To event minęło.

Ośrodek Kultury i Formacji Chrześcijańskiej zaprasza fotografów i operatorów kamer pragnących rejestrować uroczystości kościelne na kurs formacyjny Fotosacrum.

Kurs uprawnia do fotografowania i rejestrowania w kościołach i innych obiektach sakralnych na okres jednego roku dla osób biorących udział w 1 stopniu kursu, oraz na okres 5 lat dla uczestników 2 stopnia.

Najbliższy kurs odbędzie się 13 maja 2015:
13:30-zarejestrowanie uczestników kursu
14.00 –18.00 Zajęcia kursowe
Wymagane są następujące dokumenty, które proszę nadesłać na adres fotosacrum@gmail.com
– Formularz (załącznik-proszę o wypełnienie wszystkich pól z wyjątkiem pól oznaczonych na niebiesko) Prosimy o podpisanie skierowania od Ks. Proboszcza zamieszkania uczestników I i II st. Treśc w formularzu.
– Zdjęcie legitymacyjne (obowiązkowo w JPG )
– Wpłata zaliczki (bezzwrotnej) na konto z dopiskiem FOTOSACRUM – Bank PEKAO SA I O. Jarosław 09 1240 2571 1111 0010 1935 1260.
– Klauzula ochrony danych – treść w formularzu, proszę o podpisanie.
– Prosimy, aby przyjechać z własnym sprzętem fotograficznym.
UWAGA! Oczekiwanie na akredytacje może przedłużyć się w czasie, dlatego prosimy przy recepcji o powiadomienie, czy potrzebują Państwo zaświadczenia tymczasowego.
Organizator ma prawo do zmiany regulaminu kursu. W razie zgłoszenie zbyt małej ilości uczestników, zaliczki zostaną przekazane automatycznie na kolejny termin kursu. Nie ma możliwości zwrotu zaliczki. Nie wypełnienie wszystkich zaleceń spowoduje wydłużenie otrzymania akredytacji.
Opłata za kurs 100 zł (zaliczka 50 zł na konto)- kopię wpłaty należy przedłożyć po zarejestrowaniu w dniu kursu. Zgłoszenia drogą mailową.
Organizatorzy nie zapewniają napojów i posiłków, ale w przerwach między zajęciami istnieje możliwość skorzystania z Kawiarenki Benedyktyńskiej.
Informacje:
Tel: Nina Błaszkowicz 507 473 771(informacje dodatkowe)
Adres :Ośrodek Kultury i Formacji Chrześcijańskiej
im. Służebnicy ul. Benedyktyńska 5, 37-500 Jarosław