Nowenna Anielska – intencje

Tu można wpisać własną intencję do Nowenny Anielskiej.
Po zatwierdzeniu przez administratora, wpis ukaże się na stronie.


 Imię *
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe.
1 + 5=

(467)
***
6 wrz 2016, 12:57
Święty Michale Archaniele, proszę o łaskę dobrej spowiedzi świętej dla Ryszarda, opiekę nad rodziną Kazimierzów, Wojdyłów, Żygałów i Kochtów, oraz o uproszenie łaski czystości, skromności i trzeźwości dla ludzi, a także o szczególna opiekę nad dziećmi i młodzieżą i pomoc w wypełnianiu woli Bożej. Za przyczyną św. Michała Archanioła – wysłuchaj nas Panie.

***
6 wrz 2016, 12:56
Święty Michale Archaniele, proszę uwolnij od działania złego ducha Andrzeja, Małgorzatę, Rafała, Dorotę, Annę, Wandę, Katarzynę, Dorotę, Małgorzatę, Wojciecha, Barbarę, Paulinę, Elżbietę i ich rodziny. Za przyczyną św. Michała Archanioła – wysłuchaj nas Panie

***
6 wrz 2016, 12:55
Proszę o łaskę całkowitego uwolnienia od skutków zła dla mnie i mojej rodziny. Broń mnie i moją rodzinę od pokus i zasadzek szatana. Za przyczyną św. Michała Archanioła – wysłuchaj nas Panie.

***
6 wrz 2016, 12:55
Święty Michale Archaniele, proszę wraz z całą rodziną o pomoc w walce ze złym duchem dla naszego brata Sylwestra. Za przyczyną św. Michała Archanioła wysłuchaj nas Panie.

***
6 wrz 2016, 12:55
Święty Michale Archaniele, proszę o wyzwolenie mnie i Joanny z naszych słabości, obronę przed wpadnięciem w sidła grzechu o dar spowiedzi i komunii świętej oraz o to byśmy połączyli się wkrótce sakramentem małżeństwa. Za przyczyną św. Michała Archanioła – wysłuchaj nas Panie.

***
6 wrz 2016, 12:54
O wyjście z nałogu dla wszystkich uzależnionych z rodziny.
Za przyczyną św. Michała Archanioła – wysłuchaj nas Panie.

...
6 wrz 2016, 12:28
O uzdrowienie relacji pokoleniowych i przerwanie skutków grzechów przodków w mojej rodzinie - Za przyczyną św. Michała Archanioła – wysłuchaj nas Panie.

***
6 wrz 2016, 12:27
O radość wieczną dla zmarłych z rodziny Stapów, Sobolewskich, Kudybów, Sikorów, Mazurów, Kopczackich oraz dla dusz w czyśćcu cierpiących. Za przyczyną św. Michała Archanioła – wysłuchaj nas Panie.

***
6 wrz 2016, 12:27
O nawrócenie i przemianę serca dla Marka, Jana, Witka, Roberta, Mariusza Grzegorza. Za przyczyną św. Michała Archanioła – wysłuchaj nas Panie.

***
6 wrz 2016, 12:26
O łaskę zdrowia dla Marii, Olgi, Agnieszki, Justyny, Danuty, Anny, Heleny, Piotra i całej rodziny. Za przyczyną św. Michała Archanioła – wysłuchaj nas Panie.

***
6 wrz 2016, 12:26
Proszę o łaskę dobrej spowiedzi dla Krzysztofa i Łukasza Za przyczyną św. Michała Archanioła – wysłuchaj nas Panie

***
6 wrz 2016, 12:17
Proszę o łaskę dobrej spowiedzi dla Krzysztofa i Łukasza Za przyczyną św. Michała Archanioła – wysłuchaj nas Panie

***
6 wrz 2016, 12:17
Przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła proszę o uwolnienie i oczyszczenie dla Piotra, Ewy, Ani, Marcina, Teresy, Karola oraz wnuków. Św. Michale Archaniele wypraszaj im czystość, aby nie ulegli złym duchom Za przyczyną św. Michała Archanioła – wysłuchaj nas Panie.

***
6 wrz 2016, 12:16
Święty Michale Archaniele, dziękuję za opiekę nad moją rodziną i całym Kościołem proszę o Miłosierdzie Boże dla dzieci zniewolone przez złe bajki i gry, szczególnie za mojego synka oraz o łaskę dobrej spowiedzi dla Ryszarda, Andrzeja, Stanisława, Pawła, Rafała i Agnieszki Za przyczyną św. Michała Archanioła - wysłuchaj nas Panie.

***
6 wrz 2016, 12:16
Proszę o nawrócenie mojej siostry, brata oraz męża, a także o zawarcie związku małżeńskiego dla Letisji i Patryka oraz Anny i Michała. Za przyczyną św. Michała Archanioła – wysłuchaj nas Panie.

***
6 wrz 2016, 12:15
Za wstawiennictwem św. Michała Archanioła proszę o nawrócenie i powrót do Boga dla syna Łukasza. Za przyczyną św. Michała Archanioła – wysłuchaj nas Panie.

***
6 wrz 2016, 12:15
Proszę o łaskę powrotu na łono Kościoła przez sakrament pokuty dla Wiesława, Pauliny, Marty, Grażyny, Jacka, Mariusza, Mieczysława, Marcina i wszystkich, którzy nie przystępują do sakramentów. Za przyczyną św. Michała Archanioła – wysłuchaj nas Panie.

Grzegorz
5 wrz 2016, 21:59
Proszę o łaskę rozeznania uczucia do pewnej kobiety.

Anna
5 wrz 2016, 15:31
O uwolnienie od lęku , złych myśli, o spokój psychiczny i radość życia dla Grzegorza. Za przyczyną Św. Michała Archanioła -wysłuchaj nas Panie.

Zbigniew
5 wrz 2016, 6:40
O uwolnienie od lęków, złych przyzwyczajeń, szemrania, braku skupienia podczas modlitwy oraz o potrzebne łaski dla Beaty i Jacka. Za przyczyną św. Michała Archanioła – wysłuchaj nas Panie.