Intencje

Tu można wpisać własną intencję do Nowenny Maryjnej.
Po zatwierdzeniu przez administratora, wpis ukaże się na stronie.


 Imię *
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe.
6 + 1=

(6715)
Barbara
4 maj 2017, 16:47
Maryjo, Matko Miłosierdzia, dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski, za życie i zdrowie całej rodziny, za kochającą, wspierającą mamę, za możliwość zdobycia wykształcenia i godnej pracy dla mnie i mojego rodzeństwa. Dziękuję za poprawę naszej sytuacji mieszkaniowej i materialnej. Wybacz nam to co złe, błogosław, uproś nam większą miłość i zgodę, wypełnij serca zaufaniem Tobie i Jezusowi oraz prawdziwą radością.

Matka
3 maj 2017, 9:29
Matko Boża Miłosierdzia, oddaję Ci teraz i na zawsze pod Twoją matczyną opiekę moją córkę Katarzynę. Wstawiaj się nieustannie za nią u Swego Syna Jezusa. Proszę o łaskę zdrowia dla niej i światło Ducha Świętego podczas egzaminu. Błogosław jej.

Helena
3 maj 2017, 9:23
Maryjo, Matko Miłosierna, dziękuje Ci za wszelkie otrzymane łaski oraz proszę o łaskę zdrowia dla Katarzyny, Marty, Heleny Barbary, i całej rodziny. Maryjo, dopomóż rozwiązać sprawy Tobie wiadome.

helena
3 maj 2017, 9:19
Matko Miłosierdzia, proszę o szczęście wieczne dla śp. Józefy, Marii, Antoniego, Stanisława, dla zmarłych z rodziny: Balawender, Chruściel, Sitek oraz dusz w czyśćcu cierpiących.

***
2 maj 2017, 20:21
Matko Boża Miłosierdzia, wstawiaj się u swojego Syna Jezusa Chrystusa za moją wnuczką Anetą. Obdarz ją łaską zdrowia, bo ma chore oczy i astmę. Proszę też o łaskę zdrowia dla jej dziecka Dominiki. Troszcz się o nie.

***
2 maj 2017, 20:20
Matko Boża Miłosierdzia, oddaję Ci teraz i na zawsze pod Twoją matczyną opiekę moją wnuczkę Joannę. Wstawiaj się nieustannie za nią u Swego Syna Jezusa. Proszę o łaskę zdrowia dla niej i światło Ducha Świętego podczas matury. Błogosław w dostaniu się na studia.

***
2 maj 2017, 20:19
Matko Miłosierdzia pełna, proszę Cię o zdrowie i potrzebne laski dla naszych matek, a dla ojców i zmarłych w naszych rodzinach proszę o odpuszczenie grzechów i chwałę w niebie.

***
2 maj 2017, 20:19
Pani Ostrobramska, dziś, w dniu, w którym zaczynam nowy rok mojego życia dziękuje za wszystko. Przynoszę wszystko to z czym nie daję rady i nie wiem jak rozwiązać. Pomóż mi Maryjo. Proszę o pomoc w powrocie do sakramentów świętych, do życia według Bożych przykazań, o to abym należycie wykorzystał czas ziemskiego pielgrzymowania oraz o Boże światło w rozwiązaniu trudności i podejmowaniu decyzji.

***
2 maj 2017, 20:18
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuje Ci za wiele otrzymanych łask. Proszę Cię o pomoc na każdy dzień w pracy nad sobą. Proszę o ulgę w cierpieniu dla mamy. O zdrowie duszy i ciała dla brata. O przemianę trudnej sytuacji finansowej dla Andrzeja. O zdrowie dla chorych kapłanów. Proszę Cię Matko o pokój na świecie, w naszej Ojczyźnie, w rodzinach i w każdym sercu.

***
2 maj 2017, 20:17
Królowo Miłosierdzia, dziękuje za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o zdrowie, przemianę życia, zerwanie z grzechem i słabościami. Pokieruj Maryjo, abyśmy poszli właściwą drogą w życiu, odnaleźli właściwą pracę i miejsce zamieszkania. Otocz nas dobrymi ludźmi i chroń od szatańskich zasadzek.

***
2 maj 2017, 20:17
Matko Boża Miłosierdzia, proszę Cię abyś wyprosiła radość wieczną w niebie dla Zygmunta, Tadeusza, Andrzeja, Bronisława, dla zmarłych przodków z rodziny, dla kapłanów oraz dla dusz w czyśćcu cierpiących.

***
2 maj 2017, 20:16
Maryjo, Matko Miłosierna, dziękuje Ci za wszelkie otrzymane łaski oraz proszę o łaskę zdrowia dla Wiktorii, Mari, Heleny Iwony, Dominika i całej rodziny. Maryjo, dopomóż rozwiązać sprawy Tobie wiadome.

***
2 maj 2017, 20:15
Matko Boża Ostrobramska, dziękuje Ci za wszystko, co otrzymuje moja rodzina, oraz proszę Cię o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny i szczęśliwe rozwiązanie dla Edyty. Otaczaj nas swoją opieką.

***
2 maj 2017, 20:14
Matko Miłosierdzia, dziękuje Ci za wszystko i błagam o pomoc w sprawach Tobie znanych dla mnie, mojej rodziny, osób, którym obiecałam modlitwę i bliskim sercu, o dary Ducha Świętego, o życie wieczne za bliskich zmarłych, dusze czyśćcowe. O pomoc dla Anny, o rozwiązanie trudnej sprawy, o udaną operację dla Stanisława.

Twoja czcicielka
2 maj 2017, 20:13
Królowo pełna Miłosierdzia, powierzam Tobie moją rodzinę i dziękuje za dobra, którymi mnie otaczasz.

***
2 maj 2017, 20:12
Matko Miłosierdzia, proszę Cię o dobrego męża dla pewnej osoby.

***
2 maj 2017, 20:11
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuje za Twoją opiekę. Proszę o pomoc w życiu codziennym dla rodziny i osób mi bliskich

***
2 maj 2017, 20:10
Matko Boża Ostrobramska, proszę Cię o zdrowie i potrzebne w życiu łaski dla Joanny, Jacka, Anny oraz o szybki powrót do zdrowia dla Michała i prawidłowy rozwój.

Alina
2 maj 2017, 20:10
Królowo Miłosierdzia, proszę o powrót syna do domu i zgodę w rodzinie.

.
2 maj 2017, 11:22
Matko Boża Miłosierdzia, bardzo gorąco proszę Cię o opamiętanie i nawrócenie dla Elżbiety.