Intencje

Tu można wpisać własną intencję do Nowenny Maryjnej.
Po zatwierdzeniu przez administratora, wpis ukaże się na stronie.


 Imię *
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe.
9 + 2=

(6715)
*
7 lip 2017, 14:52
Matko Miłosierdzia, proszę o zdrowie dla Aleksandry.

.
6 lip 2017, 18:38
Matko Boża Miłosierdzia, proszę Cię o potrzebne łaski dla Elżbiety. Wypraszaj jej dobre zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz spraw, aby wycofała się z niewłaściwej decyzji życiowej.

...
5 lip 2017, 12:21
Maryjo, Matko Miłosierdzia, dziękuje za wszystko, co otrzymuje moja rodzina oraz proszę o potrzebne łaski i opiekę dla Iwony i Piotra w życiu codziennymi małżeńskim.

...
5 lip 2017, 12:19
Matko Boża Miłosierdzia, proszę Cię abyś wyprosiła radość wieczną w niebie dla śp. Michała, Zygmunta, Jana, Tadeusza, Bronisława, Mariana dla zmarłych z rodziny i znajomych dla kapłanów w czyśćcu cierpiących.

...
5 lip 2017, 12:18
Królowo Miłosierdzia, dziękuje Ci za otrzymane łaski oraz proszę o uzdrowienie relacji pokoleniowej oraz przerwanie skutków grzechów w rodzinie Agnieszki, Justyny, Piotra, Beaty, Anny i Marii.

...
5 lip 2017, 12:18
Matko Boża Miłosierna, dziękuje Ci za otrzymane łaski za Twoją przyczyną oraz proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla moich dzieci i wnuków i całej rodziny. Maryjo, ochraniaj od złego moich bliskich.

...
5 lip 2017, 12:18
Dziękuje Ci, Matko Miłosierdzia, za otrzymane łaski dla duszy i ciała. Proszę Cię o Twoją pomoc na te trudne dni. Proszę o ulgę w chorobie dla Heleny, Zofii, Krystyny, Czesławy. Proszę o potrzebne łaski dla pielgrzymów. O siłę i moc woli dla tych, których dręczą pokusy samobójstwa i dla matek dręczonych pokusą aborcji.

...
5 lip 2017, 12:17
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuje za doświadczenie niesprawności i przywrócenie pełnej sprawności i za serdeczną opiekę i pomoc nieustanną. Proszę w intencji dobroczyńców, lekarzy i siostry pielęgniarki i duszpasterzy oraz w intencji obecnie przeżywających choroby i słabości. Proszę o potrzebne łaski dla pielgrzymów, dla mojej rodziny, o łaskę życia wiecznego dla śp. Marii Dziaduś, śp. Piotra Kmiecika i śp. Józefa Włodygę.

...
5 lip 2017, 12:10
Matko Miłosierdzia, oddaję Ci teraz i na zawsze pod Twoją opiekę moją wnuczkę Joannę. Wstawiaj się za nią u swego Syna Jezusa Chrystusa. Maryjo, uproś Twojego Syna by udzielił jej łaski dostania się na studia. Prosi babcia.

...
5 lip 2017, 12:09
Pani Ostrobramska, proszę Cię o zdrowie i błogosławieństwo dla Tomasza, Wioletty i Arianny.

...
5 lip 2017, 12:09
Królowo pełna Miłosierdzia, proszę Cię o łaskę przemiany mojego życia, oraz mojej córki. O łaskę zdrowia fizycznego, duchowego, pracę, pomoc w trudnej sytuacji finansowej, ukończenie studiów dla Zuzanny, o dobrego męża oraz pokój serca.

...
5 lip 2017, 12:08
Miłosierna Królowo, dziękuję Ci za wszystko. Pokornie proszę o pomoc, światło w rozstrzyganiu trudnych spraw w moim życiu. Także proszę o Bożą pomoc w podjęciu właściwych decyzji życiowych.

...
5 lip 2017, 12:08
Matko Miłosierdzia, Tobie i Twojemu Synowi Jezusowi dziękuję za wszystko. Proszę o zdrowie i potrzebne w życiu łaski dla Anny i Joanny, a także o zdrowie i prawidłowy rozwój dla Michała. Dla wszystkich zmarłych w rodzinach naszych proszę o odpuszczenie grzechów i wieczny spoczynek.

...
5 lip 2017, 12:06
Pani Ostrobramska, błagam o uwolnienie od udręk, proszę o duchową wolność, szczęśliwą relację z mężczyzną - prawdziwą miłość. Żebym przestała krzywdzić najbliższych w wiadomy dla Ciebie sposób. Proszę żeby rodzice kiedyś jeszcze byli ze mnie dumni.

Adam
5 lip 2017, 12:06
Królowo Miłosierdzia, uproś u Twego Syna odpuszczenie grzechów dla zmarłego Ojca Jana oraz przywrócenie zdrowia przyjaciółce Agnieszce, chorej na SM. Dziękuję Ci za otrzymane zdrowie i proszę o wstawiennictwo.

...
5 lip 2017, 12:05
Matko Miłosierdzia, dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną i proszę o sprawowanie dalszej opieki, o radość wieczną dla wuja Andrzeja, śp. Bogdana i zmarłych z rodziny Dwornikowskich, Zawidzkich i Kątnych.

...
5 lip 2017, 12:04
Miłosierna Matko, dziękuję za wszystkie łaski i proszę o dalsze. Proszę o opiekę nad moimi dorosłymi synami i ich rodzinami i kieruj ich na drogę, która prowadzi do Boga.

...
5 lip 2017, 12:04
Matko Miłosierdzia, proszę o uzdrowienie relacji pokoleniowych i przerwanie skutków grzechów przodków w pewnej rodzinie.

...
5 lip 2017, 12:01
Matko Miłosierdzia, proszę o narodziny dziecka Mai i Stanisława. Dziękuję za wszystkie łaski mi udzielone.

...
5 lip 2017, 12:01
Miłosierna Matko, proszę Cię uproś łaskę nawrócenia dla mojego brata i bratowej.