Intencje

Tu można wpisać własną intencję do Nowenny Maryjnej.
Po zatwierdzeniu przez administratora, wpis ukaże się na stronie.


 Imię *
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe.
3 + 2=

(6466)
***
12 maj 2017, 11:17
Matko Miłosierdzia, proszę o błogosławieństwo i pomoc w pracy dla Iwony.

***
12 maj 2017, 11:17
Królowo Miłosierdzia, proszę o powrót syna do domu i zgodę w rodzinie.

...........
10 maj 2017, 12:47
Matko Boża Miłosierdzia, proszę Cię o potrzebne łaski dla Heleny. Wypraszaj jej dobre zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz ochraniaj od złego całą rodzinę.

Robert
10 maj 2017, 10:12
Maryjo, Matko Miłosierdzia, dziękuje za wszystkie otrzymane laski i proszę o zdrowie dla mnie i rodziców, o udaną operacje brata Marka i powrót do zdrowia.

czcicielka
10 maj 2017, 9:10
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuje za wszystkie otrzymane łaski. Błagam uproś u Twego Syna Najświętszego łaskę zdrowia dla mnie i moich bliskich.

Twoja czcicielka
9 maj 2017, 18:10
Matko Boża Miłosierdzia, pragnę błagać Cię o Twe wstawiennictwo w sprawie Bogu wiadomej. Dziękuję za Twą opiekę i obecność w moim życiu.

Matka
9 maj 2017, 18:04
Matko Boża Ostrobramska, pragnę błagać Cię o pracę dla mojego syna Łukasza. Proszę o wsparcie i opiekę w codziennym życiu. Dziękuję za otrzymane łaski.

Córka Małgorzata
9 maj 2017, 17:54
Matko Miłosierdzia, z całego serca pragnę błagać Cię, o siły, powrót
do zdrowia i potrzebne łaski w przezwyciężaniu trudów dnia codziennego, wiarę i nadzieję na każdy kolejny dzień życia dla mojej mamy Stanisławy.

.
5 maj 2017, 19:31
Matko Boża Miłosierdzia, proszę Cię o potrzebne łaski dla Elżbiety. Wypraszaj jej dobre zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz spraw, aby wycofała się z niewłaściwej decyzji życiowej.

Czcicielka
4 maj 2017, 16:56
Maryjo, Matko Miłosierdzia, proszę Cię gorąco o zdrowie dla małego Pawełka, proszę o siłę dla jego rodziców i dobrych lekarzy.

Czcicielka
4 maj 2017, 16:53
Maryjo, Matko Miłosierdzia, prowadź mnie i moich najbliższych drogą, którą przygotował dla nas Twój Syn. Pomóż nam z ufnością pełnić Jego wolę, chroń nas od zła i złych ludzi.

Barbara
4 maj 2017, 16:47
Maryjo, Matko Miłosierdzia, dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski, za życie i zdrowie całej rodziny, za kochającą, wspierającą mamę, za możliwość zdobycia wykształcenia i godnej pracy dla mnie i mojego rodzeństwa. Dziękuję za poprawę naszej sytuacji mieszkaniowej i materialnej. Wybacz nam to co złe, błogosław, uproś nam większą miłość i zgodę, wypełnij serca zaufaniem Tobie i Jezusowi oraz prawdziwą radością.

Matka
3 maj 2017, 9:29
Matko Boża Miłosierdzia, oddaję Ci teraz i na zawsze pod Twoją matczyną opiekę moją córkę Katarzynę. Wstawiaj się nieustannie za nią u Swego Syna Jezusa. Proszę o łaskę zdrowia dla niej i światło Ducha Świętego podczas egzaminu. Błogosław jej.

Helena
3 maj 2017, 9:23
Maryjo, Matko Miłosierna, dziękuje Ci za wszelkie otrzymane łaski oraz proszę o łaskę zdrowia dla Katarzyny, Marty, Heleny Barbary, i całej rodziny. Maryjo, dopomóż rozwiązać sprawy Tobie wiadome.

helena
3 maj 2017, 9:19
Matko Miłosierdzia, proszę o szczęście wieczne dla śp. Józefy, Marii, Antoniego, Stanisława, dla zmarłych z rodziny: Balawender, Chruściel, Sitek oraz dusz w czyśćcu cierpiących.

***
2 maj 2017, 20:21
Matko Boża Miłosierdzia, wstawiaj się u swojego Syna Jezusa Chrystusa za moją wnuczką Anetą. Obdarz ją łaską zdrowia, bo ma chore oczy i astmę. Proszę też o łaskę zdrowia dla jej dziecka Dominiki. Troszcz się o nie.

***
2 maj 2017, 20:20
Matko Boża Miłosierdzia, oddaję Ci teraz i na zawsze pod Twoją matczyną opiekę moją wnuczkę Joannę. Wstawiaj się nieustannie za nią u Swego Syna Jezusa. Proszę o łaskę zdrowia dla niej i światło Ducha Świętego podczas matury. Błogosław w dostaniu się na studia.

***
2 maj 2017, 20:19
Matko Miłosierdzia pełna, proszę Cię o zdrowie i potrzebne laski dla naszych matek, a dla ojców i zmarłych w naszych rodzinach proszę o odpuszczenie grzechów i chwałę w niebie.

***
2 maj 2017, 20:19
Pani Ostrobramska, dziś, w dniu, w którym zaczynam nowy rok mojego życia dziękuje za wszystko. Przynoszę wszystko to z czym nie daję rady i nie wiem jak rozwiązać. Pomóż mi Maryjo. Proszę o pomoc w powrocie do sakramentów świętych, do życia według Bożych przykazań, o to abym należycie wykorzystał czas ziemskiego pielgrzymowania oraz o Boże światło w rozwiązaniu trudności i podejmowaniu decyzji.

***
2 maj 2017, 20:18
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuje Ci za wiele otrzymanych łask. Proszę Cię o pomoc na każdy dzień w pracy nad sobą. Proszę o ulgę w cierpieniu dla mamy. O zdrowie duszy i ciała dla brata. O przemianę trudnej sytuacji finansowej dla Andrzeja. O zdrowie dla chorych kapłanów. Proszę Cię Matko o pokój na świecie, w naszej Ojczyźnie, w rodzinach i w każdym sercu.