Intencje

Tu można wpisać własną intencję do Nowenny Maryjnej.
Po zatwierdzeniu przez administratora, wpis ukaże się na stronie.


 Imię *
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe.
6 + 2=

(6296)
...
5 lut 2014, 13:09
Matko Boża Miłosierdzia, proszę Cię, miej w opiece moją przyjaciółkę Elżbietę. Wypraszaj dla niej zdroje łask i dobre zdrowie.

...
5 lut 2014, 13:08
Matko Boża Miłosierdzia, Twojej opiece powierzam małą Dominikę. Bądź jej Matką, opiekuj się nią i wypraszaj u Swojego Syna potrzebne łaski.

Czcicielka
5 lut 2014, 13:08
Matko Boża Miłosierdzia, proszę Cię o zdrowie dla Tadeusza. Spraw, aby za Twoją przyczyną stosowane leczenie stało się skuteczne. Ufam Tobie, Twoja Czcicielka.

...
5 lut 2014, 13:07
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję Ci za opiekę i wszystkie łaski od Pana Jezusa w moim życiu i wszystkich bliźnich. Proszę w intencji Ks. Nuncjusza Celestino i polskich Księży Biskupów. Proszę Cię również o potrzebne łaski dla Anny, Józefa, Marii, Gerarda, Jędrzeja, Apolonii, Marii, Janiny, Tadeusza, Łukasza, Marcina, Rafała, Oskara oraz za śp. Antoniego. Dziękuję Ci Matko Miłosierdzia.

Siostra
5 lut 2014, 13:05
Matko Boża Miłosierdzia, błagam Cię o zdrowie dla mojego ciężko chorego brata. Proszę Cię o miłosierdzie dla niego, jeśli taka jest wola Boga. Prosi Siostra.

...
5 lut 2014, 13:01
Matko Boża Miłosierdzia, proszę Cię o zdrowie i opiekę Twoją dla Jolanty i jej rodziny. Twoja Służebnica.

...
5 lut 2014, 13:00
Matko Boża Miłosierdzia, proszę Cię za Mateuszem z okazji jego 17 urodzin o wyproszenie dla niego wszelkich łask Bożych.

Alina
5 lut 2014, 12:59
Matko Boża Miłosierdzia, proszę o powrót syna do domu i zgodę w rodzinie. Prosi Alina.

Ewa
5 lut 2014, 12:58
Matko Boża Miłosierdzia, pragnę prosić Cię o opiekę nade mną, w lutym czeka mnie ważne badanie oka. Niech Bóg Miłosierny zechce obdarzyć swymi łaskami, doda sił i napełni me serce ufnością w całkowite uleczenie oka. Proszę z całego serca o Twoje Matko wstawiennictwo w tej ważnej dla mnie sprawie. Prosi Ewa.

Matka
5 lut 2014, 12:58
Matko Boża Miłosierdzia, w Nowym Roku pragnę błagać Cię o Twe Matczyne wstawiennictwo u Syna Twego Jedynego dla wszystkich, którzy nie mają pracy a usilnie jej potrzebują i poszukują. Otocz ich Swoją opieką, dodawaj sił w trudnych zmaganiach, podtrzymuj na duchu, umacniaj wiarę w to, że z Twoją i Bożą pomocą wszystko jest możliwe. Prosi Matka.

Małgorzata
5 lut 2014, 12:54
Matko Boża Miłosierdzia, pragnę błagać Cię o wstawiennictwo do Twojego Jedynego Syna o potrzebne łaski dla Ewy. Spraw, aby badanie oka wypadło pomyślnie. Ufam w Twą Matczyną opiekę i wiem, że jeśli będzie to zgodne z wolą Bożą moje błagania zostaną wysłuchane. Prosi Małgorzata.

Małgorzata
5 lut 2014, 12:53
Matko Boża Miłosierdzia, z całego serca dziękuję za opiekę i wszelkie otrzymane łaski w minionym roku. Proszę o Boże błogosławieństwo na Nowy Rok dla mojej rodziny, synów, wszystkich bliskich mojemu sercu za pomoc okazywaną mi w trudnych chwilach, niech dobry Bóg im błogosławi. Proszę o siły i większą wiarę w to, że będzie lepiej. Prosi Małgorzata

MR
5 lut 2014, 5:45
Matko Boża Miłosierdzia, proszę o łaskę pełnego powrotu do zdrowia dla Joanny, miej ją w swojej opiece i obdarz potrzebnymi łaskami.

Wspólnota modlitewna
4 lut 2014, 20:56
Matko Boża Miłosierdzia, kilka dni temu swoje imieniny obchodziła nasza koleżanka Marysia, która tak wiele razy pielgrzymowała do Twojego tronu w Ostrej Bramie. Dziękujemy za jej życie, za jej służbę i powierzamy ją Twojej opiece. Bądź jej przewodniczką i wypraszaj u Jezusa potrzebne łaski.

Honorata
4 lut 2014, 13:31
Matko Boża Miłosierdzia, proszę Cię o uwolnienie mojej rodziny od grzechów pokoleniowych, o uwolnienie mojego teścia oraz błogosławieństwo dla całej rodziny.

magda
3 lut 2014, 12:14
Matko Boża Miłosierdzia dziękuję bardzo za zdrowie i Twoje łaski dla Kuby i całej rodziny, proszę o dalszą opiekę i łaski dla Kuby oraz o zdrowie dla całej rodziny.

Czcicielka
1 lut 2014, 18:25
Matko Boża Miłosierdzia, proszę Cię o siły i potrzebne łaski dla Agnieszki podczas ciężkiej choroby. Jeśli jest to zgodne z wolą Bożą proszę o jej uzdrowienie.

31 sty 2014, 17:38
Matko Boża Miłosierdzia, bardzo serdecznie proszę Cię o uproszenie błogosławieństwa Bożego dla Elżbiety.

Lidia
29 sty 2014, 12:12
Matko Boża Miłosierdzia, uproś przerwanie skutków grzechów pokoleniowych oraz wyjednaj Boże Miłosierdzie dla rodziny Elżbiety i Bartosza oraz Katarzyny i Ryszarda, a szczególnie przemianę dla Piotra i wypełnienie się woli Bożej w życiu rodziców i dzieci.

Joanna
29 sty 2014, 11:20
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję Ci za rodzinę Janowskich prosząc dla nich o potrzebne łaski i rozwiązanie trudnej sprawy – Tobie wiadomej.