Intencje

Tu można wpisać własną intencję do Nowenny Maryjnej.
Po zatwierdzeniu przez administratora, wpis ukaże się na stronie.


 Imię *
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe.
5 + 2=

(6715)
...
4 paź 2017, 12:07
Matko Boża Ostrobramska, proszę Cię o wybłaganie zdrowia dla mojego syna Roberta i mojej rodziny.

...
4 paź 2017, 12:06
Królowo pełna Miłosierdzia, proszę Cię o dary Ducha Świętego dla Wojciecha i Aleksandry oraz pomoc w odnalezieniu właściwej drogi, którą jest Bóg. Proszę Cię o dary Ducha Świętego i ubłaganie błogosławieństwa Bożego dla Piotra.

...
4 paź 2017, 12:06
Pani Ostrobramska, proszę Cię o łaskę zdrowia dla Michała, o przemianę serca Grzegorza i uwolnienie od nienawiści, o błogosławieństwo Boże dla Michała, Kingi, Wiktorii i Anny, o uwolnienie od nałogu alkoholowego mamy, o łaski potrzebne dla rodziny Ewy i Kazimierza.

...
4 paź 2017, 12:06
Matko Miłosierdzia, proszę Cię o dar zdrowia i nawrócenia dla rodziców, o ukojenie serca Mariana, o zdrowie dla ojca Piotra, o rozeznanie w sprawach uczuciowych dla Łukasza, o łaskę i dobrego męża dla Magdy, o potrzebną radość dla Tomasza, o Bożą opiekę dla Darka, o uleczenie Alicji z depresji. Proszę Cię o dar ufności dla Jacka, o rozeznanie drogi życiowej i uczuć dla Eweliny, o nawrócenie Anny i Piotra.

...
4 paź 2017, 12:06
Matko Miłosierdzia, proszę Cię o nawrócenie Hani, o dar mądrości i dar słowa dla ojca Piotra, pogodną starość dla babci oraz o to by poszukujący Chrystusa odnaleźli Go. Proszę o wstawiennictwo za bezdomnymi, aby odnaleźli swoje domy. Proszę Cię o siłę i cierpliwość dla Marcina, o nawrócenie Darka, o błogosławieństwo dla małżeństwa Patrycji i Janusza.

czcicielka
4 paź 2017, 10:08
Miłosierna Matko, proszę Cię o łaski potrzebne dla Ryszarda i Stanisławy. Błogosław im Matko.

czcicielka
4 paź 2017, 7:11
Matko Boża Milosierdzia dziekuje za wszystkie otrzymane łaski. Błagam Najswietsza Panienko upros u Twego Syna łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby dla mnie oraz zdrowie dla moich bliskich.

.
4 paź 2017, 4:02
Matko Boża Miłosierdzia, bardzo gorąco proszę Cię o opamiętanie i nawrócenie dla Elżbiety.

Wspólnota Matki Miłosierdzia
2 paź 2017, 19:43
Matko Miłosierdzia. Oddajemy pod Twą Matczyną opiekę solenizanta, naszego kapłana ojca Marka. Prowadź go Matko drogą pełnego oddania się Twemu Synowi Jezusowi i upraszaj potrzebne łaski w jego trudzie kapłańskim.

.
29 wrz 2017, 18:08
Matko Boża Miłosierdzia, proszę Cię o potrzebne łaski dla Elżbiety. Wypraszaj jej dobre zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz spraw, aby wycofała się z niewłaściwej decyzji życiowej.

...
27 wrz 2017, 9:26
Maryjo, Matko Miłosierdzia, proszę Cię o łaskę wzajemnego przebaczenia. Ogarnij opieką mojego męża i pomóż mu podjąć decyzje. Uwolnij go od ataków Złego. Matko Miłosierdzia, proszę Cię o siły i rozsądek, o miłość w wychowaniu dzieci i potrzebne łaski dla nich. Dziękuję Ci, kochana Matko, za wszystkie łaski.

...
27 wrz 2017, 9:06
Matko Ostrobramska, za otrzymane dobro dziękuję Ci oraz proszę o łaskę zdrowia dla Zofii, Marii, Anny, Tymoteusza, Dominika, Olgi, Heleny i Danuty. Maryjo pomóż rozwiązać sprawy Tobie wiadome i ochraniaj od złego moją rodzinę.

...
27 wrz 2017, 9:05
Matko Miłosierdzia, przez Niepokalane Serce Twe dziękuję Panu Bogu w Trójcy Przenajświętszej Jedynemu za litość serdeczną dla nas ludzi.

Żona Teresa
27 wrz 2017, 9:05
Matko Miłosierdzia, proszę o modlitwę w intencji mojego zmarłego męża Waldemara, o szczęśliwe życie wieczne.

czcicielka
27 wrz 2017, 9:05
Maryjo proszę Cię o szczęśliwą i bezpieczną podróż dla mojej siostry. Chroń ją od wszelakiego zła.

Rodzina zmarłego
27 wrz 2017, 9:04
Matko Miłosierdzia, prosimy Cię o modlitwę za spokój duszy świętej pamięci Wacława.

Maria
27 wrz 2017, 9:03
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję Ci za wszelkie łaski wyproszone od Pana Boga przez Ciebie dla mnie i proszę cię o dalszą opiekę nade mną.

...
27 wrz 2017, 9:03
Matko Boża Miłosierdzia, proszę Cię, abyś wyprosiła radość wieczną w niebie dla świętej pamięci Szczepana, Tadeusza, Teodozji, Zygmunta, Bronisława, Michała, Joanny i Marii, dla zmarłych z rodziny i znajomych, dla kapłanów oraz dla dusz w czyśćcu cierpiących.

...
27 wrz 2017, 9:02
Matko Miłosierna, dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną i proszę o potrzebne łaski dla Iwony i Piotra, Anny i Olka w życiu codziennym, małżeńskim i zawodowym. Otaczaj ich Swoją opieką na każdy dzień.

...
27 wrz 2017, 9:02
Matko Miłosierdzia, dziękuję Ci za otrzymane łaski i za te, które chcesz mi dać. Proszę Cię o pomoc na każdy dzień w sprawach duchowych i doczesnych. Proszę Cię o łaskę zdrowia i udaną operację dla Krystyny i Marii, proszę o potrzebne łaski dla Wiesławy i o przemianę trudnych sytuacji w pracy. Proszę Cię o miłosierdzie dla konających.