Intencje

Tu można wpisać własną intencję do Nowenny Maryjnej.
Po zatwierdzeniu przez administratora, wpis ukaże się na stronie.


 Imię *
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe.
1 + 5=

(6715)
Małgorzata
6 paź 2015, 20:41

Matko Miłosierdzia, proszę o łaskę powrotu do Boga dla mojego syna Tomasza, nie opuszczaj, broń od złego i spraw by zrozumiał że, tylko z Bożą pomocą może coś w życiu osiągnąć. Matka


Małgorzata
6 paź 2015, 20:35

Matko Boża Miłosierdzia pragnę błagać Cię o pracę dla wszystkich którzy jej potrzebują, szczególnie dla ludzi młodych i tych którzy ją utracili. Matko proszę, wyjednaj potrzebne łaski. Twoja czcicielka


Służebnica
6 paź 2015, 8:18

Matko Boża Miłosierdzia, proszę Cię o pomoc w trudnych chwilach życia. Opiekuj się mną w każdej chwili życia. Obdarz mnie zdrowiem, zabierz ból kręgosłupa. Za otrzymane łaski dziękuje


helena
6 paź 2015, 8:14
Matko Boża Miłosierdzia, proszę Cię uproś radość życia wiecznego dla śp. Marii, Józefy, Antoniego i Stanisława i zmarłych z rodziny.

halinka
6 paź 2015, 8:12
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o zdrowie, potrzebne łaski oraz o Twoją pomoc w rozwiązaniu kłopotów i trudności życiowych. Proszę o światło Ducha Świętego dla Heleny i córki Katarzyny

mama
6 paź 2015, 8:08

Matko Boża Miłosierdzia, błagam Cię o łaskę zdrowia dla Katarzyny oraz dobrą i udaną operacje. Nie opuszczaj jej.

6 paź 2015, 7:14
Matko Boża Miłosierdzia, bardzo gorąco proszę Cię o potrzebne łaski dla Elżbiety. Wypraszaj jej dobre zdrowie, szczerość i uchroń ją od wszelkiego zła.

Grzegorz
5 paź 2015, 12:46
Matko Boża Miłosierdzia, wyproś łaskę życia wiecznego i przebaczenia grzechów dla zmarłych z rodziny Mazurów i Koblów do ósmego pokolenia

3 paź 2015, 17:14
Matko Boża Miłosierdzia, proszę Cię gorąco o potrzebne łaski dla pewnej osoby. Otwórz jej serce na prawdziwe wartości: rodziny, Ojczyzny oraz przyjaciół. Dopomóż w realizacji życiowego powołania. Wyproś jej dar mądrości Bożej w przezwyciężeniu trudności.

1 paź 2015, 14:08
Matko Boża Miłosierdzia, proszę Cię o potrzebne łaski dla Elżbiety. Wypraszaj jej dobre zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz uchroń ją od niewłaściwej decyzji życiowej.

...
1 paź 2015, 6:20
Matko Boża Miłosierdzia, wraz z Tobą dziękuję Panu Bogu za wszystkie nabożeństwa, które odbywają się w tym Kościele, szczególnie w I piątki miesiąca i 29 każdego miesiąca.

...
1 paź 2015, 6:19
Matko Boża Miłosierdzia, proszę za Gabrielę, Gabriela, Bernadetę, Mateusza, za wszystkich solenizantów tego miesiąca oraz za biednych, chorych i o pokój.

...
1 paź 2015, 6:19
Matko Boża Miłosierdzia, proszę Cię o zdrowie oraz o Twoją pomoc w tak ważnej sprawie.

...
1 paź 2015, 6:18
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuję Ci za otrzymane łaski i proszę Cię o pomoc w przyjmowaniu woli Bożej na każdy dzień. Proszę Cię o zdrowie dla chorych z mojej rodziny, o dobrego męża dla Marii, o potrzebne łaski o zdrowie dla Wiesławy, Andrzeja, Anity, Marleny. Proszę Cię o dobre przeżycie tego miesiąca i potrzebne łaski dla Teresy, Stanisławy, Antoniego i Władysławy.

...
1 paź 2015, 6:18
Królowo Miłosierdzia, gorąco Cię proszę i błagam o potrzebne łaski dla Marty i Kamila, aby zawarli Święty Związek Małżeński i o dary Ducha Świętego, a dla Kamila o łaskę wiary i przemianę duchową dla niego i całej rodziny.

...
1 paź 2015, 6:17
Miłosierna Królowo, uproś potrzebne łaski i zdrowie dla Dagmary i Miłosza, Jakuba i dla ich rodziców, o opiekę i Boże błogosławieństwo w życiu małżeńskim i w pracy, o dary Ducha Świętego i zdrowie. Za otrzymane łaski dziękuję Ci.

...
1 paź 2015, 6:17
Matko Miłosierdzia pełna, proszę Cię o zdrowie i potrzebne łaski dla Czesławy i Antoniego, o opiekę i Boże błogosławieństwo a dla dzieci i wnuków o dary Ducha Świętego i o zdrowie oraz umocnienie wiary w całej naszej rodzinie. Za wszystkie otrzymane łaski i opiekę dziękuję Ci.

...
1 paź 2015, 6:17
Maryjo, Matko Miłosierdzia, proszę Cię o zdrowie dla Teresy i Marty, o opiekę i Boże błogosławieństwo w pracy. Matko proszę o potrzebne łaski i dar potomstwa dla Joanny i Wojciecha, Bożeny i Rafała, Kamili i Małgorzaty.

...
1 paź 2015, 6:17
Matko Boża Miłosierdzia, błagam Cię o łaskę zdrowia dla Janusza oraz dobre wyniki badań. Nie opuszczaj go.

...
1 paź 2015, 6:16
Królowo pełna Miłosierdzia, proszę Cię o zdrowie dla mojej rodziny, oddal chorobę od Doroty, wspomagaj nas w życiu codziennym. Kindze i Izabeli dodaj mądrość i siłę. Proszę także o błogosławieństwo młodym małżonkom.