Intencje

Tu można wpisać własną intencję do Nowenny Maryjnej.
Po zatwierdzeniu przez administratora, wpis ukaże się na stronie.


 Imię *
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe.
7 + 1=

(6466)
***
13 wrz 2017, 9:46
Matko Miłosierna, proszę Cię o uratowanie mojego męża z nałogu alkoholowego, o powrót syna do Boga.

***
13 wrz 2017, 9:45
Pani Ostrobramska, Tobie zawierzam moją rodzinę: męża, dzieci i wnuki, wyprostuj nasze drogi. Uwolnij od wszelkich zniewoleń, przymnóż wiary, daj siłę do zerwania z nałogami. Prowadź do Swojego Syna.

Agnieszka
13 wrz 2017, 9:44
Matko Boża Miłosierdzia, proszę Cię o szczęśliwą operację wnuczka Michała i szczęśliwy powrót syna Tomasza z poligonu. I proszę o zdrowie dla mamy.

***
13 wrz 2017, 9:44
Matko Boża Ostrobramska, proszę wyproś u Swego Syna łaskę zdrowia dla Henryka i Elżbiety i błogosławieństwo dla rodziny.

***
13 wrz 2017, 9:43
Matko Miłosierdzia pełna, polecam Ci rodzinę Marii. Proszę o dar potomstwa dla Agaty i Tomasza. Także polecam Ci Magdalenę, błogosław jej w pracy.

Prosi matka.
13 wrz 2017, 9:42
Królowo pełna Miłosierdzia, proszę o uwolnienie z nałogu alkoholowego Zbigniewa. O miłość w rodzinie. O uwolnienie z nałogu palenia papierosów Piotra i o szczęśliwy powrót do domu.

***
13 wrz 2017, 9:41
Matko Boża Miłosierdzia, ratuj mnie we wszystkich trudnych sprawach, w których nie umiem sobie poradzić tak osobistych jak i rodzinnych. Ratuj świat cały, który jest bardzo zagrożony. Ratuj kapłanów, nasze dzieci od złego, ducha nieczystego. Ratuj dzieci poczęte, Ratuj moją ojczyznę i wszystkich rodaków na całym świecie.

***
13 wrz 2017, 9:41
Pani Ostrobramska, proszę w intencjach wiadomych Panu Bogu i bym wypełniła wolę Twego Syna. Błagam Cię za Moją rodziną, o zdrowie i ulgę w cierpieniu dla taty i pomoc dla mamy i siostry. Proszę o mądrość dla Tomasza i wszystkich z rodziny, którzy potrzebują miłosierdzia. Dziękuje za ludzi, których Twój Syn stawia na mojej drodze życia i proszę dla nich o potrzebne łaski i zdrowie oraz w ich intencjach. Dziękuje Ci Maryjo za dar powołania s. Janiny i proszę o zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata dla siostry.

Wdzięczna czcicielka Stanisława
13 wrz 2017, 9:40
Miłosierna Matko, dziękuje za dar poczęcia i urodzenie się zdrowego dziecka mojej córce i zięciowi. Polecam go Twojej opiece.

Twoja czcicielka
13 wrz 2017, 9:39
Matko Boża Ostrobramska, okryj płaszczem Twej opieki rodzinę Soczyńskich oraz błagam o uzdrowienie Dawida z choroby płuc.

Bronisław
13 wrz 2017, 9:38
Matko Miłosierdzia, serdecznie dziękuje za szczęśliwe przeżycie Jerycha, za wszelkie łaski, proszę o dalszej zdrowie na duszy i ciele. Tobie oddaje wszystkie sprawy finansowe, z którymi nie umiem sobie poradzić. Dopomóż mi je pomyślnie rozwiązać. Ratuj moje dzieci.

Twoja czcicielka
13 wrz 2017, 9:36
Królowo Miłosierdzia, dziękuje za dary i błogosławieństwo jakim mnie obdarzasz. Błagam o nawrócenie i głęboką wiarę dla Teresy, Kamila, Fabiana, Teresy, Anny, Marcina, Piotra, Ewy oraz wnuków. Błagam o uzdrowienie Anny z mięśniaków oraz dar potomstwa, a dla Stanisława o wyzwolenie z choroby alkoholowej i głęboka wiarę

***
13 wrz 2017, 9:35
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuje serdecznie za Twoją opiekę nade mną i moją rodziną. Błagam Cię wspieraj mnie w ciężkich chwilach, Tobie Matko oddaje wszystkie moje intencje, moje smutki i radości, wypraszaj u Swego Syna łaski potrzebne na każdy dzień. Polecam Ci mojego syna, wnuczki, pomóż w trudnych sprawach. Proszę o miłosierdzie Boże dla zmarłej córki Moniki i syna Leona. Mniej w opiece całą rodzinę.

***
13 wrz 2017, 9:34
Matko Miłosierdzia, pobłogosław moje dzieci i moje wnuki. Uzdrów Aleksandra, pobłogosław rodzinę mojej siostry, przyjmij do grona swoich wybranych zmarłych z mojej rodziny i moich znajomych zmarłych.

***
13 wrz 2017, 9:33
Królowo Miłosierdzia, dziękuje za to, że moja córka urodziła się zdrowa, a żona nie miała komplikacji w czasie porodu.

Prosi Alina.
13 wrz 2017, 9:32
Królowo Miłosierdzia, proszę o powrót syna do domu i zgodę w rodzinie.

Grzegorz
12 wrz 2017, 15:37
Matko Miłosierdzia, proszę o szczęśliwa operację i powrót do zdrowia Barbary.

Rycerka
10 wrz 2017, 20:00
Matko Miłosierdzia, opiekuj się moją mamą,Tobie Ją zawierzam. Przyjdź z pomocą w problemach i trudnościach. Błogosław mojemu kierownikowi duchownemu i wszystkim księżom w Jarosławskim Opactwie. Za wszystkie łaski dziękuję.

.
7 wrz 2017, 19:24
Matko Boża Miłosierdzia, proszę Cię o potrzebne łaski dla Elżbiety. Wypraszaj jej dobre zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz spraw, aby wycofała się z niewłaściwej decyzji życiowej.

grupa modlitewna
6 wrz 2017, 11:45
Maryjo, Matko Miłosierdzia, Tobie zawierzamy Magdalenę i Marię, Twoje pątniczki, wypraszając dla nich z okazji imienin potrzebne łaski