Intencje

Tu można wpisać własną intencję do Nowenny Maryjnej.
Po zatwierdzeniu przez administratora, wpis ukaże się na stronie.


 Imię *
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe.
1 + 1=

(6466)
M
6 paź 2016, 6:56
Matko Miłosierdzia dziękuje za dotychczasową opiekę nad małżeństwem Marka i Bogusi. Wyproś dla nich proszę potrzebne Dary Ducha św. Prowadź ich do Ojca.

M
6 paź 2016, 6:51
Matko Miłosierdzia, dziękuję za dotychczasową opiekę nad Damianem, Eweliną i Oskarem. Proszę dla nich o potrzebne łaski i dary Ducha Św.

***
5 paź 2016, 15:34
Matko Miłosierdzia, błagam Cię o łaskę uzdrowienia dla Zofii i Łucji oraz dobre wyniki badań. Nie opuszczaj nas.

***
5 paź 2016, 15:34
Matko Miłosierdzia, oddaję Ci w Twoją opiekę Annę i jej sytuacje i problemy.

***
5 paź 2016, 15:32
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuje za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o zdrowie duszy i ciała, o wszystkie dary Ducha Świętego dla całej rodziny i wszystkie potrzebne łaski i błogosławieństwo. Proszę o pomoc w nauce w nowym roku szkolnym dla moich wnuków, a przede wszystkim, aby pogłębiły swoją wiarę i trwały mocno w Bogu. Polecam kapłanów pracujących w mojej parafii. Proszę w intencji wszystkich, którzy mnie prosili o modlitwę i za których powinnam się modlić. W dniu imienin proszę za duszę śp. Michała i za dusze w czyśćcu cierpiące.

***
5 paź 2016, 15:32
Matko Miłosierdzia, proszę Cię o zdrowie dla Anny, Zofii, Krystyny, Łucji, Józefa Mateusza, Eugeniusza i Marii.

***
5 paź 2016, 15:31
Matko Boża Miłosierdzia, gorąco proszę o dar macierzyństwa dla Ewy i Jacka.

***
5 paź 2016, 15:31
Maryjo, Matko Miłosierna, dziękuje Ci za wszystkie łaski wyproszone u Twego Syna dla Ryszarda. Proszę miej go w swojej opiece i upraszaj mu łaski na teraz i wieczność u schyłku jego życia.

***
5 paź 2016, 15:29
Matko Miłosierdzia pełna, dziękuje że czuwasz nad naszymi rodzinami, obdarzasz łaskami. Polecamy się dalszej opiece. Polecam wnuczkę Barbarę, która jest w stanie błogosławionym, proszę o zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie. Proszę o dary Ducha świętego dla wnuków, którzy się uczą, a dla tych co pracują, aby święty Józef był dla nich wzorem i opiekunem. O zdrowie, błogosławieństwo i wszelkie łaski dla całej rodziny, o pokój na świecie, a dla zmarłych o radość wieczną.

Twoja czcicielka
5 paź 2016, 15:28
Matko Miłosierdzia, uproś proszę Twojego Syna w intencjach wiadomych Panu Bogu. Dopomóż w trudnościach i w rozwiązaniu problemów według woli Bożej. Proszę o zdrowie i pokój serca w rodzinie. Błagam Cię dopomóż w strapieniu i cierpieniu. Proszę o wzrost wiary w rodzinie i w intencjach noszonych w sercu przez członków rodziny.

***
5 paź 2016, 15:28
Matki Miłosierna, dziękuje Ci za wszystko i błagam o pomoc w sprawach Tobie znanych dla mnie, mojej rodziny, osób bliskich sercu, osób, którym obiecałam modlitwę.

***
5 paź 2016, 15:27
Królowo pełna Miłosierdzia, proszę Cię o zdrowie, potrzebne łaski dla całej rodziny. W Twoje ręce oddaję mojego syna. Dopomóż wychować go na dobrego człowieka. I oddaje Tobie moje małżeństwo.


***
5 paź 2016, 15:26
Matko Miłosierdzia, dziękuje za otrzymane łaski dla duszy i ciała. Proszę o pomoc w udrękach duchowych. Proszę o przemianę życia dla Anety, Mariusza, Tomasza, Krzysztofa. O ulgę w cierpieniu dla Stanisława.

***
5 paź 2016, 15:26
Królowo Miłosierdzia, proszę o święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

***
5 paź 2016, 15:25
Matko Miłosierdzia, prosimy o pokój w naszej Ojczyźnie i na świecie.

***
5 paź 2016, 15:24
Matko Boża Miłosierdzia, dziękuje za otrzymane łaski. Bardzo proszę o żywą wiarę, błogosławieństwo Boże, zdrowie, potrzebne łaski, przebaczenie dla Franciszka, Haliny, Jerzego, Janusza, Grażyny, Genowefy, ich rodzin oraz dla Zofii, Sabiny, Karola, Mateusza, Pawła, Stanisława.

***
5 paź 2016, 15:24
Miłosierna Matko, proszę o nawrócenie męża Ryszarda, o spowiedź św. dla niego. O uzdrowienie relacji w rodzinie, o dar przebaczenia, o uwolnienie z nałogu.

***
5 paź 2016, 15:23
Miłosierna Matko, proszę o potrzebne łaski dla Małgorzaty, która jest w stanie błogosławionym, o zdrowie, o opiekę i Boże błogosławieństwo w życiu małżeńskim i o dary Ducha Świętego dla syna, a za otrzymane łaski i za opiekę dziękuje Ci Matko.

***
5 paź 2016, 15:22
Matko Miłosierdzia, proszę o potrzebne łaski i zdrowie dla Dagmary i Miłosza, Jakuba i o dary Ducha Świętego, a dla ich rodziców o opiekę i Boże błogosławieństwo w życiu małżeńskim i w pracy.

***
5 paź 2016, 15:22
Matko Miłosierdzia, uproś potrzebne łaski w życiu małżeńskim dla Magdaleny i Macieja, o zdrowie, o dary Ducha Świętego i o dar potomstwa dla nich.