Intencje

Tu można wpisać własną intencję do Nowenny Maryjnej.
Po zatwierdzeniu przez administratora, wpis ukaże się na stronie.


 Imię *
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe.
9 + 9=

(6466)
...
4 paź 2017, 12:09
Matko Miłosierdzia, proszę o zdrowie dla rodziny Osęko.

...
4 paź 2017, 12:09
Matko Miłosierdzia, proszę Cię o wiarę dla moich dzieci i ich rodzin. Upraszaj błogosławieństwo u Boga dla nich oraz dla mojego brata z rodziną.

...
4 paź 2017, 12:09
Matko Miłosierdzia, proszę Cię o znalezienie prawdziwej drogi dla syna Damiana.

...
4 paź 2017, 12:09
Miłosierna Królowo, dziękuję Ci za udaną operacje taty, proszę pomóż mu w powrocie do zdrowia. W Twoje ręce oddaję moją rodzinę i osoby, które są mi bliskie.

Czcicielka
4 paź 2017, 12:09
Królowo pełna Miłosierdzia, dziękuję Ci za wszystko i błagam o potrzebne łaski dla mnie, mojej rodziny, osób, którym obiecałam modlitwę, osobom bliskim memu sercu. Proszę Cię, uproś łaskę dla bliskich mi zmarłych, dusze w czyśćcu cierpiące. Proszę o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw i uproszenie darów Ducha Świętego.

...
4 paź 2017, 12:08
Matko Miłosierdzia, proszę Cię o zdrowie dla Teresy i Marty, o opiekę i uproszenie Bożego błogosławieństwa i darów Ducha Świętego. Za otrzymane łaski dziękuję Ci, Matko.

...
4 paź 2017, 12:08
Matko Miłosierdzia, proszę o potrzebne łaski dla Asi i Marka, Marty i Piotra, o zdrowie, o opiekę i Boże błogosławieństwo w życiu małżeńskim i w pracy, a dla dzieci o dary Ducha Świętego i zdrowie. Za otrzymane łaski dziękuje Ci, Matko.

...
4 paź 2017, 12:08
Matko Miłosierdzia, proszę o potrzebne łaski w życiu małżeńskim dla Magdaleny i Macieja, o zdrowie, o dary Ducha Świętego i o dar potomstwa .Za wszystkie łaski i za opiekę dziękuje Ci, Matko.

...
4 paź 2017, 12:07
Matko Miłosierdzia, uproś potrzebne łaski dla Marty i Kamila, aby zawarli święty związek małżeński. Uproś dary Ducha Świętego i łaskę wiary dla Kamila i jego rodziców.

...
4 paź 2017, 12:07
Matko Miłosierdzia, proszę o potrzebne łaski i zdrowie, o opiekę i uproszenie Bożego błogosławieństwa dla Czesławy i Antoniego, dla dzieci i wnuków, o dary Ducha Świętego i zdrowie oraz o umocnienie wiary w całej naszej rodzinie. Za wszystkie otrzymane łaski i za opiekę dziękuję Ci Matko.

...
4 paź 2017, 12:07
Maryjo, Matko Miłosierdzia, proszę Cię o uproszenie błogosławieństwa Bożego dla rodziny Krzysztofa, Lucyny i Grzegorza oraz o obecność i błogosławieństwo dla rodziny Iwony i Roberta. Dziękuję Ci za wyzwolenie z nałogu alkoholowego Katarzyny.

...
4 paź 2017, 12:07
Matko Boża Ostrobramska, proszę Cię o wybłaganie zdrowia dla mojego syna Roberta i mojej rodziny.

...
4 paź 2017, 12:06
Królowo pełna Miłosierdzia, proszę Cię o dary Ducha Świętego dla Wojciecha i Aleksandry oraz pomoc w odnalezieniu właściwej drogi, którą jest Bóg. Proszę Cię o dary Ducha Świętego i ubłaganie błogosławieństwa Bożego dla Piotra.

...
4 paź 2017, 12:06
Pani Ostrobramska, proszę Cię o łaskę zdrowia dla Michała, o przemianę serca Grzegorza i uwolnienie od nienawiści, o błogosławieństwo Boże dla Michała, Kingi, Wiktorii i Anny, o uwolnienie od nałogu alkoholowego mamy, o łaski potrzebne dla rodziny Ewy i Kazimierza.

...
4 paź 2017, 12:06
Matko Miłosierdzia, proszę Cię o dar zdrowia i nawrócenia dla rodziców, o ukojenie serca Mariana, o zdrowie dla ojca Piotra, o rozeznanie w sprawach uczuciowych dla Łukasza, o łaskę i dobrego męża dla Magdy, o potrzebną radość dla Tomasza, o Bożą opiekę dla Darka, o uleczenie Alicji z depresji. Proszę Cię o dar ufności dla Jacka, o rozeznanie drogi życiowej i uczuć dla Eweliny, o nawrócenie Anny i Piotra.

...
4 paź 2017, 12:06
Matko Miłosierdzia, proszę Cię o nawrócenie Hani, o dar mądrości i dar słowa dla ojca Piotra, pogodną starość dla babci oraz o to by poszukujący Chrystusa odnaleźli Go. Proszę o wstawiennictwo za bezdomnymi, aby odnaleźli swoje domy. Proszę Cię o siłę i cierpliwość dla Marcina, o nawrócenie Darka, o błogosławieństwo dla małżeństwa Patrycji i Janusza.

czcicielka
4 paź 2017, 10:08
Miłosierna Matko, proszę Cię o łaski potrzebne dla Ryszarda i Stanisławy. Błogosław im Matko.

czcicielka
4 paź 2017, 7:11
Matko Boża Milosierdzia dziekuje za wszystkie otrzymane łaski. Błagam Najswietsza Panienko upros u Twego Syna łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby dla mnie oraz zdrowie dla moich bliskich.

.
4 paź 2017, 4:02
Matko Boża Miłosierdzia, bardzo gorąco proszę Cię o opamiętanie i nawrócenie dla Elżbiety.

Wspólnota Matki Miłosierdzia
2 paź 2017, 19:43
Matko Miłosierdzia. Oddajemy pod Twą Matczyną opiekę solenizanta, naszego kapłana ojca Marka. Prowadź go Matko drogą pełnego oddania się Twemu Synowi Jezusowi i upraszaj potrzebne łaski w jego trudzie kapłańskim.