Św. Michał Archanioł

„Święty Michale Archaniele!

Dziękujemy Bogu Trójjedynemu za Ciebie i za te dni, za wszystkie łaski i wysłuchane modlitwy.
Dziękujemy za posługę Księży Michalitów i za pana Kierowcę. Za ich modlitwę, za ich słowa, za ich Świadectwo, za ich życzliwość…
Zostaniesz z nami w swojej Figurze, dla której odtąd będzie stałe miejsce w naszym kościele.
Zostaniesz z nami w pierwszowtorkowych nabożeństwach, w pieśniach i Koronce, w codziennej modlitwie Leona XIII i w posłudze egzorcysty.
Zostaniesz z nami z nadzieją, że kolejne, a ostatecznie wszystkie kościoły Jarosławia, przeżyją Twoje nawiedzenie.
I znów obejmiesz panowanie nad naszym miastem nie tyle przez Figurę wznoszącą się nad Rynkiem, co przez królowanie w naszych sercach i codzienności.” – (w nawiązaniu do aktu kończącego peregrynację w naszym Opactwie w 2015 r.)

Dopełniając złożonych wówczas obietnic podjęliśmy comiesięczną modlitwę w każdy pierwszy wtorek miesiąca:

16:30 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu do cichej adoracji
17:30 – Nabożeństwo dziękczynno-błagalne do Św. Michała i chórów anielskich
18:00 – Msza Święta wotywna do Św. Michała Archanioła

Módl się razem z nami…

Dodaj nowy wpis

 
 
 
 
*Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.
Wpis pojawi się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora.
40 wpisów.
Twój czciciel dnia 5 sierpnia 2019 o 20:05:
Zgodę i miłość w rodzinie, łaskę zdrowia dla rodziców. Uzdrowienie relacji małżeńskich Agnieszki i Krzysztofa. Dobrego męża dla Edyty. Za przyczyną Św. Michała Archanioła wysłuchaj nas Panie.
Katarzyna dnia 21 lipca 2019 o 12:56:
O łaskę zdrowia dla mojego taty- Eugeniusza.
Mama dnia 29 czerwca 2019 o 22:58:
O potrzebne łaski dla Sylwii i Tomasza, by potrafili stworzyć prawdziwą rodzinę, o wzajemne zrozumienie, poszanowanie i sprostanie roli matki, żony, ojca i męża. Za przyczyną św. Michała Archanioła wysłuchaj nas Panie.
Babcia dnia 29 czerwca 2019 o 22:48:
O potrzebne łaski dla wnuka Antosia, by anioły strzegły, prowadziły przez życie, wskazywały drogę broniąc przed złem tego świata i ludźmi. Za przyczyną św. Michała Archanioła wysłuchaj nas Panie.
Małgorzata dnia 3 czerwca 2019 o 19:52:
O potrzebne łaski, ochronę przed złem tego świata, zdrowie dla Nikoli i opiekę na każdy dzień życia. Za przyczyną św. Michała Archanioła - wysłuchaj nas Panie.
Twój czciciel dnia 3 czerwca 2019 o 13:07:
O całkowite zaufanie Bogu i Maryi, o łaskę nawrócenia i uwolnienia od uzależnień dla siostrzenicy oraz o zdrowie dla żony i dla Aleksandry. Za przyczyną św. Michała Archanioła – wysłuchaj nas Panie.
Babcia dnia 1 czerwca 2019 o 13:04:
O potrzebne łaski dla wnuczka Antosia, opiekę Aniołów, powodzenie rehabilitacji i bliskość z Bogiem, o ochronę od zła tego świata. Za przyczyną św. Michała Archanioła wysłuchaj nas Panie.
Mama dnia 1 czerwca 2019 o 12:57:
O potrzebne łaski z okazji 32 urodzin dla syna Łukasza, opiekę na dalsze lata życia, wiarę i siły w pokonywaniu własnych słabości oraz pełne zaufanie i zawierzenie woli Bożej. Za przyczyną św. Michała Archanioła - wysłuchaj nas Panie.
Piotr dnia 23 maja 2019 o 17:48:
O łaskę zdrowia dla Oli. Za przyczyną św. Michała Archanioła - wysłuchaj nas Panie.
Twój czciciel dnia 7 maja 2019 o 10:26:
O rozeznanie Bożej woli, całkowite zaufanie Bogu i Maryi, a także o łaskę nawrócenia i uwolnienia od uzależnień dla siostrzenicy Aleksandry oraz o zdrowie dla żony. Za przyczyną św. Michała Archanioła – wysłuchaj nas Panie.
Babcia dnia 5 maja 2019 o 18:47:
O ochronę przed złem tego świata dla wnuka Antosia. Za przyczyną św. Michała Archanioła - wysłuchaj nas Panie.
Karolina dnia 4 kwietnia 2019 o 21:24:
Święty Michale Archaniele proszę o dobrego męża i łaskę założenia katolickiej rodziny.
Twój czciciel. dnia 1 kwietnia 2019 o 10:04:
O całkowite zaufanie Bogu i Maryi, o łaskę nawrócenia i uwolnienia od uzależnień dla siostrzenicy oraz o zdrowie dla żony. Za przyczyną św. Michała Archanioła – wysłuchaj nas Panie.
Kasia dnia 21 marca 2019 o 21:23:
O nasze nawrócenie, wypełnienie woli Bożej i o zakochanie się z wzajemnością
Patrycja dnia 7 marca 2019 o 11:53:
Aby Jolanta i Patrycja otrzymały łaski aby święci aniołowie czuwali stale na drogach ich życia, aby doznając od świętych aniołów opieki w ich ich życiu zostali zaprowadzeni (kiedyś) do chwały wiecznej, o łaskę radości dla nich w codziennym życiu, nawiązywania przyjaźni z serdecznymi i dobrymi dla nich ludźmi, niech św. Michał bronił ich w walce przeciw zasadzkom złego ducha.
Twój czciciel dnia 4 marca 2019 o 22:00:
O całkowite zaufanie Bogu i Maryi, o łaskę nawrócenia i uwolnienia od uzależnień dla siostrzenicy, o ratowanie rozbitej rodziny z naszej parafii oraz o zdrowie dla żony. Za przyczyną św. Michała Archanioła – wysłuchaj nas Panie.
Twój czciciel dnia 5 lutego 2019 o 09:20:
O całkowite zaufanie Bogu i Maryi, O łaskę nawrócenia dla siostrzenicy, o ratowanie rozbitej rodziny z naszej parafii oraz o zdrowie dla żony i dla Stanisława. Za przyczyną św. Michała Archanioła – wysłuchaj nas Panie.
Anna dnia 4 lutego 2019 o 17:39:
O łaskę wyzwolenia od złego dla Grzegorza. Za przyczyną Św. Michała Archanioła - wysłuchaj nas Panie.
Barbara dnia 3 lutego 2019 o 14:14:
O łaskę uwolnienia od zła,
... dnia 28 stycznia 2019 o 09:34:
O ochronę przed złem dla całej rodziny i uwolnienie od skutków grzechów przodków. Za przyczyną Św. Michała Archanioła wysłuchaj nas Panie.